Šta je novo?

Dobre radne stolice

Jel probao neko mozda njihove stolove, pogotovo onaj sto ima mogucnost promene visine? Kakav je kvalitet?

Gledao sam i to ali mi se ne svidjaju. Sto ti je najbolje da osmislis sam, jeftnije ces proci + ces dobiti bas ono sto ti treba.
 
Jel probao neko mozda njihove stolove, pogotovo onaj sto ima mogucnost promene visine? Kakav je kvalitet?
Ja sam uzeo ovaj, ima mali stocic kojo se izvlaci sa strane, a te na podizanje bih uzeo za gajbu, ali samo rucne, jer je glupost da za mogucnost pomeranja na dugme, platim duplo. Pogotovo sto ces ga pomerati jednom u nikada :)

118e8cff55151fdf730b2ee59bdca352.jpg


Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
^ Slazem se, ne bih ni kupovao onaj sa automatskim podizanjem za 60k ili koliko je vec. Kakvog je kvaliteta taj sto si uzeo?
 
Pa nije baš mnogo ljudi kupilo, ali oni koji jesu su izgleda zadovoljni.

A i napolju je Markus na dobrom glasu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja bas naprotiv mislim da je dosta ljudi ovde uzelo, citajte temu poslednjih 10-15 stranica.
 
Treba mi potvrda nekog ko ima iskustva sa skupljim stolicama :) cisto da mi to bude okidac ... Ne mogu vise da izdrzim totalno me slomi ova forma ideale stolica, je*** stolicu kad moram 2 jastuceta da stavim da me d*** ne boli :D
 
Ja sam uzeo ovaj, ima mali stocic kojo se izvlaci sa strane, a te na podizanje bih uzeo za gajbu, ali samo rucne, jer je glupost da za mogucnost pomeranja na dugme, platim duplo. Pogotovo sto ces ga pomerati jednom u nikada :)

118e8cff55151fdf730b2ee59bdca352.jpg


Sent from the 7th edge of the 3rd World.

Kod nas su skupi takvi stolovi, u US je vece trziste pa ih ima vec za 299 USD, a kod nas tek od 55k.
Elem, upravo suprotno od onoga sto si rekao - dugme je to koje je prakticno jer da bi digao ovog drugog treba okrenuti oko 80-90 puta, a ako planiras da dizes sto skoro nikad onda taj sto nije za tebe. Standing desk se dize i spusta svako malo - tipa 2 sata sedis, 1 sat stojis, 2 sata sedis, 1 sat stojis i tako u krug. Zamisli sad svako sat dva da vrtis onu kurblu 80-90 puta... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije ni to loše, kao vežba. :) Samo me više brine koliko je izdržljiv taj sto i posebno mehanizam, jer je poenta u čestom korišćenju (kao što si i sam rekao).
 
Taj rucni je problematican - gledao sam vise review-ova na yt - kao da su mehanizam pravili da se ne koristi - mehanizam pocne zaglavljivati, skripati i sl. Navodno je IKEA rekla da je sredjeno sa novijom generacijom, ali opet, ko zna. Videces, ako ima izlozeni model, kakav ce biti posle nekog vremena...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bas naprotiv mislim da je dosta ljudi ovde uzelo, citajte temu poslednjih 10-15 stranica.

Otkako se pomenula u postu #1839, pored tebe kupilo ju je pet ljudi:

kloshar, Mihajlo02, Mitar1982, Heroj87 i PanonskiNS

Ni puno, ni malo, ali dovoljno za neki opšti utisak, koji je prilično pozitivan, koliko vidim.

Malo me odbija to što prebacujem njenu maksimalnu deklarisanu nosivost za celih 15 kilograma. Nije ni jeftina da je svojom težinom razvalim.
 
Malo me odbija to što prebacujem njenu maksimalnu deklarisanu nosivost za celih 15 kilograma. Nije ni jeftina da je svojom težinom razvalim.

To moze biti problem. Ja rekoh da je kod mene sedeo kolega, 130kg, ali to je kratak vremenski period. Svakako deluje cvrsce od mase koja su mozda deklarisane na 120/130... Ne znam koliko je stolica deklarisano na vecu kilazu, znam samo da je aeron C na 150...

Pominjana je ova stolica u par navrata ranije, samo je dobavljivost bila problem... Ja sam je uzeo polovnu (mada realno gotovo i nekoriscenu), plave boje. Mislim da je kod mene nesto vise od godinu dana. Nije mrdnula. Znaci svakodnevno sedim u njoj, preko 7 sati, 115-118kg.
 
Ja napomenuh vise puta da sam se ljuljao na Markusu sa svojih 130kg.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Pa i za to sam okacio svoje sesi telo u fotelji :D

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Kupih i ja danas markusa, deluje mi fino, udoban je, videcemo koliko ce trajati.
Pitah na kasi za onu desetogodisnju garanciju, da li je potreban samo taj fiskalni ili i neki garantni list, ona kaze kao imas u kutiji, mada u kutiji nema nicega sem brosure kako sklopiti stolicu.
00f34f9c3f5d2f684c3b3f941673cac4.jpg
b572fc7293462e7d42c513f7810a8a1f.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zvao ja, samo fiskalni, ali je glupo sto nema nikakvog garantnog isecka, da vidimo za sta se zapravo dobija 10 godina garancije.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Kopirajte fiskalni - zna da izbledi vec za par meseci/godinu dana.
Ili jos bolje skenirajte ga, pa na cloud, pa stampa po potrebi (ne daj boze).

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kopirajte fiskalni - zna da izbledi vec za par meseci/godinu dana.
Ili jos bolje skenirajte ga, pa na cloud, pa stampa po potrebi (ne daj boze).

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kopirani fiskalni vredi kao orginal?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kopirani fiskalni vredi kao orginal?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Da, ja licno reklamirao napajanje preko kopiranog racuna na kome je bilo jedno 100k dinara raznorazne IT opreme bez ikakvog problema.

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Sam fiskalni(kao parce papira) je nebitan koliko sam ja shvatio, bitne su informacije na njemu. Mozda gresim.
 
Koliko kosta to sra*e za noge i jel valja necemu? :D
 
1500 din, iskreno da. Svidelo mi se dok sam probao stolicu i kao ajd sto da ne. Probao dam da se uvalim lepo i iskosim ga i tu dosta znaci kad se ispruze noge.

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Oho, pa i ja sebi moram to za noge da nabavim. Koliko puta sebe uhvatim kako sam se iskrivo jer su mi noge pobegle negde na desetu stranu dok sedim duze. Zanimljivo mi deluje i ovaj Volmar, ali da li je isplativa tolika razlika u ceni. Gledah opis, i pise da ima skoro duplo guscu poliuretansku penu u sedistu u odnosu na markusa, ali drasticno uze sediste sto mi se i ne dopada.
 
Probao sam skoro sve stolice u Ikei i Markus je najbolje za dati novac.

Probao sam i Volmar ali s obzirom koliko je skuplja - nije ni blizu toliko bolja mada je i to upitno da li je uopste bolja.

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Treba mi potvrda nekog ko ima iskustva sa skupljim stolicama :) cisto da mi to bude okidac ... Ne mogu vise da izdrzim totalno me slomi ova forma ideale stolica, je*** stolicu kad moram 2 jastuceta da stavim da me d*** ne boli :D
Brate ja kada sam seo u Aerona iz takve slicne stolice isti dan prestala ledja da me bole ( i to bez kosmodiska :) )

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno