Šta je novo?

Dobre radne stolice

Ne bi trebalo. Cini mi se i da Ameri iskljucivo su mogli pre da je nabave preko zvanicnog sajta.
Mozda se nesto promenilo u medjuvremenu.
Najbolje okreni zastupnika pa pitaj.
 
Jel ima kod nas da se nabavi embody logitech verzija? Koliko sam skapirao onavima bolji padding na sedalnom delu
Nema, ozbiljno su se cimali da ih ubace u ponudu jer su im kao i ja, mnogi trazili, ali prosto ne mogu da ih dobiju.
Nema bolji padding, od 2021. godine je dodat taj ekstra padding na sedalnom delu i na obican Embody.
Razlika je samo dizajnerske prirode.

To ti je ovaj gelasti/mrezasti deo na ovoj slici:

1698858380042.png


Elem, evo lepog poredjenja Ferna i Embodyja:

 
E pa zbog toga sam samo i pitao, sto se tiče dizajna, za to mi je najmanja briga...znači dobra vest, da je padding isti, hvala buraz!
 
Ali vidim da ti imas iskustva sa merifair wao, vidim da ti nije prijala donjem delu ledja, kakva je sto se tice sedalnog dela ? Tvrda, meka? Kako bi je ocenio?
 
Sedalni deo mi nije pravio problem iako sam 100+...a obzirom da je mreža u pitanju, sigirno da vuče malo na tvrđu stranu.
 
E sada zanima me da li ima dovoljno veliku dubinu? Za ljude 190 cm? U smislu da ne ide sva tezina da dupe, nego i na butine? Kapiram da je to kineski neki brend, pa gabaritetno moze biti malo, mozda manji ?
 
Merifair nije kineski brend, nego malezijski, što je još i gore, pošto su oni još sitniji od Kineza :D
 
Kod tih azijskih stolica se mora uzeti u obzir da se prave u zemljama gde je prosečna visina muškaraca oko 170 cm, a za žene oko 155. Za naše potrebe većina tih stolica jesu dečije.
 
I tako, na kraju ipak nova posle sveg cimanja, prepiski i pretnji. Staru šalju dobavljaču na testiranje i baždarenje, da vide gde im zapelo u proizvodnji. Pošto znam da se u srb šalje roba slabijeg kvaliteta i kontrole, mogao sam i ja da im objasnim.
Osećaj na prvu, dosta tvrđa od one što sam imao.
Hoće sad neko da menja Embodi za novi Leap v2 🤣😇
 

Prilozi

  • 20231103_133654.jpg
    20231103_133654.jpg
    140.4 KB · Pregleda: 121
  • 20231103_133758.jpg
    20231103_133758.jpg
    102.1 KB · Pregleda: 153
Necu, ruznu si boju izabrao :D
 
Necu, ruznu si boju izabrao :D
Ću ti doplatim malo za tu duševnu bol?!...mogu i autolakom da prefarbam u željenu nijansu po želji 🤣

@DareDare oprosti, skontah da nisam odgovorio...nije za ljude od 190cm definitivno, mogu 5+ prstiju komotno da stavim između lista i stolice (neko pravilo je 2). Ali oseti se pritisak i na zadnju ložu (ne butine) ako me to pitaš, nije sva težina baš na bulju.
 
Poslednja izmena:
I tako, na kraju ipak nova posle sveg cimanja, prepiski i pretnji. Staru šalju dobavljaču na testiranje i baždarenje, da vide gde im zapelo u proizvodnji. Pošto znam da se u srb šalje roba slabijeg kvaliteta i kontrole, mogao sam i ja da im objasnim.
Osećaj na prvu, dosta tvrđa od one što sam imao.
Hoće sad neko da menja Embodi za novi Leap v2 🤣😇
Lepa stolica, mada sam vise za amiu samo zbog tog mekšeg sedalnog dela, zapravo lamia, combo te dve sto rade oni sa yt, je savrsena stolica. Mozda taj novi leap samo trazi break in period, pa ce biti meksa
 
I tako, na kraju ipak nova posle sveg cimanja, prepiski i pretnji. Staru šalju dobavljaču na testiranje i baždarenje, da vide gde im zapelo u proizvodnji. Pošto znam da se u srb šalje roba slabijeg kvaliteta i kontrole, mogao sam i ja da im objasnim.
Osećaj na prvu, dosta tvrđa od one što sam imao.
Hoće sad neko da menja Embodi za novi Leap v2 🤣😇
199e i nosim!
 
Ne znam da li bi ovo kod nas moglo negde da se nabavi, mozda i pod drugim imenom, ali deluje kao zaista dobra stolica za ovaj(kod nas verovatno oko 400e) novac.



Nadjoh za 10min zahvaljujuci Redditu :)

 
Poslednja izmena:
teško... i ovi naši bi drknuli cenu do te mere da ti se taj level ne isplati
 
Malo sam guglao, čak ni u EU nema te stolice, a u UK je dovlače iz USA i nabili neku suludu cenu od 800 funti, tako nešto.
 
Sada sam pogledao, izadje kao Embody :D

1699361569561.png
 
Naplatili bi ti i troskove homologacije, zbog razlicitih standarda emisija izduvnih gasova.
Zvanicno su najveci krmci 🐷 i prdezi.
Normalno da ce biti razliciti standardi 😉
 
Domen rs? Moguce da je neko dropshit sranje od platforme...


Ubuy has made its mark in the e-commerce world in 2012, as a cross-border shopping platform serving more than 180 countries.
Through its website and app, Ubuy provides over 300 million brand-new, unique products from the best international brands in the US, the UK, and other countries.
Ubuy enables seamless and confined payment methods as well as faster checkouts while amplifying the shopper's experience. As an International Shopping doorway, we bring quality products from luxury brands to customers' doorsteps from around the world with the assistance of the most trusted courier partners in the industry.
 
Zanimljivo i da to postoji... Pa to ko nesto eponuda, bazar samo na globalnom nivou...
 
Nazad
Vrh Dno