Šta je novo?

Dobar TFT za igre

  • Začetnik teme Začetnik teme Goxy
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
E, jedva cekam da ga Jovo uzme na test... Ta X serija bi trebalo da bude dobra! verujem da samsung moze da opere ljagu sa imena koju je napravio sa V serijom... Video sam 172v i jos uvek ne mogu da se oporavim... 🙁
 
Bahati [SiD] je napisao(la):
...


a sta ti je na ekranu dok radis auto? trebalo bi da bude poseban patern, kao npr ovaj zakaceni.

nop. Samo slika igra gore dole, levo desno i vibrira......evo kliknuo sam ponovo i posot mi je sada slika ....odlicna, da ne kazem perfektna 😀, pomeranja slike skor da i nema.....cekaj, zar auto nije za podesavanje geometrije? Jel ovi paterni nisu za boje? Ili i za geometriju?
 
PJ je napisao(la):
cekaj, zar auto nije za podesavanje geometrije? Jel ovi paterni nisu za boje? Ili i za geometriju?
jashta, za geometriju, boje su samo special fature. 😀 patern se stavlja zato sto je monitoru tako lakse da prepozna ivice i individualne piksele.
 
Hm....da li to znaci da se zbog nedostatka paterna javlja greska u ato configuru? Nijedan LG ga nema? 1710B ga nema? Moj primerak ga nema?
Vrci te mi patern 😉
 
PJ je napisao(la):
Hm....da li to znaci da se zbog nedostatka paterna javlja greska u ato configuru? Nijedan LG ga nema? 1710B ga nema? Moj primerak ga nema?
Vrci te mi patern 😉
sta nema? programce na disku? pa i sta ce ti sad kad sam ga poslao. 😀
 
Re: Prestigio

Bahati [SiD] je napisao(la):
...
eto vidis, na poslu! a sto ne kuci? 😀 zezam se, al' moram da priznam da postujem tvoju emancipovanost! 😉
ps. prestidjo je stvarno na mestu i vredi pogledati ako ne patite za etiketama.

Kuci koristim Samsung 957P, dovoljan za moje potrebe, a i nemam para za TFT extra.

P.S. autopodesavanje kod Prestigio-a radi savrsheno.
 
ccc

Mislim da je situacije lepo opisana:

http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=37316
 
Benchmark soba - Jaksa, sto zakljuca thread o TFT monitorima..
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=37322&highlight=
 
Objasnjeno je u benchmark sobi, a takodje i biloshtanovo-u ili ko je vec i na pm.
 
Bahati [SiD] je napisao(la):
...


heh, trakice... 😀 pa nisu trakice, nego "banding", sto ja neznam drugacije da prevedem nego "trakasti prikaz" 🙄
enivej, kao sto rekoh i u tekstu, sanse da ti to zasmeta u radu su minimalne.
I meni se te trakice pojavljuju na mom LG 1510 s izgleda da je to boljka LG tft monitora :wave;
U igricama se odlicno pokazao,ja gotovo da i ne primecujem duhove
 
XBit Labs ima na testu 19" TFT modele...Jovo je u pravu za Sony 19" HS
- ispao je najgori na testu.

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/response-3.html
 
delimir je napisao(la):
XBit Labs ima na testu 19" TFT modele...Jovo je u pravu za Sony 19" HS
- ispao je najgori na testu.

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/response-3.html
😀 ma mogu ludi rusi da naprave kol'ko hoce instrumenata za merenje, kad jos ludji srbin to odmeri odokativno nema greske! ;P
 
Jel upoznat neko sa modelima NEC 1760NX i samsung 172 x, od specifikacija izdovjio bih 16ms. Utisci , komentari?

poz
 
Nazad
Vrh Dno