Goxy
Čuven
- Učlanjen(a)
- 06.03.2002
- Poruke
- 3,960
- Poena
- 710
Kroz nase kompjuterske casopise provlaci se dosta tema o kojekakvim TFT monitorima i njihovim vrlinama i manama. Mene interesuje koji je monitor trenutno najbolji u odnosu cena/performanse za igrice i DivX-e jer koliko sam ja upoznat svaki CRT bolje radi u igrama od bilo kog TFT-a. Interesuje me 17¨ monitor koji dakle u odnosu cena/performanse moze ravno pravno da se nosi CRT-om a pri tom da nije extremno skup. Kad kazem extremno onda znaci preko 400e