Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bice zanimljivo ispratiti podizanje kamata.

0.75 je nesto sto vecina ocekuje i verovatno je vec priced in.
1 je nesto sto mali broj ljudi ocekuje jer to bi izazvalo mnogo crvenila i jos jedan potop.
0.5 bi momacki napumpalo cene a sa druge strane malo bi relaksiralo ljude i stvorilo prividni osecaj da strucnjaci rade dobar posao.

Sva tri scenarija moguca.
Srecno kockanje.
 
Uzbudljivo beše prethodna 2-3 sata... zamalo da mnogo dobro prođem, ovako sam na početku kao i pre tog vremena, neki sitan plus.
E sad, možda bi moglo polagano da se penje do 21-22k u sledeće dve tri nedelje...
 
Uvek sve živo nekog đavola skoči kad god FED objavi novo povećanje kamatnih stopa, pa posle padne.
 
Imaju dobre sanse jer je na poslednjem rocistu ili sta vec SEC se slozio da je novac dosao u Ripple kroz "market forces of supply and demand", znaci ne kroz prodaju tokena.
Pa to je i glavni razlog zasto ce dobiti, to je skoro zavrseno. E sad, kupovati Ripple zbog skoka... To ce da bude kratkog daha, istovarice oni lagano svoje, roknuce kao i sve ostalo.
 
XRP će se moći fino prodati ako oktobar bude u zelenom.
Ne radujte se zelenom. Pogledajte primer 2018-te, godina bear-a, sve crveno. To je najbolji primer onoga sto ocekujem. Drzte gace ljudi.
Ostavio sam nesto malo novcica. Sad mi zao sto nisam i to zavalio. Ne znam za sta ih cuvam. Ako uhvatim par dolara skoka zavalicu i to.
 
Saj ti ga bas po FUD udario.. 😁

Ja sam printome da ima previše stablecoina I da neće ići ravno dole..
 
Nikakav FUD nisam iznosio, samo kazem sta mislim da nas ceka i nisam to odjednom napisao, pricam to vec neko vreme.
 
Ja mislim da je to to, mozda jos jedan test na 17k i ako odrzi to do Decembra nema vise padanja bez obzira na druge stvari. Jedino ako ne dodje do potopa onda nam i onako nista ne znaci jer nece vise biti ni interneta samo toljaga☢️
 
Slažem se sa kolegom gaca. Samo se dvoumim da li da sada ulećem sa kešom ili da još malo sačekam.
Kajaću se svakako, ali dugoročno mislim da će biti ok.
 
Meni nekako ova cifra liči na nešto gde ćemo talasati do nekog novog bull-a, sa manjim i kratkotrajnim skokom i padom cene
 
Voleo bih i ja da gresim po cenu i da puknem ali tek ce biti krize. Zima nije ni pocela a dok otopli... Bice energetske krize kakvu nismo imali. Nadam se samo da ce zima biti blaga. Ni u vezi toga nisam previse optimistican ali hajde, videcemo.
 
Neko je jako lepe pare izvukao za vreme kovida. Ocigledno da ljudi koji znaju mnogo pre nas sta ce biti u svetu su lepo udesetostrucili svoj novac i sada uzivaju i presipaju ga u nesto gde ce opet ici x10. Kad im bude opet zafalilo love upumpace ih u kripto, mi cemo se naloziti kako idemo na 150k, a oni ce nas opet otresti kao dudinje... Vestacka kriza zapravo jos nije ni pocela, a kad pocne btc ce biti pola od ove cene.
 
Sredinom decembra brojni komentari na forumu i misljenja su bila da nema teorije da cemo se ikad vise vratiti na 20k jer bi to bio kraj za kripto.

Eto nas uveliko ispod 20k a kripto nije mrtav, niti ce biti sve i da padnemo na 17, 15 ili nize.

Onaj ko je do sada cuvao kes i cekao, taj sada moze lagano da kupuje i svakim novim dipom da dokupljuje jos jace.

Ja sam slusajuci one koji su mislili da nikad vise necemo biti na 20k, istresao kes jos od 48k pa sve do ovih cena, tako da vise ne verujem u to "ne mozemo nize".
 
Sredinom decembra brojni komentari na forumu i misljenja su bila da nema teorije da cemo se ikad vise vratiti na 20k jer bi to bio kraj za kripto.

Eto nas uveliko ispod 20k a kripto nije mrtav, niti ce biti sve i da padnemo na 17, 15 ili nize.

Onaj ko je do sada cuvao kes i cekao, taj sada moze lagano da kupuje i svakim novim dipom da dokupljuje jos jace.

Ja sam slusajuci one koji su mislili da nikad vise necemo biti na 20k, istresao kes jos od 48k pa sve do ovih cena, tako da vise ne verujem u to "ne mozemo nize".
Prebaci se na telegram grupe.. Dosta kvalitetnija diskusija se vodi nego ovde na forumu nažalost..

Ja ovde dodjem iz nostalgije više
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno