Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
opa novi momenti eth >1700$ dash >50$ ltc>60$
da li se to probija otpor :) , da li je ovo novi momenat za avgust mesec ?

ps. drago mi ja da sam mozda promasio prognozu da ce opet nazad

ps2. pa logicno je bilo da btc daje otpor na kraju krajeva , njegova vrednost zavisi od drugacijih faktora , nego sto pokusavaju berzanti i bankari da nam prikazu.
Po mome skromnom misljenju , sistem moze da se bori protiv , ali sto se vise bore , to ce kripto imati vecu vrednost. Zelena agenda ne moze oboriti kripto sa zelenom agento , vrednost kripta moze samo gore jer je i cena vislja. naravno to je moja logika koja ne vredi mnogo. Kripto se obara samo obaranjem interneta. Znaci vec sada je ulog preveliki :) ili mi ili oni. nema trece.
i sto saj rece HOLD :)
 
Poslednja izmena:
KAda se bude prestalo kopati ETH toliko ce biti slobodnih kartica da ce tsunami talas zahvatiti sve algoritme i difom potopiti sve.
Racunao sam pre par meseci sbb-kbb ako cena nekim cudom isprati dif i ako se ravnomerno raspoderi na sve poznato (i nepoznato) sve moze da skoci minimum x20
 
Čudan neki dan, skakali i risk-on i risk-off aseti. Zadnjih nekoliko meseci kad god FED objavi nove kamatne stope, tržište poleti, pa posle padne.

Sve je ovo bull trap. Yield curve se polako izvrće čitavom dužinom, klanica nije daleko, najverovatnije septembar ili oktobar. Mrtvi Džo menja definiciju recesije, prazna propaganda.
 
tolko jgb. koliko su definicaja promenili zadnje tri godine , ne bi smelo nista da nas cudi. Usvojice i da je zemlja kockasta i svi ce reci AVE. nece me 4uditi sutra kada se probudim da sunce izlazi na zapadu , zanit bude na sever i zalazi na iztok.
 
1659101072815.png
sve vreme se gradi LH HH i imamo normalno povlacenje malo nakon probijanja opadajuceg trenda sa 47k (crvena isprekidana)
tu imamo supp koji je nekada bio ress


Par dolara se ne racuna. Puste oni par dolara da se ljudi ponadaju da je probilo i onda padne short. Mora da zagazi par stotina i da se odrzi.

Edit: krenulo je dole lagano.
konkretno... treba da prebaci 24.6k
Neverovatno mi je da ova tema postiji od 18.04.2013.. toliko besplatnih YT chart kanala, ovde napredak 5% po pitanju istih
 
Poslednja izmena:
Ako je 19k bilo dno, nisam ga uhvatio, orderi su mi usli na 10ak % visim cenama ali dobro, zadovoljan sam.

Zao mi sto nisam imao vise novca, skupio sam na forumu koliko sam mogao i ovo sto sam kupio ne planiram da prodajem sigurno do 47 ili 52k.

Sledece povecanje FEDa ne verujem da ce biti vece od 0.50 sto ce pozitivno uticati na dalji razvoj situacije.

Do tada staking i odvajanje para za slucaj da nisam u pravu ili ako se desi nesto nepredvidjeno, tipa umre Bajden, Kina napadne Tajvan ili nesto slicno.
 
Ko treba da umre da se vrati na 20k? 😁Ne želim da neko umre ali mi treba tih 20k? Ali ozbiljno, kakve su šanse za ozbiljniji pad u skorije vrijeme?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno