Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bravo za nivoe za ulaz.
A gde ti je TP ako nije tajna?
(pitam jer sam skoro poceo sa futuresima da trgujem, pa ucim, proveravam sebe...)
Ako trejduješ kao ja ( cross 100X ) onda već možeš krenuti sa uzimanjem dela profita jer je ROE već 2.7X, pa to što izvadiš postaviš o5 na iste lvl-e ( istu količinu ) ili podigneš sl u plus i lagano

Screenshot (19).png

Ništa komplikovano, a lepo kaplje
 
Sto bi iko sad kupovao lunu - u trenutku dok traje popust za sve kvalitetne stvari?
Kupovao sam i ja lunu, ali samo da bih iskoristio dok je cena isla gore / dole po 5~10x, uzeo sam nekih 40x, i vise ja to ne diram.
Ostavio sam u luni 150$ (oko 2,3 mil. luna), pa naka ga. Sav profit od lune sam prebacio na bUSD.
Sada sam poceo da kupujem, za sada BTC i ETH, stepenasto (+ETH kopam). I kupovacu koliko god bude islo na dole.
 
Poslednja izmena:
Navodno se vija njihov liq. price koji je malo iznad 20k ako je verovati ovim dušmanima sa twitter-a, pa ko trejduje aktivno može lagano postaviti i koji order ispod 20k.

Ako nastavi ispod 20k ( malo verovatno za sad, verovatno tek krajem leta ili početkom q4 ), krećem da uzimam i za hodl.

I šta ja rekoh pre mesec dana? 😁 Da ponovim post.

Ja: Narode, izlaste iz ovoga, krenuo je veliki bear market, ima sve malo po malo da lomi.
Simke1984: Hahaha, morbiuse nemaš pojma! Kupujte dip na 33k! ☑️
Simke1984: Kupujte dip na 29k! ☑️
Simke1984: Kupujte dip na 22k! ☑️
Simke1984: Kupujte dip na 17k!
Simke1984: Kupujte dip na 12k!
Simke1984: Kupujte dip na 7k!
Simke1984: Ja sam sve vreme bio u šortu i zbrisao sam s lovom pre nego što su menjačnice popucale, hahahaha morbiuse, nemaš pojma!

Sve jednu po jednu stavku čekiram. Ovaj će u svojim fantazijama kao ovce da vas odvede niz provaliju, a što je najsmešnije, ni tad nećete kriviti njega, nego nekako mene. 🥴 Još jednom vam kažem da ovo nije igra, ovo je everything crash. Nema nijednog načina da kripto priča može da ima srećan kraj.
 
I šta ja rekoh pre mesec dana? 😁 Da ponovim post.

Ja: Narode, izlaste iz ovoga, krenuo je veliki bear market, ima sve malo po malo da lomi.
Simke1984: Hahaha, morbiuse nemaš pojma! Kupujte dip na 33k! ☑️
Simke1984: Kupujte dip na 29k! ☑️
Simke1984: Kupujte dip na 22k! ☑️
Simke1984: Kupujte dip na 17k!
Simke1984: Kupujte dip na 12k!
Simke1984: Kupujte dip na 7k!
Simke1984: Ja sam sve vreme bio u šortu i zbrisao sam s lovom pre nego što su menjačnice popucale, hahahaha morbiuse, nemaš pojma!

Sve jednu po jednu stavku čekiram. Ovaj će u svojim fantazijama kao ovce da vas odvede niz provaliju, a što je najsmešnije, ni tad nećete kriviti njega, nego nekako mene. 🥴 Još jednom vam kažem da ovo nije igra, ovo je everything crash. Nema nijednog načina da kripto priča može da ima srećan kraj.
1. Svako sam sebi kupuje
2 Kad si toliko pametan, lepo onda otvori šort i zaradi već jednom u životu, možda onda nećeš više paranoisati
3. I dalje stojim iza svakog svog objavljenog posta i trejda ovde, a ti bi mogao pokazati barem jedan svoj - kad si već toliko dobar sa prognozama
4. Preteruješ i izvlačiš iz kontexta šta ti odgovara, ali dobro... drago mi je što pratiš i dalje moje objave. Valjda ćeš naučiti jednom u životu kako se trejduje :)

edit:

i da, daj bre čoveče okanime se i pusti me u provaliju, a ti uživaj u svom bunkeru srećan i zdrav i bogat još 100 godina ❤️
 
Poslednja izmena:
Sto vise padne, to bolje, da vise uzmemo i vise zaradimo. A vi sto ste vec milioneri, pa sta cete ovde, ja sigurno ne bih visio na forumu, nego bih obilazio svet. :D
 
Izgleda je celsius sad u problemu, iako Alex stalno negira.

Jesu u problemu, ali koliko kapiram njihov glavni koknurent je ponudio da ih kupi "komoletno" da je klasican ponzi tesko da bi takva ponuda postojala...

Pritom moramo imati u vidu da bi se slicno desilo svakoj normalnoj banci prilikom "bank run"-a. U Rusiji su pocetkom 2000-ih imali slicnu stvar pa nije zavrsiko kao sa jezdom i dafinom kod nas nego su ljudi dobili pare ( samo si morali da cekaju red )

Ako Celzijus pukne eto nas na 10k ( cini mi se da imaju likvidaciju za jedan deo asseta na 16k) , mada ja licno ne verujem..

Ali poenta je nije sve sivo..

Stigli smo bez ikakvog relief rally-a do 200 wma, kao smo imali skok bez korekcija.

Tu smo gde smo svako odlucuje za sebe ja necu da ponavljam sta radim ( isto govorim u svakom postu ) ..
 
Nisam zapamtio ime ( krastavac sorry na polu informacijama )..

Sad sam trazio NEXO. Isto lending platforma.
 
ma... neka proda, kako god... svakako ne koristim ni jednog od njih, jer mi je cela ta priča postala sumnjiva u zadnjih par meseci kad je cena krenula na dole.

Pisao sam ranije, sve je to bilo ok i super dok je cena rasla i dok su ljudi sipali keš. Čim je sipanje stalo, krenulo je pucanje lagano.

Baš zbog toga i ima bear market, da se market očisti od scamova i šupljih obećavanja
 
Moje vidjenje

Uspesna odbrana od 40k zone, i probijanje 53k prekretnice su jasan bullish znak. 47k zona je po meni bitna zona i ne bi smeli ici ispod nje ako zelimo u drugi talas bull-a.
Odrzavanje preko 50k pa napad na 65k je sledeci korak koji ce verujem kroz par nedelja. Posle 65k je cistoca i tu ce krenuti parabolic move. 100k, 180k...

Sta je sa altovima?

Sve ok, neka stagniraju i gube kroz odnos jedno mesec-dva. Ideala da ne divljaju dok ne dodje btc na 100k, pa posle nadoknada sa bonusom. Ovaj run moze trajati od 3 do 6 meseci (to cemo videti kako se btc bude ponasao preko 100k. 20% gaina u danu je znak da je tacka pucanja relativno blizu (<10 dana).

$65000
$100000
$180000
Uz savrsenu plimu i 250k+

Da se ne drzite posta kao pijan plota, isti ce biti invalidiran na <$47,000.

Pozdrav i uzivajte, cujemo se na 100k+.
Ko je pažljivo čitao mogao je lepo da zaradi.
Da se ne završi sve sa "Hvala", daj neku adresu.
Živ bio!
 
Post ce biti offtopic, ali, zamlio bih ako nekog ima sa SLACK grupe ovde da mi se javi u DM, treba mi samo nesto vezano za trading . Da ne trolujem topic ovde sa tim stvarima. 😁
Vidim da je tema ponovo zivnula , ima se sta konkretno procitati otkad su Simke1984 i LaPrestige ukljuceni sa Goldijem u analitiku. Samo napred momcovi 😁👍
 
Kako Matic lagano pade ispod ADA. Ko je na vreme prelio iz jednog u drugo, pa presuo nazad u prvi, sad bi mogao da vrti treći krug..
 
U ponedeljak sam uzeo nešto malo LTC-a, bio 43$. Evo i sada je 43$.
Zašto baš LTC - moja logika je bila da se od 2017.godine do danas trejdovalo ogromnom većinom količine na cenama iznad 43, te da su svi (ne pojedinačno, već ukupno gledano) trenutno u minusu sa LTC i da nemaju nikakav motiv da ga prodaju po nižim cenama. E sad da li će se logika pokazati ispravnom ili će sve na nulu, vreme će pokazati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno