Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da je Luna bila šuplja od starta je bilo sasvim očito, jedino što u kripto svetu nema mnogo zdravog razuma.

Screenshot from 2022-05-29 21-17-29.png
 
@Simke1984 Samo da se zahvalim Simketu za tvoju Trejd istoriju na pre 2 stranice. Usao i ja isto tako, i u lepom sam plusu. Simke ako te ne mrzi, i ako imas vremena, pojasni nam ( siugran sam da vecinu zanima ) na osnovu cega sve si zakljucio da od 28+- idemo na 32, mozda i na 36k? Dugo se suska i prica o tih 36k nakon cega ide potop, ali mene zanima sta ja da gledam kao parametre koji mi to mogu pokazati. ( uzgred uvek sam spreman i da se sve okrene , sve izgubim i skroz sam ok sa tim dokle god ne naucim posao ).
 
@Simke1984 Samo da se zahvalim Simketu za tvoju Trejd istoriju na pre 2 stranice. Usao i ja isto tako, i u lepom sam plusu. Simke ako te ne mrzi, i ako imas vremena, pojasni nam ( siugran sam da vecinu zanima ) na osnovu cega sve si zakljucio da od 28+- idemo na 32, mozda i na 36k? Dugo se suska i prica o tih 36k nakon cega ide potop, ali mene zanima sta ja da gledam kao parametre koji mi to mogu pokazati. ( uzgred uvek sam spreman i da se sve okrene , sve izgubim i skroz sam ok sa tim dokle god ne naucim posao ).
imas na r/buttcoin dosta dobra objasnjenja parametara, smislena su koliko i sva ostala.

bonus:
 
Ti si Dzoni kao Dr. Džekil i Mr. Hajd. Šetaš izmedju kripto veterana koji neobjašnjivo i iznenada postaje takva noobčina da je to nerazumljivo. 😁
 
@Simke1984 Samo da se zahvalim Simketu za tvoju Trejd istoriju na pre 2 stranice. Usao i ja isto tako, i u lepom sam plusu. Simke ako te ne mrzi, i ako imas vremena, pojasni nam ( siugran sam da vecinu zanima ) na osnovu cega sve si zakljucio da od 28+- idemo na 32, mozda i na 36k? Dugo se suska i prica o tih 36k nakon cega ide potop, ali mene zanima sta ja da gledam kao parametre koji mi to mogu pokazati. ( uzgred uvek sam spreman i da se sve okrene , sve izgubim i skroz sam ok sa tim dokle god ne naucim posao ).
Support i resistance, a tu su i liquidity zone ispod kojih uvek gledam da uzimam deo / ceo profit.

A detaljnija analiza trejda i grafikon je obrisana, koju sam bio isto postavio isto pre 2-3 dana, jer je očigledno nekome smetalo pa je reportovao post, pa nema svrhe da ponovo gubim vreme na crtanje i pisanje.

Sad si video da se pare mogu uzeti i u bear marketu i da nije toliko komplikovano, samo je potrebno pronaći dobre lvl-e za ulaz / izlaz i biti malo strpljiv.
Eto, drago mi je da si u plusu i sad gledaj da profitabilan trejd ne ode u minus. To ćeš jedino postići podizanjem sl u plus ( iznad ulaza ) ili zatvoriti trejd ( ako si ekstra zadovoljan profitom ), jer niko još nije otišao u minus ili pukao pare kad je uzimao profit.

Ništa komplikovano tipa bacanje pasulja, gledanje u tarot ili kuglu itd :)
 
Support i resistance, a tu su i liquidity zone ispod kojih uvek gledam da uzimam deo / ceo profit.

A detaljnija analiza trejda i grafikon je obrisana, koju sam bio isto postavio isto pre 2-3 dana, jer je očigledno nekome smetalo pa je reportovao post, pa nema svrhe da ponovo gubim vreme na crtanje i pisanje.

Sad si video da se pare mogu uzeti i u bear marketu i da nije toliko komplikovano, samo je potrebno pronaći dobre lvl-e za ulaz / izlaz i biti malo strpljiv.
Eto, drago mi je da si u plusu i sad gledaj da profitabilan trejd ne ode u minus. To ćeš jedino postići podizanjem sl u plus ( iznad ulaza ) ili zatvoriti trejd ( ako si ekstra zadovoljan profitom ), jer niko još nije otišao u minus ili pukao pare kad je uzimao profit.

Ništa komplikovano tipa bacanje pasulja, gledanje u tarot ili kuglu itd :)
Cekam 31500 da zatvorim. Nemam 00 za dalje da cekam, i ovo mi je super na 400$ , 150 u plusu. Support i res gledam da, a gde pratis te likvidaciione zone? Hvala na pomoci svakako.

@CTR99 nisam smeo ici iznad 28900 po onome sto sam ja crtao i gledao, ne znam sta je povuklo btc iznad toga. Uvek sam rad da naucim, imam neko znanje kojim se vodim, al rado ukrstim i znanje drugih clanova, posebno Simketa koji vidim da je rad da pomogne sto je jako lepo od njega.
 
Cekam 31500 da zatvorim. Nemam 00 za dalje da cekam, i ovo mi je super na 400$ , 150 u plusu. Support i res gledam da, a gde pratis te likvidaciione zone? Hvala na pomoci svakako.

@CTR99 nisam smeo ici iznad 28900 po onome sto sam ja crtao i gledao, ne znam sta je povuklo btc iznad toga. Uvek sam rad da naucim, imam neko znanje kojim se vodim, al rado ukrstim i znanje drugih clanova, posebno Simketa koji vidim da je rad da pomogne sto je jako lepo od njega.
pa mozes da zatvoris npr 50% trejda uzmes deo para ako mislis da moze da okrene na dole
 
Support i res gledam da, a gde pratis te likvidaciione zone? Hvala na pomoci svakako.
Pogrešno si shvatio :)
High liquidity zone nije isto što i liqvidation zone. Proguglaj malo i naćićeš lako šta je šta i koje su razlike ( ne mislim na yt ), a vremeno ćeš već skapirati i sam da ih lako vidiš / obeležiš na grafikonu
 
Više nego nebitan taj što je prijavio, brine me onaj što je obrisao jer nisam siguran da ima neku smislenu ideju zašto.
Pa u moru gluposti i prepucavanja je verovatno obrisao i to, sad... da li namerno ili ne, nije ni bitno. Ja više neću kačiti svoje trejdove i analize, to je jedino sigurno, jer imam kako pametnije da iskoristim slobodno vreme od crtanja po čartu sa sve bitnim lvl-ima da bi neko to tek tako obrisao.
Prepustići štafetu morbiusu i kompaniji jer je sve što pišu i kače ovde smisleno i vezano za cenu kripta
 


Ryoshi, the founder of Shiba Inu, has deleted all his previous tweets and also deleted all Shiba Inu blogs. All four SHIB blogs have been removed from the Medium platform. The reason is currently unknown.


bezite iz shibe
 
Bas pratim postove ovde, ne komsntarisem mnogo jer sam laik ali mi je drago kad vidim da se ceni drugo misljenje i znanje. Svaka casta za @Simke1984 vidim da si doneo ljudima malo radosti u ovom “nezgodnom” periodu za kripto. Samo nastavi.
 
Oprez narode kada se hvalite rodjacima kako imate stek u kriptu
 

Prilozi

  • 284462353_5426703004017942_2287827167211954441_n.png
    284462353_5426703004017942_2287827167211954441_n.png
    80.9 KB · Pregleda: 167
  • UgecHRM.png
    UgecHRM.png
    174.4 KB · Pregleda: 161
Izgubio pare zbog njega u bear-u...da ne kazem: crvena svadba :cool:
 
Vasil hard fork je krajem juna,moguce je da slicno kao i pred pustanje smart contracts imamo malo hajpa.
Ocekujem joj jedan dobar pad pa cu svakako sad deo ade koje sam kupio na 40c utopiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno