Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Simke1984
Ne moras zbog mene, nego onako kazem, fer je da spomenes da te npr 3x stop loss izbaci prije nego ubodes neki talas.

@morbius
Vise se zezam za dno, zbog atosfere ovdje.
Moze ovo jos potrajati, pogotovo uz recesiju.
Bit ce ovo veci test za crypto nego sto je bio covid.

Ja sam optimista kao i Saj, on nek plati 🍺 sa LTC jer BTC je prespor.
 
Evo vam alpha, kupite ovo na CEX-u i prodajte na FTX ili Binance za instant 25% profita :) ja bih ali sam iskoristio dnevni $10k withdrawal limit
Inače da, prodao sam 80% od preostalih 67000000 na 0.0003, sad nek ide gde hoce

Oko 85x na $600


Pogledajte prilog 344690
Nema alpha na Cex-u. Da li imas neki poseban sajt ili sredstvo s kojim pratis razlike na menjacnicama i tako zaradjujes?
 
Nema alpha na Cex-u. Da li imas neki poseban sajt ili sredstvo s kojim pratis razlike na menjacnicama i tako zaradjujes?
Da, neko je kupio sve u roku od 2-3 min nakon što sam okačio.
Inače ne radim to, mada za neke tokene/parove postoji ta arbitražna prilika na menjačnicama sa niskom likvidnošću, coinmarketcap daje punu listu parova za sve menjačnice pa na osnovu njih možeš ići dalje u istraživanje
 
Pozdrav drustvo, ja sam nov u svemu ovome i ne trejdujem samo kupovina i cuvanje. Ali naisao sam na nesto zanimljivo pa ko se vise razume od mene mozda iskoristi ja eto da prenesem. Cena RUNE na svim menjacnicama je skoro duplo niza nego na Cex.io
Ako sam nesto pogresio sorry ali bolje da kazem mozda i nije greska. Pozdrav
 
Ne moras biti bas takav Saj, BTC je imao Inflation bug u 2019, drugi po redu i to nakon 10god postojanja.
Hocu reci da ni jedan Coin nije Perfect pa ni sveti BTC🤷‍♂️

Respect @ShadowOps za Luna arbitrage.
 
Пашће ово још 20% бојим се
Тих 20ак посто нас води на 200w линију, и на цену од око 22к.
1652951521106-png.344851


Е сад, фора је што сви ово чекају, и гледају на ту линију као чисто одбијање, што скоро сигурно значи да се неће десити, а чини ми се да није оваква ситуација била раније када смо посећивали њу.
Ако изузмемо корону, видим да брда људи пореди ово са 2019ом, али све око крипта није било чини ми се оволико нестабилно.
 

Prilozi

  • 1652951521106.png
    1652951521106.png
    42.2 KB · Pregleda: 499
Luna je okupirala kompletan market ovih dana. Ostalo vise ni ne gledam. Uzeo sam i ja dosta miliona komada pa dokup i cekanje 1.. 2.. godine...nadam se da bas nece da ugase taj novcic da ne postoji, ali svakako ce neko vreme da ga mrcvare na ovim nivoima kako bi sto vise ljudi odustalo od projekta i onda big pump kojibce da izvedu veliki igraci, iznenadno u momentu malog volumena...jednog divnog dana..
 
Nije on zlonameran, treba uvek čuti i drugu stranu.
Uostalom, za vremena o kojima on priča najbolje je imati pušku i dosta municije.

Amin. Ja nešto merkam ovaj school shooter.

Al vidiš što su ti ljudi, izbije sranje i ko im je kriv? Onaj ko ih je sve vreme upozoravao da će izbiti sranje i savetovao ih da se čuvaju.
 
@Borat @morbius CZ shadow2 + olight lampica i nema zime. Sa tim čudima bi zapeli na prvim vratima.

Dobro je što se strah uvukao u ljude, treba još malo da se otrese, da se izgubi nada a okolnosti idu na ruku takvom scenariju. Verujem da nas čeka još jedno dobro otresanje i dno pa polako da se kupuju altovi tamo na jesen.
 
A imamo ovde i takmičara, jel IPSC?

Neću se iznenaditi ako bude više otresanja, u junu i julu dižu jopet kamatne stope + ostala redovna sranja + neka vanredna sranja + morbiusova predviđanja... biće bagatelnih cena, sam da bude para.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno