Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji bi sledeci move mogao da bude ove nedelje i do kraja Marta? Trebalo bi po nekom pravilu da raste cena posle pada ovih dana, ali po indexima ne bi jos, plus berze kilave zbog krize. Meni izgleda kao da nece nekog rasta da bude, nego ce da se seta u ovom opsegu neko vreme pa ce u korekciju i onda u Aprilu jaci skok bar do 50k. Nisam siguran, jedino sto nesto skace su altovi sa malim mc
 
..... Meni izgleda kao da nece nekog rasta da bude, nego ce da se seta u ovom opsegu neko vreme pa ce u korekciju i onda u Aprilu jaci skok bar do 50k. ....
Slažem se sa tvojim mišljenjem. I meni deluje da će još da ide dole. Ja još čuvam USDT i ne smem da kupujem sa njim. Previše je rizično.
 
Pump It Meme GIF by FullMag
 
Haha ladno raste cena :) znaci pocecu da invertujem ocekivano i bolje cu da prodjem ;-)
to je stara proverena fora, koja radi od 2017-te, kd su krenule leverage menjačnice da rade masovno.
Spot sluzi da se pune pozicije
 
Klasicna kladionica, kuca uvek dobija a kuca je menjacnica.
Umesto da pada on cimne na gore…
 
Klasicna kladionica, kuca uvek dobija a kuca je menjacnica.
Umesto da pada on cimne na gore…
pa nemoj ih koristiti onda, ko ti tera da koristis menjacnice…
a za ovo drugo pocni da stepenasto ulazis i izlazis pa neces imati problem da ti promakne ulaz ili izlaz.

Msm, ovo su ti najnaj osnovnije stvari u ulaganju, i sa kojima jedino nema greske. Ako ih ne mozes iskoristiti, onda ovo def nije za tebe
 
Ma nemam problem sa tim, nisam izgubio novac, prosto mi deluje da se previse manipulise cenom.
 
15-to minutni chart Monera na Binnace-u ...

Generalno chart tog novcica ne izgleda nesta ptererano lepo .

Ali sobzirom na situaciju u Ukrajni i sankcije postoji mogucnost da se krene koristiti cesce zbog svoje privatnosti .

Ja ga necu uzimati i pokusavati da uhvatim taj pump jel neveujem da ce biti nesta spektakularan i lako moguce i da ga ne bude, a i nisam zadovoljan sa pozicijom koju imam u ostalim novicicma pa se fokusiram na njih dok ne nakupujem onoliko koliko bi voleo da imam ( mada ce se verovatno desiti bull market pre toga )..

Ali eto da podelim tu informaciju
 

Prilozi

  • photo_2022-03-09_05-53-28.jpg
    photo_2022-03-09_05-53-28.jpg
    34.6 KB · Pregleda: 90
Zahvaljujuci tebi sam vec u plusu 💋❤
Jel si jos u plusu ? Ne zna niko nista, to je to. Samo neki znaju vise. :) A to nisam ja, da razumemo lolz. Ode zkete sa sa 42 na 39 bez 50 ali ajde daj boze da ja gresim
 
Jel si jos u plusu ? Ne zna niko nista, to je to. Samo neki znaju vise. :) A to nisam ja, da razumemo lolz. Ode zkete sa sa 42 na 39 bez 50 ali ajde daj boze da ja gresim
Koja navlakusa :) Dobro je pa se nije jos vratilo na jucerasnjih 38k. Vadio sam profit pa sam ok prosao. Bas sam mislio da uzmem vise love al krastavac...
Odlicno je Simke pogodio rast kao i dosta puta do sada i to sa tacke kad vecina ocekuje pad. Ovo sada je bila kvarna zamka koju nisam vidjao tolilo cesto
 

Mislim da je ova panika pokrenula dump, neko je maknuo BTC nakon 11g a to odma izazvia strah.
 
Ne verujem da to ima neke veze jer koliko pratim na twitteru, u poslednje vreme svaki dan se neko novi seti da je pre 10 godina zaboravio milione $ na nekom walletu.

Meni su ova 2 dana ubijanje u mozak...
Prvo sam preksinoc spremio buy ordere za SOL jer sam ocekivao da ce u toku noci Bajden sa izvrsnim naredbama da obori BTC.
Ustajem i vidim desilo se obrnuto pa u toku dana pretocim usdt u SOL jer sam mislio da BTC sad ide na 44-45k, kad ono opet obrnuto.

Ocekivao sam iskreno da ce se ( makar i vestacki ) pogurati do 44-45k i spremno docekati danasnji CPI i kamate sledece nedelje.
 
Bližimo se najbitnijem datumu u godini..16og SEC će da odluči za podizanje kamatnih stopa i tad može biti solidan damp..
 
Mislim da nema nista od podizanja kamatnih stopa u ovakvoj situaciji u svetu. nestasica svega, sve poskupelo, ljudi sve vise jedva spajaju kraj sa krajem i jos samo fali da ovi zabibere i da se sve raspadne.
 
Mislim da nema nista od podizanja kamatnih stopa u ovakvoj situaciji u svetu. nestasica svega, sve poskupelo, ljudi sve vise jedva spajaju kraj sa krajem i jos samo fali da ovi zabibere i da se sve raspadne.
Pa sad, ako ne dignu kamate ode inflacija u nebo, vec imaju najvecu godisnju od 7%
 
Njih samo inflacija može da spase, kratkoročno. Dugoročno im ništa to ne vredi.
Jedino ako im kinezi ne pomognu, ali i tu nema nade.
 
Pa u ovom trenutku je inflacija i bolja zbog jako velikog rasta cena, krenuce da stampaju gomilu para opet, da bi pokrili rast cena.
 
Ajd ne zanosite se, dolar ne može da sruši niko i nikad, bar ne za narednih 50 godina.
Rusi ušteđevine drže u dolarima, baš kao mi u evrima. Kineska privreda u ovom obimu postoji jer postoji dolar, da neće možda da se obračunavaju u juanima i rubljama?!
Naravno da hoće. Već se godinama radi na tome da se izbaci dolar, a da se pređe na juan. Ovo sada je odličan povod
 
Radi se na tome i velika je želja da se pređe na juan. Ali želje i mogućnosti su različite stvari, a produkcija tek nešto treće.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno