Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nadam se da ste lepo profitirali 33-47k, ovo je bilo lepo vreme za zaradu ko je mogao.. sad se opet spremajte za kupovinu, ja licno cekam opet 33-34k, pa i nize... Ocekujem i jaku krizu od Maja ali to moze pogurati kripto ako i ostale banke kao neke krenu da zamrzavaju sredstva... Fb,inst,meta vidim najavljuje da ce se ugasiti u EU ako se ne poklope regulative oko nasih podataka sto ce drasticno uticati na njihovu cenu, ali kontam da ce uz to kao osvetu provlaciti pricu o gasenju interneta kakvog znamo i time oboriti kripto, a oni se nakupovati i izvuci svoj pad..... Msm mozda i lupam, al tako ja vidim narednih 2-3 meseca, kupujem na 33-34k i ispod, iznad toga za sada ne.
 
Отварање берзе данас после 3 дана може бити крваво. Надам се да ће ударити у дупло дно, да неће ићи ниже, али ми се чини да је реалније да иде доле.

Алтови мрели

Ne verujem. Evropske berze lepo rastu nakon što su se katastrofalno otvorile. I kripto se fino oporavlja. Ako i u Americi sve bude u redu, kako se čini da hoće, to bi mi ulilo lepo pozdanje da ćemo ipak imati taj pristojni završni rally, da je htelo da pukne odmah, ovo mu je bilo savršena prilika za to.
 
Slazem se, na ovu objavu da rat maltene pocinje, ja sam ocekivao mnogo dublji potop... Ovo je sjajno kak ose drzimo i uliva nadu da ako ne bude bas nekih katastrofa da mozemo da se nadamo uzlaznom trendu...
 
Neka ostane ovako, eventualno jos -10%, da se uzme sta moze da se uzme, pa posle mozemo gore..
 
pazi samo da ne bude hop-hop pa rekt 😀
Pazim, pazim.. Mora i da se padne padne malo. Samo da ne boli mnogo. A iskreno, ova situacija svaki gubitak nadokandi vrlo brzo. Siguran sam da svako koristi ovo ludilo. Ozbiljan novac. Zao mi je sto nemam vremena ni mogucnosti da spojim desetak sati efektivnog trgovanja. Ljudi se bogate.
 
Iz koje si ti priče Amilo, koga mažeš i zašto?

Tržište je polu mrtvo. Jedino što ima smisla je akumulacija BTC-a. Sve ostalo je kocka u ovom trenutku.
 
Pazim, pazim.. Mora i da se padne padne malo. Samo da ne boli mnogo. A iskreno, ova situacija svaki gubitak nadokandi vrlo brzo. Siguran sam da svako koristi ovo ludilo. Ozbiljan novac. Zao mi je sto nemam vremena ni mogucnosti da spojim desetak sati efektivnog trgovanja. Ljudi se bogate.
ako je tako kao sto kazes, onda samo deri dokle god ide 😀
 
Iz koje si ti priče Amilo, koga mažeš i zašto?

Tržište je polu mrtvo. Jedino što ima smisla je akumulacija BTC-a. Sve ostalo je kocka u ovom trenutku.
Pretpostavljao sam da je tesko poverovati i dvoumio sam se da li da napisem nesto ili ne. Hvala za komentar, nadam se da si super.
 
Iz koje si ti priče Amilo, koga mažeš i zašto?

Tržište je polu mrtvo. Jedino što ima smisla je akumulacija BTC-a. Sve ostalo je kocka u ovom trenutku.
Bezveze mi je da ti pokazujem wallet, sramota me svog uspeha zbog osoba kao sto si ti. Evo ti jedan od desetak. Sta si ti uradio za sedam dana? Nije u redu da prozivas.
 
Iz koje si ti priče Amilo, koga mažeš i zašto?

Tržište je polu mrtvo. Jedino što ima smisla je akumulacija BTC-a. Sve ostalo je kocka u ovom trenutku.
Izvini, nisam uspeo da obrisem.. Ne reagujem dobro na prozivke. Da pokusam da objasnim, Koliko sam razumeo, ovde vecina kupuje i drzi. Ja trgujem. Kada imam vremena i to samo fjucerse ili ako nemam vremena, kupim i sacekam dan dva maksimum i prodam, makar zarada bila i 5%. U stanju sam da proucavam nekoliko sati jedan coin dok se ne odlucim na trgovanje. Jedan portfolio mi je za drzanje i to na dve godine. Takav je plan. Odnedavno sam u kriptu. I mnogo se lakse i brze zaradjuje nego na berzi. Nekoliko puta sam zakacio ozbiljne procente za kratko vreme. Ti da mi napses nesto slicno, rekao bih samo napred. Ovo je sjajan forum, sjajni ljudi i ne zelim da ucestvujem u bilo kojoj raspravi a ni u vredjanju. Jos jednom, izvini ako sam poremetio neki balans.
 
Ne verujem. Evropske berze lepo rastu nakon što su se katastrofalno otvorile. I kripto se fino oporavlja. Ako i u Americi sve bude u redu, kako se čini da hoće, to bi mi ulilo lepo pozdanje da ćemo ipak imati taj pristojni završni rally, da je htelo da pukne odmah, ovo mu je bilo savršena prilika za to.

Ok, nije bilo loše ni u Americi.

Capture.JPG

Sad samo treba da formira dno i ovaj divergence će biti jak buy signal. Sačekajte međutim i potvrdu, ne znam što trčite pred rudu i kupujete sad, ako se odigra loš scenario, idemo dole 30% za 2-3 meseca i to samo u prvom talasu. Ja mislim da je još rano za tako nešto, ali zna Putin kad i kako da udari, nije naivan ni najmanje.
 
Odnedavno sam u kriptu. I mnogo se lakse i brze zaradjuje nego na berzi.
Obicno ne komentarisem tudja pisanja.

Tvoja prva recenica sve objasnjava.

Drugarski savet, samo polako, vrlo lako i brzo se ostaje bez icega. Mnogo lakse i VISE se gubi nego na berzi. Poslusaj iskusnije jer je hladjenje baš hladjenje, tečni azot hladjenje
 
Koliko vidim , nalazimo se u trading ranzi izmedju 100 & 200 PI. Ujedno kao potpora je i godisnji
Upravo smo dosli do nivoa od oko 35k.Tu se kao sto sam u gornjem postu napomenuo nalazi 50 FIBB i 200 PI.Vidim da je mnoge ovo istresanje na forumu prestravilo, bas kao sto sam i napisao da ce se desiti :). Ali ne brinite. (trudim se i ja da ne brinem o_O). Ono sto nas ceka je nastavak dizuceg trenda. Po meni postoje 2 scenaria.
1. da odavde krenamo na gore
2. da dodje do jos zesceg istresanja.To istresanje ce korespondirati sa FIBB 61.8 i sa Godisnjim pivotom (debela crvena linija). To bi bilo Mega-Giga-Turbo istresanje iz gaca.Zasto? Kao sto su se mnogi nadali da 40K nece da popusti, tako je sada mnogima poslednja slamka spasa 30K. Tako da je moguce da target za 2. scenario bude 26-28K , a onda raketa. Na tom nivou se moze ocrtati i dno novoformiranom Giga-Mega-Turbo dizuceg kanala (zelena linija)
Samo da podsetim .I pored svih ratova i apokalipsi ;) i dalje se nista znacajno ne desava za hodlere.U fazi smo akumulacije izmedju 100 & 200 PI .
 

Prilozi

  • akumulacija izmedju 100 i 200 PI.png
    akumulacija izmedju 100 i 200 PI.png
    237.2 KB · Pregleda: 89
Samo da podsetim .I pored svih ratova i apokalipsi ;) i dalje se nista znacajno ne desava za hodlere.U fazi smo akumulacije izmedju 100 & 200 PI .

Tačno, akumulira se još, vidi se i na grafiku, ali da podsetim i ja da dugoročni holderi nisu imali blage veze da primete stock market crash pre dve godine, što se takođe vidi. ;) To im nije napravilo problem jer se finansijska politika nije promenila, već je štancanje novca još ubrzano. Uopšte nisam uveren da će opet biti isto.

Capture.JPG
 
Tačno, akumulira se još, vidi se i na grafiku, ali da podsetim i ja da dugoročni holderi nisu imali blage veze da primete stock market crash pre dve godine, što se takođe vidi. ;) To im nije napravilo problem jer se finansijska politika nije promenila, već je štancanje novca još ubrzano. Uopšte nisam uveren da će opet biti isto.

Pogledajte prilog 336132
Retroaktivno se uvek sve vidi;)
 
Obicno ne komentarisem tudja pisanja.

Tvoja prva recenica sve objasnjava.

Drugarski savet, samo polako, vrlo lako i brzo se ostaje bez icega. Mnogo lakse i VISE se gubi nego na berzi. Poslusaj iskusnije jer je hladjenje baš hladjenje, tečni azot hladjenje
Slazem se. Koristim Stop Loss i take profit za kratkorocno trgovanje.Takodje, diversifikacija. A porfolio koji ce mi trajati dve godine ne diram. Izbacujem samo ako neki kripto odudara i utice da bude smanjenja vrednost portfolia. Gledam ukupnu vrednost/zaradu. Posetio sam ovu temu veceras samo da bih odgovorio. Hvala za.komentar i sve najbolje!
 
Prodao sam sve altove nisam jos mnogo ni izgubio... nema sanse da market ne odreaguje, mislim vec jeste
 


И какво затварање дневне свеће SPX-а, тачно на линији дна из јануара. Мада ми је тешко да поверујем да ће се одбити одатле и направити дупло дно.
 
Slazem se. Koristim Stop Loss i take profit za kratkorocno trgovanje.Takodje, diversifikacija. A porfolio koji ce mi trajati dve godine ne diram. Izbacujem samo ako neki kripto odudara i utice da bude smanjenja vrednost portfolia. Gledam ukupnu vrednost/zaradu. Posetio sam ovu temu veceras samo da bih odgovorio. Hvala za.komentar i sve najbolje!
Znaš druže šta je naj gore? Kada nestane kapitala za trgovanje ono hop-hop, pa krene "trgovac" da prodaje ono što je namenio za hold da bi namirio svoj adrenalin... i tu počinje bol... Čuvaj se.
 
Danas kad berza otvori, moguće je da vidimo ogroman drop, i ja mislim da će krenuti potop o kome se priča dugo.
 
Al smo se ucutali... Ako vam je frka da ce pare da ispare, evo da vam bude lakse, ja udjoh u kripto u oktobru i novembru 2021, eto, ako vam je za utehu :)
Nesto zaradih trgovinom, ali ne bih bas da izlazem trenutno stanje mog portfolia, nemam ni 1€ u stable coins :eek:
Bice to sve dobro, jebes kripto, ili ce ici dole ili gore, treceg nema, nek smo mi samo zivi i zdravi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno