Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja samo drhtim zbog ukrajine..

A inace sam optimiata..

Mislim da smonrelativno "ok"..

Steta sto sad uzimam kola inace bi lagano dosta tig para osle te pare u kripto..

( sa namerom da ne diram x meseci ili godinu - dve )
 
U ovakvim situacijama, kada se cena koleba na koju će stranu, ovo nije diskusija o cenama nego pozdravi i želje.

Najjače su izjave tipa "može da pada narednih 6 meseci, može da raste, meni svejedno" Možda bi mi bilo svejedno da imam 50e u kriptu 😂😂

Neko je možda kupio jeftino, zacrtao sebi da prodaje na XYZ, nije mu frka za pare i sad spokojno čeka target.

Ima nas svakakvih, nekome je dovoljno da obrne trejd sa par procenata, neko je ušao po skupim cenama i sad grize nokte, neko holda i bole ga patka. Problem je što svako čita tuđe komentare/procene/predviđanja iz svoje perspektive pa se nađu ljudi uvređeni.

 
Stoji btc kao da ga Tabakovićka šteluje 😂
Stoji BTC ali zato neki altovi su lepo krenuli ADA, ATOM, JOE i jedan od mojih omiljenih IMX od kojeg ocekujem dosta u ovoj 2022 godini.
FIL i ALICE su tu takodje.
 
XRP 4hr chart, potencijalni ascending triangle, target cca10% profita i target cena 0.85$
Screenshot (117).png
 
Ja mislio da ce ADA da ide jos malo dole, pa da dokupim jos malo ovih dana, kad ono skocila. Sad ne znam sta da radim, sacekacu jos neki dan.
 
Ja dolazim u iskušenje da krenem kao onaj sa Telegrama, The Bull.
Pratim ga manje više redovno i često ubode dobitni coin. Bude to rast 5-6-7%, dakle brzi in out, ništa hodl.
Zadnja najava: CELR, BICO, ATOM, baš da vidim sutra preksutra kako će to da stoji.
ATOM se inače pokazao odlično u Januaru, skokovi 20-50% skoro redovno.
 
Neka je, sutra ce i Elon verovatno, nije dugo skakao.
Onaj moj necu da komentarisem, da malerisem. Ima lepih vesti ali znamo sta se ceka.
 
Ja mislio da ce ADA da ide jos malo dole, pa da dokupim jos malo ovih dana, kad ono skocila. Sad ne znam sta da radim, sacekacu jos neki dan.
Ne znam sta da ti kazem. Kad je bio launch smart contracts,cena ade je pre toga malo skocila a na dan launcha otisla dole.
Kontam da ako sve bude ok radilo, ima smisla sa cene skoce posto cw ljudi kupovati adu za liq pool a ako bude problema eto nas opet na 1.2
 
Kakav sam baksuz, ako budem jos cekao otici ce duplo gore.
Onda molim te ne kupuj :D

@dbns
Da,ako sve prodje kako treba. Bilo je dosta fuda na temu performansi kardana, potencijalni problemi bi verovatno imali instant uticaj na cenu cak i na malo duzem planu. Raja bi izgubila poverenje u dev tim.
 
Hex se otvara kao dobra kupovina ako sidje na 0,190, Avax je lepo krenuo dole, moze i on biti interesantan. Lovu neku svakako pricuvajte jer mozemo otici ove nedelje kratko do nedodjije 😂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno