Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam nešto xec koji je ukanalio od kada sam ga uzeo, neki predlog u šta preći iz njega, nešto ne mogu da ga gledam više😀
 
Verovatno sve objavljuju u isto vreme, ako, uz lošiji CPI, Inflation Rate prebaci 7 i Producer Prices Change 10, gotovo sigurno sledi novo kratkoročno otresanje. Prebacio dosta u stejbl, računam da je to manji zez ako se ne desi ništa. Ako padne crvenilo, kupujem.

Edit: Naravno, oma sve krenulo da raste, nije prošlo ni sat vremena od prodaje:(

Sto bi Pikac rekao "Nista brate, nista, ni da me dirne"... e toliki je uticaj imao objavljeni izvestaj na trziste.
Ocekivao sam i ja da ce biti neko blago otresanje, video sam pre 2-3 sata da je jedan kit dumpovao 1600 BTC-a a za njim jos nekoliko njih pa sam pomislio da garant imaju neke inside informacije. Kad ono patka...
 
100% se sad oseća totalno bez veze, prodao 1600 btc uludo...
 
Ja sam uzeo 4 kom, sitno.. Nova vest.. Dok svi vide na aplikaciji.. Ako ne bude zeleno u 24h, corak 😂
Nisam na oročeno već za prodaju u eth na 0.012
Za sad tanko, u trenutku tvoje objave već je prošlo sat vremena od objave na Binancu, skočio token za pola dolara i umirio se. Videćemo može li brzopotezno da se odradi nešto 🙂
 
Btc je izgubio mnoge support levele koje ne bi trebo da izgubi ovako kasno u bull marketu. Izgubili smo 10 ma Monthly. Izgubili smo 21 Weekly i takodje 200 ma na Daily.
BTC 4 hr chart:
- šesti put testiramo zonu od cca 45,600$ sve je izvesnije da ćemo probiti ovaj support i da idemo na niže.
I dalje sam čvrstog uverenja da smo u bull marketu i lično planiram da kupujem ukoliko budemo imali do cca 15% dip
Ukoliko bismo imali daily closing na ceni ispod 39,500$ (Septembar low) to bi mi bio prvi pokazatelj da je verovatnoca da smo imali peak na 69k i da se trend okrenuo.
Za sada jos uvek je to manja verovatnoca ali je nesto sto treba uzeti u obzir.

Za sada buy deluje slabo i mlitavo. Očekujem da će se napasti zona 41-40k ali tu očekujem ozbiljnu kupovinu i odbranu te zone. Nije za očekivati da će se ta zona bas tako lako probiti pogotovo iz prvog naleta.

BTC zona 40k odbranjena, rekacija marketa u prethodna 2 dana je optimisticna. Postoji mogucnost jos jednog retesta zone 40k ali svega 30% tako da za svaki slucaj treba imati jos malo dolara spremnih za dokup, 70% je da je to to i da smo imali dno u ponedeljak. Ko je shopingovao u ponedeljak vec sad je u solidnom plusu.

Ne očekujemo odmah moon, sledeća zona koju pratimo jeste kako ce se BTC ponasati na 52k, probijanjem ovog resistance-a i pravljenje supporta od 52k daje nam solidan temelj za nastavak ka ATH.

Gomilu altova koje sam nedeljama skenirao sam dokupio u ponedeljak. Treba obratiti paznju na XLM i "potencijalni" pump jer sledi snapshoot 15.01. i airdrop Aqua tokena.
 
Interesuje me baš, u šta planiraš da "bežiš"?
Pošto ja ne bih ni za živu glavu držao fiat kada sve krene nizbrdo

Kad se market slomi, najbolje je uvek biti u kešovini, da možeš da kupiš stvari koje su naglo pojeftinile. Ti si jedini kog znam da očekuje inflatorni melt up, ali to ti je kao ovi što se u epidemiji smrtonosnog virusa plaše vakcine za njega.

Koga je frka od inflacije i hoće malo da hedžuje, ima više opcija, ali najjednostavnije je prosto ići u plamenite metale. Platina i paladijum nisu toliko dobar izbor, jer je glavna potražnja za njima u auto sektoru koji će patiti u recesiji. Zlato je vrlo siguran izbor, uvek likvidno, uvek skače kad izbiju problemi. Srebro za one koji su skloniji riziku, moglo bi da skoči više nego zlato, pošto je prilično daleko od ATH.
 
Boze o cemu se ovde pise dok se g.Btc mrsti i ljuto gleda na 45k kao da je Everest! Dajte buster g.Btc-u i na 70k svi cemo biti zdravi :)

Sve ovo mi deluje previse lepo da bi bilo istinito. Svi su nesto uzbudjeni, oblace svemirska odela i polecu na mesec. Bas zato ocekujem ponovno otresanje i vracanje na 39-40k u roku od maksimalno dve crvene svece i to one od po 1h.
Daj boze da gresim...
 
Hajmo danas da batalimo temu vakcinacije i ostala prepucavanja.
Ja očekujem i dalje zelene grane.
U ovoj korekciji dok su svi ostali padali, LINK i ATOM su dosta porasli oko 30%.
Sada svi rastu (pošto su prethodno dosta krvarili), a LINK i ATOM stagniraju.
 
Jutro ☕

Crypto = "don't trust, verify"
Ne znam sta ova druga grupa radi ovdje uopste.
 
Ako bi se ova korekcija odigrala kao prethodna, sad bi trebalo da se cena još jednom polako spusti i potvrdi dno. Kažem, pošto je do sada korekcija bila kao preslikana prethodna. Ali ako NDAQ krene snažno naviše, ne verujem da će se kripto mnogo otimati trendu.

Capture.JPG
 
Ovo mi deluje kao dve nadgrobne ploče, znači idemo dole.
 
Hajmo danas da batalimo temu vakcinacije i ostala prepucavanja.
Ja očekujem i dalje zelene grane.
U ovoj korekciji dok su svi ostali padali, LINK i ATOM su dosta porasli oko 30%.
Sada svi rastu (pošto su prethodno dosta krvarili), a LINK i ATOM stagniraju.

Ni meni taj drugi deo nije jasan.
LINK, pa i ATOM su se dobro drzali dok je BTC padao. Ocekivao sam da ce da polete kad BTC krene da raste a desilo se obrnuto.
LINK poslednja 3 dana u crvenom, ne znam sta vise ceka...
 
Teško da će gore dok ne ode još dole, kitovi su prodavali pre par meseci kad je btc bio na ATH, od tada nisu kupovali, verovatno čekaju da padne još da bi onda (možda) kupili opet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno