Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vreme je za panic sell. Nemam nista pametno drugo reci
 
Dokupih finu kolicinu Avax-a, Luna i Dot-a jos..... Valjda je ovih 41k dno za BTC, nadam se iako ne izgleda tako...
 
LINK i ATOM moja dva poslednja ulaganja kidaju. Ubo sam kao prstom u .... med.
Ovo je prvi put da sam baš tako dobro pogodio (uz malo i istraživanja).
MATIC za sada stoji dobro, ali tek treba da ide još gore.

Treba da potrošim (kupim koina) još nešto novih ...USD, pa se sada dvoumim.
Svrbe me prsti, ali se još sve crveni. Da li neko ima neki predlog ?
 
LINK i ATOM moja dva poslednja ulaganja kidaju. Ubo sam kao prstom u .... med.
Ovo je prvi put da sam baš tako dobro pogodio (uz malo i istraživanja).
MATIC za sada stoji dobro, ali tek treba da ide još gore.
Za nas koji jos ucimo, na osnovu cega si zakljucio da ce LINK da skoci?
 
Za nas koji jos ucimo, na osnovu cega si zakljucio da ce LINK da skoci?
На више места се могла видети иста анализа, тј графиј, линк:бтц
FITDwFgWQAI6f0S
 
  • Like
Reagovanja: ds_
Za nas koji jos ucimo, na osnovu cega si zakljucio da ce LINK da skoci?
LINK je najzastupljeniji koin kod raznih projekata (sistema), pa mi je to prevagnulo.
Inače obično nagađam, čitam šta drugi misle, ... ali nikada u bez veze i visoko rizične.

Ovaj forum mi dosta znači. Ima dobrih razmišljanja, samo treba pratiti.
 
  • Like
Reagovanja: ds_
Teško je to predvideti jer u kriptu malo logike ima. Kojekakvi šitovi gaze ozbiljne projekte, pa dovoljno je da neki tamo Elon nešto grakne i igrači, svi kao po komandi krenu da pumpdumpuju te šitove dok vredni coini tavore. Kasnije naravno udare q-em, o ledinu ali šteta je već načinjena, malobrojni su zaradili a velika većina ostane zarobljena pa onda krenu u paničnu prodaju i naravno, posle višestrikih gubitaka svi se stisnu i tamo gde logike nema.
 
Ово баш мучно.

Ево га викенд, може да настави благи пад са све алтовима који умиру поред, а може и да полети уз помоћ неке викенд пумпе. А може и да остане и да се мрцвари на овим висинама до понедељка.
Тек тада свашта може бити, већ око 3 ујутру може да настави да тражи дубље дно, или да одучи да је то било то и да неће ићи испод 40к. А може и да настави да се мрцвари до краја недеље на овим висинама.

Помену неко трке керова, то је буквално то, ценим да више нико не зна шта се може десити, нема ни оног више 80 20 посто, већ је буквално 50 50 на коју ће страну.
То ме сети, основна школа и одвајање ужине да би се кладио у локалној кладионици на нови феномен пуштања снимака неких трка керова ко зна где и када. Почиње трка, all in на неку тројку рецимо, камера приказује стазу а оно трка са препонама, први и једини пут сам то видео. Шта мислите који керић се задњим ногама саплео о прву препреку. Тешки тренуци, слични овима сада.

Пријатан викенд, срећан Божић !
 
Hajde drugari pomagajte, šta da se kupi ? Ima li neko neki svež pozitivan info za neki koin ?
Nije neka veća lova u pitanju, pa ako se i omaši, nema veze. Hvala.
Ucinilo mi se da pise kokaina, pa se setih one predizborne u Bosni: "Da gram bude gram" :)
Meni se ADA trenutno cini najisplativijim ulaganjem, samo je pitanje kada ce gore. Letos bese skoro 3$, a sada se blizi 1$.

Od ovih rizičnijih recimo Feg.
 
Ja nesto razmisljam da uzmem malo "DGB", sta mislite o tome. Imao sam ga ranije, pa ga zamenio za "ETH".
 
Trenutno smo na pivotu S1.Tu je moguci support i povratak na FIBB 38,2.Ujedno bi to bio i uspesan test support linije (plava). U suprotnom, sledeci support S2 (crveno) i FIBB 50 (oko 37K)
 

Prilozi

  • NAJNOVIJE S1 i S2.png
    NAJNOVIJE S1 i S2.png
    215.5 KB · Pregleda: 72
LINK i ATOM moja dva poslednja ulaganja kidaju. Ubo sam kao prstom u .... med.
Ovo je prvi put da sam baš tako dobro pogodio (uz malo i istraživanja).
MATIC za sada stoji dobro, ali tek treba da ide još gore.

Treba da potrošim (kupim koina) još nešto novih ...USD, pa se sada dvoumim.
Svrbe me prsti, ali se još sve crveni. Da li neko ima neki predlog ?
Kreni da razmišljas o izlazu, možda u eth ili btc .. 😃
IMHO
 
Ja nesto razmisljam da uzmem malo "DGB", sta mislite o tome. Imao sam ga ranije, pa ga zamenio za "ETH".
Pazi cena mu nije velika ,prosto mami za neko ulaganje . Ako smem da kazem da je dgb meni je bio zgodan za trgovinu , da sam sa njim nekako uvek bio u dobrom + a vala bila su i lepa vremena kada su grafike znale da iskopaju finu kolicinu , al je potrebno da se uhvati dobar talas i onda na tom talasu bez problema se moze jahati 4-5 ciklusa (+/- 7-8 %) ciklusa ono sigurica. ume ta trgovina i da zamre da stoji kao sto stoji sada. Nadam se nekom da6ku da se malo zatalasa pa da se okusam ponovo. Al D(a)G(a)B(em) nema ni povetarca.. poceo maltene da se ponasa kao stable coin.
 
Bravo majstore, poslušao tvoj savet.
Upravo prodajem ATOM i LINK komplet. Idem sve u $, pa će da vidimo šta da pazarimo.
Svakako ću se kajati, ali ne valja biti ni jako pohlepan.
imho stavi rebuy istih novica , nece skakati bas doveka, ti si umnozio kripto kapital.. ako si tu za voznju i long run :cool:
 
imho stavi rebuy istih novica , nece skakati bas doveka, ti si umnozio kripto kapital.. ako si tu za voznju i long run :cool:
Neka stoji u kešu do jutra, pa ćemo videti kakva će biti situacija.
Za sada mi SOL deluje dosta potcenjena, a nemam je, a dobra je. Verovatno ću to kupiti.
 
Bravo majstore, poslušao tvoj savet.
Upravo prodajem ATOM i LINK komplet. Idem sve u $, pa će da vidimo šta da pazarimo.
Svakako ću se kajati, ali ne valja biti ni jako pohlepan.

Bas kazem sinoc kolegi sa foruma da sam isto uradio sa LINKom koji mi je po ulogu odmah iza DOTa.
Usao na 16 i 18€, izasao na 23.6€ u potpunosti.
Jako rizican potez i teska srca sam to uradio ali sve mislim da ce ga konstantan pad BTC povuci dole pa da uradim rebuy. Samo iskreno ne verujem da cemo ga vise gledati na 16€ ili 18€.
 
Bas kazem sinoc kolegi sa foruma da sam isto uradio sa LINKom koji mi je po ulogu odmah iza DOTa.
Usao na 16 i 18€, izasao na 23.6€ u potpunosti.
Jako rizican potez i teska srca sam to uradio ali sve mislim da ce ga konstantan pad BTC povuci dole pa da uradim rebuy. Samo iskreno ne verujem da cemo ga vise gledati na 16€ ili 18€.
-I?
-šta i?
-i šta ti je reko' kolega sa foruma na to? 🙂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno