Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Craig Wright nije Nakamoto.
Ceo svet mu se smeje , ali b92 su debbili kao i uvek( bez obzira sto samo prenose druge vesti )











ljubisasu : Ucini sebi uslugu i ne citaj to djubre od sajta b92.

Ne uzimam ih ja baš za ozbiljno, naravno. Neka navika da ih prelistam, još od vremena kada su ZAISTA bili B92. Ali ako čovek pomeri nešto sa tog novčanika, meni će to biti prilično jak dokaz da je to on. Ili da je bio u ekipi koja je stvorila BTC.
Ne vidim koji jači dokaz bi trebao neko da pruži. Slažeš se?
Vec 10 godina pomera... Da ima access, zasto bi uopste neko tvrdio da je Satoshi. Bukvalno nista ne dobija time. Lepo moze da trosi btc, i da time lagano dokaze da ima access. Svaki put kad vidim Craig Wright, najezim se. Covek je klovn i nece uticati na cenu.
Pa tvrdio bi da jeste jer pored novca nekome treba i slava. Ima nas raznih na ovoj planeti, ne zaboravi. Uglavnom, nadam se da će se ekipa sa foruma složiti da ako čovek pomeri nešto sa novčanika ili je on Satoši ili je bio deo ekipe koja je stvorila BTC.
 
Čovek bi imao vrednost od preko 50 milijardi, što je duplo više od svih papirnih novčanica EUR.
 
Mojih 20 feniga:
I da sud presudi u njegovu korist i da ta presuda primora zajednicu da mu izmjenom koda čvorova preda taj wallet, došlo bi do hard forka prije izvršenaj presude pa bi sve prešli na, recimo, BitCoin2022 dok bi originalni BitCoin većina napustila i cijena bi mu drastično opala.
 
Matic skoro na ATH. Hteo sam njega da dokupim, a imam ga dosta, ali uđoh u DOT i zeznuo se.
Ako bude nastavio da galopira, kada ga prodati ?
 
Samim tim što šerujete ovakve vesti podržavate i motivišete " novinare " b92 da i dalje pišu takve gluposti.
Internet je postao pravo mesto da širenje dezinformacija, a ovo je samo jedna u nizu budalaština što se mogu pročitati.
Sve što treba je uključiti bar 1% zdravog razuma :D
 
To mi već rečeno od jednog člana, ali još ne videh odgovor na pitanje, šta ako čovek pomeri nešto sa tog novčanika? Da li mu verujemo da je Satoši ili neki član ekipe koja je stvorila BTC? Mislim, realno, baš me briga da li je on ili ne. Pitanje je, ako jeste, kako će se to odraziti na cenu. Verujem da to sve ovde zanima, manje ili više.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211208-120036_Chrome.jpg
    Screenshot_20211208-120036_Chrome.jpg
    103.7 KB · Pregleda: 156
Da li mu verujemo da je Satoši ili neki član ekipe koja je stvorila BTC? Mislim, realno, baš me briga da li je on ili ne. Pitanje je, ako jeste, kako će se to odraziti na cenu. Verujem da to sve ovde zanima, manje ili više.
Ne, odavno je dokazao da je on običan prevarant. Istraži dalje sam, da se sam uveriš. Ako se i dalje primaš na vesti ovakvog tipa, onda kripto nije za tebe :)
 
Popusti 50k, izgleda da nisu zavrsili sa busenjem 40k
 
To mi već rečeno od jednog člana, ali još ne videh odgovor na pitanje, šta ako čovek pomeri nešto sa tog novčanika?
Weasel ti je lepoi odgovorio na pitanje u postu na prethodnoj strani gde je postavio 4 videa ... Nakon toga svaka dalja rasprava o tome je suvisna .

Ako te zaista interesuje ko je Satoshi nakamoto mozes da saznas ( sa dovoljno dobrom preciznoscu ) za manje od jednog dana.
 
Ne, odavno je dokazao da je on običan prevarant. Istraži dalje sam, da se sam uveriš. Ako se i dalje primaš na vesti ovakvog tipa, onda kripto nije za tebe :)
Pogrešno si zaključio da se "primam" na ovakve vesti. Pitao sam, dobio odgovor od nekoliko članova da je čovek prevarant. A to nije bilo moje pitanje. To da li je kripto za mene ili ne, dozvolićeš da odlučim sam. Savet o tome nisam tražio, ali hvala na brizi. Poštujem tvoj staž ovde i znanje o kriptu koje je, neupitno, neuporedivo veće od mog ( nisam sarkastičan), ali misli da ti je stav bez ikakve potrebe poprolično arogantan. Elem, povlačim pitanje koje je glasilo: Šta ako taj čovek zaista pomeri nešto sa tog novčanika? Da li mu verujemo da ima veze sa nastankom BTC-a ili ne, i kako će se to eventualno odraziti na cenu?
Svako dobro.
 
Pogrešno si zaključio da se "primam" na ovakve vesti. Pitao sam, dobio odgovor od nekoliko članova da je čovek prevarant. A to nije bilo moje pitanje. To da li je kripto za mene ili ne, dozvolićeš da odlučim sam. Savet o tome nisam tražio, ali hvala na brizi. Poštujem tvoj staž ovde i znanje o kriptu koje je, neupitno, neuporedivo veće od mog ( nisam sarkastičan), ali misli da ti je stav bez ikakve potrebe poprolično arogantan. Elem, povlačim pitanje koje je glasilo: Šta ako taj čovek zaista pomeri nešto sa tog novčanika? Da li mu verujemo da ima veze sa nastankom BTC-a ili ne, i kako će se to eventualno odraziti na cenu?
Svako dobro.
Ajde da pokušam i ja da ti odgovorim.
Ako zaista ima ključ za tih milion BTC-a, onda da. Zajednica će verovatno prihvatiti da on jeste Satoši.
Ali verovatnoća da on raspolaže tim novčanikom i da može da proda te bitkoine je tolikom mala, da ima više smisla pitati šta bi bilo sa cenom kad bi u istom danu meteor udario u Zemlju, vanzemaljci izvršili invaziju i Lukašenko priznao da je izgubio na izborima. Tako da, kapiraš, nije vredno rasprave.
 
Weasel ti je lepoi odgovorio na pitanje u postu na prethodnoj strani gde je postavio 4 videa ... Nakon toga svaka dalja rasprava o tome je suvisna .

Ako te zaista interesuje ko je Satoshi nakamoto mozes da saznas ( sa dovoljno dobrom preciznoscu ) za manje od

Weasel ti je lepoi odgovorio na pitanje u postu na prethodnoj strani gde je postavio 4 videa ... Nakon toga svaka dalja rasprava o tome je suvisna .

Ako te zaista interesuje ko je Satoshi nakamoto mozes da saznas ( sa dovoljno dobrom preciznoscu ) za manje od jednog dana.
Weasel nije bio bez potrebe arogantan, kao ti i Simke. Dao je čovek svoje mišljenje i to potkrepio postavljanjem ta 4 videa. Ali nije dao odgovor na mojempizanje
Weasel ti je lepoi odgovorio na pitanje u postu na prethodnoj strani gde je postavio 4 videa ... Nakon toga svaka dalja rasprava o tome je suvisna .

Ako te zaista interesuje ko je Satoshi nakamoto mozes da saznas ( sa dovoljno dobrom preciznoscu ) za manje od jednog dana.
Weaselu svaka čast. Pristojan, bez arogancije, dao svoje mišljenje koje je potkrepio sa ta 4 videa. Ali ja nisam pitao, niti me to preterano zanima, ko je Satoši. Ja pitam, ako taj čovek pomeri nešto sa tog novčanika, da li mu verujemo da ima veze sa nastankom BTC-a, i još važnije, kako će se to odraziti na cenu?
Umesto mišljenja o ceni BTC-a u budućnosti AKO je vest tačna, Simke mi je rekao da se primam na takve vesti i dao savet da kripto nije za mene, a ti me upućuješ na istraživanje ko je Satoši.
Svi se ovde bave pretpostavkama šta će se dešavati sa cenama, ne samo BTC -a, već i ostalih valuta i kako koja vest može da utiče na cenu. Onda se pojavi vest (tačna ili ne, videćemo) iz koje se zaključuje da će neko u bliskoj budućnosti možda imati pristup novčaniku sa 1 milion BTC-a. Ja pitam, kako će se to odraziti na cenu, i šta dobijem? Savet od Simketa da kripto nije za mene, ti me upućuješ na istraživanja o identitetu Satošija, odgovore da je taj čovek prevarant i slično. Ni reči o mogućem uticaju na cenu!
 
Elem, povlačim pitanje koje je glasilo: Šta ako taj čovek zaista pomeri nešto sa tog novčanika? Da li mu verujemo da ima veze sa nastankom BTC-a ili ne, i kako će se to eventualno odraziti na cenu?
Svako dobro.
imao je priliku da to isto dokaze 2018te i nije pomerio, covek se samo javno blamira
 
Ajde da pokušam i ja da ti odgovorim.
Ako zaista ima ključ za tih milion BTC-a, onda da. Zajednica će verovatno prihvatiti da on jeste Satoši.
Ali verovatnoća da on raspolaže tim novčanikom i da može da proda te bitkoine je tolikom mala, da ima više smisla pitati šta bi bilo sa cenom kad bi u istom danu meteor udario u Zemlju, vanzemaljci izvršili invaziju i Lukašenko priznao da je izgubio na izborima. Tako da, kapiraš, nije vredno rasprave.
Konačno jedan komentar koji ima veze sa postavljenim pitanjem, a pritom je i duhovit. Znači ipak može i bez arogancije, bespotrebnih saveta i pristojno sa uvažavanjem.
Hvala!
imao je priliku da to isto dokaze 2018te i nije pomerio, covek se samo javno blamira
👍
 
Poslednja izmena:
Nije jedna adresa nego hiljade njih. Ali suština je ista, da je prvih milion bitkoina izrudario Satoši.
 
Da završimo sa b92 temom - i ja sam često mahinalno ulazio na b92 pa sam to morao da rešim na teži način. Evo preporučena podešavanja za iOS, tako da zaštitite i sebe i druge od budalaština
 

Prilozi

  • 92929DE0-FA7E-45A9-B931-E5B4CAD3EB10.jpeg
    92929DE0-FA7E-45A9-B931-E5B4CAD3EB10.jpeg
    158.7 KB · Pregleda: 119
Weasel ti je lepoi odgovorio na pitanje u postu na prethodnoj strani gde je postavio 4 videa ... Nakon toga svaka dalja rasprava o tome je suvisna .

Ako te zaista interesuje ko je Satoshi nakamoto mozes da saznas ( sa dovoljno dobrom preciznoscu ) za manje od jednog dana.
Pa ko je?
Jedan covek verovatno nije, a i ime mu zvuci kao oni nasi Japanci iz viceva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno