Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niko da pohvali ili bar pomene ovaj danasnji milimetarski pomak DASH-a 😂 Ali ne i LTC-a
 
Opet smo pali ispod 60k izgleda sa se svi ispod toga jako brzo pokupuje ..
Uvek je ta priča kako se sve brzo pokupuje. I prošli put se sve brzo kupovalo čim bi dotaklo 55.000$.10ak dana je Bitcoin testirao support dok nije probio i strmoglavio se. A sad testiramo support tek 3. dan. Tako da to što se sad brzo pokupuje, ništa ne mora da znaci. Inače, treba napomenuti i još jedan parametar, sve se brzo pokupuje ali ipak svaki dan je lower low. Takodje, rečeno je da kad BTC postavi novi ATH, to ce objaviti svi mediji i krenuce hajp i velik rast. Pa eto, ceo svet je cuo za novi ATH, i gde je sad navala kupaca? Umesto da smo samo prosvirali 70.000$, mi se borimo za opstanak na 60.000$ već 3 dana. Ta vest o novom ATHu već pada u zaborav, tako da neće ni biti velikih kupca da nas izvade. Možda treba razmisliti i o prodaji dela Bitcoina jer bolje kanarinac u dzepu nego orao na nebu.
8208EA42-2C8E-4C83-8FE9-2B2B2F622F08.jpeg
 
Ne brini za LTC, skocice kad i BTC. A Dash... Sve manje se spominje, sve manje ga ljudi koristi. Neverovatna steta.
Usput, naleteo sam juce na info o broju aktivnih wallet-a...
20211024_003402.jpg
Svejedno ce mu naduvati cenu ali ni blizu koliko zasluzuje.
 
Sve vise vidim vesti gde se suska da Grayscale gura svoje LTC, BCH i ETC trustove da postanu ETF. Mislim da je samo pitanje vremena i da ce im cena poleteti.
 
Nema para za nastavak bulla dok lete ovi jbni kerovi SHIBA.
Koliko tu para ode i koliko ljudi je samo danas popili rekt...
Dok Shiba ne ugine nema up za BTC
 
Naduvace shibu jos, kao sad se jure da prestignu doge. Klasicna pljacka. Zao mi je brdo ljudi koji ce u nekom trenutku ostati zarobljeni u njima kao i u ostalim meme coinima.
 
Da li očekujete dalji rast od SHIBA?
Stigo je skoro do top 10 vrlo moguce da ce divljati i dalje, ali kad uracunas rizik koji ulazak u tu shibu donosi onda bi uvek dao pare za neki "stable coin" poput ADA-e ili MATIC-a..

Previse je meme-ova a premalo sustine tamo..

Mozda bi usao ponovo, sa nekom sicom) kad bi video da se cena drzi narednih par meseci na ~60% od trenutne cene i odbija da padne dalje

Jel da se ne lazemo likovi umeju da shilluju i da prave "marketing"..
 
Ja ga neću dirati neko vreme svakako, najviše se gubi prelaskom iz coina u coin. Zajebao sam se što sam prvobitno otišao u ETC
 
Ja sam ubacio 1.5k u nju malopre...


Skroz je pogrešan trenutak da rizikuješ tolke pare sa tim šitom. Ako nisi već u minusu, ja bi to vratio u stejbl i sačekao bar do sutra, mnogo verovatnije da će do jutra padne na 0,00003 ili manje nego što će da ide gore. A u nekom trenutku sigurno hoće. Moj plan ako mi se prognoza ostvari, vraćam samo zaradu u Shibu, i šta god da se desi, desilo se na uloženih 0 poJena.
 
Gledam kadenu (kda). Imao sam nešto sitno, izašao na 2.3-2.5$
Ono i dalje gura ko blesavo... moram da izbrišem iz istorije portfolia, bode mi oči.
 
Nije tema ali da se nadovezem za 51% napad.

Oba napada su bila pre nego što je onemogućeno da se kopa sa 4gb karticama na eth zato je i bilo moguće.

Sada mislim da to prosto nije izvodljivo gledajući snagu mreže, jer 4gb kartice nema toliko u prodaji i to što ima cene još malo ima da se izjednače za 8gb karticama.

On topic:
Doge nije loše izaći sada, SOL još malo i ima odličan odnos ka BTC za prebacivanje u BTC
ZIL za sada lepo prati cenu btc, treba pratiti i mozda rasmisliti o prelasku u btc pa se vratiti nazad u zil kada se btc odlepi malo više.
 
Nije tema ali da se nadovezem za 51% napad.

Oba napada su bila pre nego što je onemogućeno da se kopa sa 4gb karticama na eth zato je i bilo moguće.

Sada mislim da to prosto nije izvodljivo gledajući snagu mreže, jer 4gb kartice nema toliko u prodaji i to što ima cene još malo ima da se izjednače za 8gb karticama.

On topic:
Doge nije loše izaći sada, SOL još malo i ima odličan odnos ka BTC za prebacivanje u BTC
ZIL za sada lepo prati cenu btc, treba pratiti i mozda rasmisliti o prelasku u btc pa se vratiti nazad u zil kada se btc odlepi malo više.

Ja kopam sa 3gb karticama
 
Neverovatno je da je u jedan obican shitcoin uslo preko 15 miliajrdi dollara. A iznad je vec Doge sa preko 35 milijardi. A toliko kvalitetnih projekata ni delic toga nemaju. Mnogi bi cuda napravili da im je 10% tog kapitala. I ljudi jos sad ulazu lagano 1.500$ u Shibu. Pa sta ocekuju? Da Shiba bude u top 5? Pa sad se prazne kese a ne kupuje se.
Tako lako se ljudi razbacuju parama. Posle se cudimo kad cujemo da je neko dosta izgubio. Neko ulaze pametno, ali nema vise od 100$ (da ulozi). A neki bacaju u shitove na hiljade.
 
Poslednja izmena:
Gde si pronasao informaciju o tome koliko je novca "uslo" odnosno kako si izracunao?
Pa na CoinMarketCap-u. Doge koliko godina je u top 10, vise mi deluje da je pravi altcoin nego shitcoin. :p
 
Nece ovo jos da valja. Verovatno 63.5k pa opet nazad. Ceka se Novembar ;)
 
Pa na CoinMarketCap-u. Doge koliko godina je u top 10, vise mi deluje da je pravi altcoin nego shitcoin. :p
Gde to pise na CMCu ?

Nadam se da ne mislite da je 24h volume to jer bukvalno nema veze sa kolicinom koliko je ljud uslo u neci coin.
 
NIje.

Promena marcet capa za 24 sata nije pokazaseljt koliko su ljudi usli u jednom danu.
volume nije pokazatelj, promena istog nije, Zbir popunjenih buy oredera nije pokazatelj, mada je blizi od navedenog (jer ti isti su mogli sat vremena pre toga da urade sell)

Tako da je odlicno pitanje gde se vidi koliko je ljudi uslo u neki coin.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno