Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad se danas otvara Njujorska berza zna li neko? Pise na netu 2:30 pm GMT .. nesto mi je to cudno.
 
Poslednja izmena:
Sa Telegram kanala CyptoQuant Alerts

✅✅✅ Unusual Exchange Outflows
24,376.29 #BTC ($1,531,033,701)
aggregated outflows from multiple exchanges in an hour

1. Binance 20,358 BTC (83%)
2. Bybit 2,034 BTC (8%)
3. Kraken 1,103 BTC (4%)


Please note that large withdrawals from exchanges that don’t support custody solutions or OTC desks could be an internal transfer. We would change data if there is evidence of an internal transfer after investigating wallets.

View Chart | @cryptoquant_alert

Broj BTC-a na menjacnjcama je i ovako dosta mali i smanjuje bas znacajno od septembra, ako ovo nisu neka njihova interna prebacivanja ovo bi mogao da oznaci dodatan pritisak na cenu da ode gore..
 
Sa Telegram kanala CyptoQuant Alerts

✅✅✅ Unusual Exchange Outflows
24,376.29 #BTC ($1,531,033,701)
aggregated outflows from multiple exchanges in an hour

1. Binance 20,358 BTC (83%)
2. Bybit 2,034 BTC (8%)
3. Kraken 1,103 BTC (4%)


Please note that large withdrawals from exchanges that don’t support custody solutions or OTC desks could be an internal transfer. We would change data if there is evidence of an internal transfer after investigating wallets.

View Chart | @cryptoquant_alert

Broj BTC-a na menjacnjcama je i ovako dosta mali i smanjuje bas znacajno od septembra, ako ovo nisu neka njihova interna prebacivanja ovo bi mogao da oznaci dodatan pritisak na cenu da ode gore..
Juce je menjacnice napustilo i preko 200K LTC-a. Inace, zadnjih par meseci sam pricao da velike kolicine novcica napusta menjacnice, oko milijardu dolara vrednosti u novcicima. Zato pricam da ima para a da novcica ima sve manje.
Ako novcici beze s menjacnica to je siguran znak da idemo gore, ljudi trpaju sve u cold wallet zbog sigurnosti. Akumulira se masovno i dalje i uskoro mozemo da racunamo na ozbiljan skok.
Sada svi prave long term stekove jer ove kolicine nece moci da kupuju po ovoj ceni nikada vise. Videcemo ustvari koliko ce BTC da odskoci. Otom potom.
 
Ne znam koliko je validno slušati čoveka koji tvrdi da je bear dok BTC dostiže ath
Dobro je kad me kritikuju ljudi koji ulaze u shitcoine, i to na vrhu. Sve sto ja napisem, vama ne valja. Pa eto pocetnici kad dodje na forum, neka udju u Shibu, i to sad, ne treba mene da slusaju.
Ja mislio da je to cifra koliko je ulozeno u jedan coin. Onda neka nam Nemam Ime objasni.
Ljudi se tako uhvate za neku rec i krene bespotrebna filozofija, a zna se sustina. Da se ne bi dalje filozofiralo, evo da napisem i za filozofe - neverovatno je da jedan obican shitcoin ima market cap preko 15 miliajrdi dollara.
On misli da je volume kolicina koliko su ljudi usli u neki coin sto veze sa vezom nema, ali cekamo ipak genije trgovine da nam objasni.
Najgore je to sto vi imate neku drugaciju vizije mene, i mozda je taj lik stavrno los, jer ko zna kao ste ga zamislili. Kako bas na volume da pomislis da sam ja pomislio...
Broj BTC-a na menjacnjcama je i ovako dosta mali i smanjuje bas znacajno od septembra, ako ovo nisu neka njihova interna prebacivanja ovo bi mogao da oznaci dodatan pritisak na cenu da ode gore..
Nisu to pouzadni pokazatelji. Kitovi to mogu i namerno da rade, povuku sa manjacnice, da cena skoci gore, da retail investitori navale na kupovinu. A onda vrate i prodaju. Razne manipulacije se rade da izgleda drugacije od onoga sto jeste.
 
Juce je menjacnice napustilo i preko 200K LTC-a. Inace, zadnjih par meseci sam pricao da velike kolicine novcica napusta menjacnice, oko milijardu dolara vrednosti u novcicima. Zato pricam da ima para a da novcica ima sve manje.
Ako novcici beze s menjacnica to je siguran znak da idemo gore, ljudi trpaju sve u cold wallet zbog sigurnosti. Akumulira se masovno i dalje i uskoro mozemo da racunamo na ozbiljan skok.
Sada svi prave long term stekove jer ove kolicine nece moci da kupuju po ovoj ceni nikada vise. Videcemo ustvari koliko ce BTC da odskoci. Otom potom.
Jeste svakako dobra stvar (za cenu) sto novcica ima sve manje, ali ne bih se slozio da je siguran znak da idemo gore, jeste ako pretpostavimo da je potraznja konstanta ili raste...
A potraznja svakako zavisi od dosta faktora...
 
Juce je menjacnice napustilo i preko 200K LTC-a. Inace, zadnjih par meseci sam pricao da velike kolicine novcica napusta menjacnice, oko milijardu dolara vrednosti u novcicima. Zato pricam da ima para a da novcica ima sve manje.
Ako novcici beze s menjacnica to je siguran znak da idemo gore, ljudi trpaju sve u cold wallet zbog sigurnosti. Akumulira se masovno i dalje i uskoro mozemo da racunamo na ozbiljan skok.
Sada svi prave long term stekove jer ove kolicine nece moci da kupuju po ovoj ceni nikada vise. Videcemo ustvari koliko ce BTC da odskoci. Otom potom.
Druze, ako LTC skoci na 2000+ uzimam te za kuma :D
 
Ovo je kretanje BTC-a proslogodisnjeg oktobra ( kad je otisao sa 10 na 13k ) i tad je najavio pravi pocetak bull run-a u odnosu na ovogodisnji oktobar ..

Ja bi rekao da je ovaj mesec bio i previse dobar .. ( mada sam i tad kukao sto je otisao za ~30% umesto za ~10-15% )

Screenshot from 2021-10-25 15-17-05.png
 
Mogu ako ti to iskreno želiš, ali mi deluješ kao da te nerviram jer se ne poklapa sa tvojim viđenjem, pa ne bi bilo smisla.
Lepo te je pitao da obrazložiš svoj stav, jer od samog piskaranja nema koristi.
Većina idnikatora nam govori suprotno od tvog, pa bi zato bilo lepo da malo potkrepiš to što si napisao :)
 
Na osnovu cega?
Tonaliteta
Lepo te je pitao da obrazložiš svoj stav, jer od samog piskaranja nema koristi.
Većina idnikatora nam govori suprotno od tvog, pa bi zato bilo lepo da malo potkrepiš to što si napisao :)
Rekao sam kao prvo da mislim da ce veliki koji su kupovali na 30-40k pripisivati profit. Kao drugo ispali smo iz kanala trenda koji je krenuo od 40k. Treće, nema posle ETF-a fundamentalnog pokretača koja je sledeça vest i četvrto jutarnji skok mi ne deluje kupovine nego aktiviranje SL za vikend šortere.
 
Poslednja izmena:
Ima tu par ljudi ili preciznije par naloga koji prate Crypto Savy i Mr. Whale twitterase. Sad se vode ovim postom.


Citajuci komentare naleteo sam na sabrane bisere tog Sejvija. Svakako, ako ovako nastavi bice jednom u pravu.
 

Prilozi

  • IMG_20211015_202110.jpg
    IMG_20211015_202110.jpg
    92.9 KB · Pregleda: 80
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno