Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ajde, ono, nije da imam nesto protiv 😄.
Nego, sto je ovo bolestina teska. Ja sam kao na odmoru u Grckoj, a pratim u 3 ujutru kako ide prelaz sa vikenda na radni dan.
 
Izadjoh na 69, 1,5$ zarada po coinu, nisam smeo vise da cekam. Dosta je i to...
 
Tek ces da vidis sta nije relno kad krene prava btc parabola, pa kad svi altovi krenu po 50-100% u danu 😀

Ovo je glavni problem sa Simketom. Kako krene bull, on se popali ko sveće za parastos. I kad ovo pukne, a uvek mora da pukne, on se samo izgubi na neko vreme, pa onda glumi da ovakve stvari nikad nije rekao. Naloži neiskusne, pa kad izgube pare, onda kaže kupite dip.

Da je bilo sreće, ovog meseca bi bio vrh sadašnjeg ciklusa, ali baksuz, ciklus je ispao iz dva dela. Drugi peak može opet da donese veliku zaradu, ali je i rizik mnogo veći zbog spoljnih faktora o kojima sam pričao. Ja nisam sklon velikom riziku, zbog čega lagano prodajem, bar dok ne izvučem sav svoj ulog, mnogo manje će mi biti žao da izgubim tuđe pare za koje nisam radio. Trejdanje je balansiranje koliko bogat želiš da budeš sa koliko si sirotinja spreman da postaneš.
 
za 15 minuta kreće trejdovanje za WAXP na Binance-u, moze biti lep pump. Ali budite oprezni već je skočio 150% na bittrexu
 
Poslednja izmena:
Cena ade nakon bulla zavisiće od cene btca. Vidim da se frljaju sa procenama od 10 do 60k za btc. Šta će biti, niko ne zna, možemo samo da nagađamo. Ja verujem da neće biti ispod 25k a ni preko 40k, ako bude gurao tokom jeseni/zime na 80-120k. Lično bio bih srećan da ADA bude 0.5-1$ dogodine, pa da se stejkuje par godina u iščekivanju sledećeg ciklusa.
 
Ma neće biti bear-a, samo bull, bull i bull. Za sada.
Kako će biti dogodine, ko preživi pričaće. :)
BCH se primirio. Šta mislite o njemu ? Da se kupuje sada ?
 
Jao sad kad su svu u Hype-u kad okrene meda pricu ima samo da se ceskamo. Jedina pozitivna stvar je moguce zatvaranje zbog korone i to ce pricu da otera na ko zna koje cifre. Msm da na to svi veliki i igrajun
 
Ma neće biti bear-a, samo bull, bull i bull. Za sada.
Kako će biti dogodine, ko preživi pričaće. :)
BCH se primirio. Šta mislite o njemu ? Da se kupuje sada ?
ja sam pikirao njega i adu kad sam prebacivao iz btc-a i na kraju izabrao bnb, za sada se ne kajem 😁
 
236971578_10160346611609411_2583632624301764268_n.jpg

A sad malo ozbiljno..

Treba ocekivati korekcije 10-20-30% kad i koliko nemam pojma..

Predpostavljam mogucu korekciju u septembru, ali da znam trejdovo bi to.

Ovako hold i belja za sad.
 
Ovo je glavni problem sa Simketom. Kako krene bull, on se popali ko sveće za parastos. I kad ovo pukne, a uvek mora da pukne, on se samo izgubi na neko vreme, pa onda glumi da ovakve stvari nikad nije rekao. Naloži neiskusne, pa kad izgube pare, onda kaže kupite dip.
Reče presveti Morbius 😂

I za tvoj info, Simke je bio tu i na 1k, i na 20 i o5 na 3, i na 65 i na 29, a isto će biti i na 100 i na 500. I hvala ti što i dalje pratiš moje postove i brineš za mene :D Sad se vraćaš ponovo na ignore, jer i dalje pišeš gluposti koje nemaju veze sa temom.

Nego, srećan kripto svima koji su u plusu i koji nisu pali na priče o silnim slomovima dotičnog.

A ko misli da kreće bear, sad je prilika za izlaz, jer 50k je odlična cena.
 
Simke da li da uđem sada u BCH sa nekim kešom ?
Da li da prebacim nešto ADE u BCH ?
Šta bi ti uradio trenutno od toga ili nešto još bolje ?
Hvala unapred, a na kraju će biti samo moja odgovornost šta god da uradim.
 
probilo 50k, ali bez neke euforije, nema velikog volumea sa druge strane monero i dash popravili odnos prema BTC sto bi moglo znaciti da se pere neki prljav BTC, a to bi moglo dovesti do nekog manjeg pada. U svakom slucaju ne bas ocekivan razvoj situacije.
Holderima zanimljivo pratiti, trejderi vjerovatno iznenadjeni, mnogi su ocekivali kad prodje 50k da ide nagli rast, ali za sada sve klimavo.
 
Simke da li da uđem sada u BCH sa nekim kešom ?
Da li da prebacim nešto ADE u BCH ?
Šta bi ti uradio trenutno od toga ili nešto još bolje ?
Hvala unapred, a na kraju će biti samo moja odgovornost šta god da uradim.
Ja iskreno ne bih ulazio sad ni u jedan alt, jer je vecina napumpana.
Ako me vec pitas sta bih ja radio, uzeo bih deo profita sa ade i cekao neku korekciju i ponovo nazad u adu, simple 😊 koji će ti bch sad
 
Dokle je realno cekati ovaj COTI pa poceti sa laganom prodajom
 
probilo 50k, ali bez neke euforije, nema velikog volumea sa druge strane monero i dash popravili odnos prema BTC sto bi moglo znaciti da se pere neki prljav BTC, a to bi moglo dovesti do nekog manjeg pada. U svakom slucaju ne bas ocekivan razvoj situacije.
Holderima zanimljivo pratiti, trejderi vjerovatno iznenadjeni, mnogi su ocekivali kad prodje 50k da ide nagli rast, ali za sada sve klimavo.
Aha, primetio sam i ja to da je krenulo pre dva dana. Isto tako se videli da ce BTC u ponedeljak na 50+. Tacno sve kao sat. Ne ocekujem pad, ocekujem da ide jos gore. Sve je to lepo uigrano.
 
Ja iskreno ne bih ulazio sad ni u jedan alt, jer je vecina napumpana.
Ako me vec pitas sta bih ja radio, uzeo bih deo profita sa ade i cekao neku korekciju i ponovo nazad u adu, simple 😊 koji će ti bch sad
Gotovo. Pošto sam na ADA dobar x3, prodao sam 2/3, a ostavio 1/3 u koinima. Sada sam u kešu od ADE čist profit, plus nešto keša koji držim i ne znam šta sa njim već par nedelja. Čekam korekciju. ETH ne diram, DOT miruje pošto sam prešao u plus a kupljen je od kredita, XRP u plusu, jedino mi je BCH još u minusu, ali čekam. LTC mi je u plusu, ali je kao puž, nikako da krene.
 
C98ica gledam je ali nikako da udjem u nju, gledao na 2 reko to je to gledao na 3 rekao to je to ali ide dalje. Neka misljenja?
 
S obzirom da masa trejdera očekuje 50 - 51k, verujem da će samo prosvirati lagano, kad krenu likvidacije i pucanje SL-ova. iznad 50k
Trejderi, spremite se 💪 🧨
Da je bull, možda bi se prosviralo lagano, ali u bearu je mučenje, mucis se 10 dana da bi jedva prošao 50.000$. Bukvalno izvlače se poslednji atomi snage u pokušaju da se (još malo) digne cena. I u nekom trenutku će samo pasti. Ovo vam je kao u teretani kad pokušavate na bencu da izbacite maximalnu težinu, i napinjete se i polako ide gore, i mnogi misle da ćete uspeti, i samo odjednom padne sipka na vas. Teško se penje, a za čas se preokrene i lako padne.
Gotovo. Pošto sam na ADA dobar x3, prodao sam 2/3, a ostavio 1/3 u koinima. Sada sam u kešu od ADE čist profit, plus nešto keša koji držim i ne znam šta sa njim već par nedelja. Čekam korekciju. ETH ne diram, DOT miruje pošto sam prešao u plus a kupljen je od kredita, XRP u plusu, jedino mi je BCH još u minusu, ali čekam. LTC mi je u plusu, ali je kao puž, nikako da krene.
Odličan potez.
 
Poslednja izmena:
I za tvoj info, Simke je bio tu i na 1k, i na 20 i o5 na 3, i na 65 i na 29, a isto će biti i na 100 i na 500. I hvala ti što i dalje pratiš moje postove i brineš za mene :D Sad se vraćaš ponovo na ignore, jer i dalje pišeš gluposti koje nemaju veze sa temom.

Nego, srećan kripto svima koji su u plusu i koji nisu pali na priče o silnim slomovima dotičnog.

Pratim ja tebe, nivo tvoje ludosti je dobar indikator. Sad si otprilike tačno na nivou gde sam i očekivao, znači stvari se kreću po planu. Kada kreneš da postuješ preko 8 puta na dan i rokaš očito nemoguće targrete, vreme je za bežaniju. Nikad se neću iskajati što sam to ignorisao u aprilu. Iz ove perspektive bilo je toliko očigledno, ali sad je to naknadna pamet.

A slom mora da dođe. Svaki period masovne finansijske špekulacije je uvek bio praćen strašnom ekonomskom depresijom. Ko se ne slaže, slobodno neka mi pronađe istorijski primer gde nije bilo tako. I ko nikad ne uzme profit, očekujući da će špekulacija trajati večno, taj nikad neće ništa ni zaraditi od ovoga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno