Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
krastavac, sve je kocka i treba mnogo zivaca a najvise srece i procene
Dal radio na 0.5% ili na 30%
Ja sam juce odradio par trejdova eth/busd i oko 300$ u plusu sa par eth, al danas ne ide nikako.
Ako neces zivce da gubis, kupis za sve pare neku od aktuelnih valuta i sta ti Bog da 😂
 
Не волим да купујем на тренутним ценама, јер сам доста куповао током ''bear'' периода, па ми ово сад делује скупо.
А и купујем преко ЕПС-а по ''произвођачким ценама'' :D

А рецимо да се задеси и да тако у једном дану узмем 300$, и да ми то буде све за цео месец, опет ми је ок,
јер је то нечија месечна плата а нити сам копао нити било шта. Живци више не реагују на берзу као и у почетку. :)
 
Pa sa nekoliko eth malo je 100$ dnevno a da se bulji 24h
Jer se desi da danima pada eth i tesko je napraviti bilo kakav trejd od 10$ a da ne pricam o vise.
Onda udaris o ledinu par stotina $ i vadjenje traje dugo. Moras imati velike srece.
Od juce tih 300 vec je na pola 😂
 
Cudna situacija, BTC pada vise od altova, ili krece alt sezona ili je ovo zatisije pred buru. Do sada je to znacilo pocetak nekog veceg pada, ako je tako eto nas na dvaes iljadi.
 
Koliko se priziva stock crash, morace i da se desi uskoro. Za sada samo gruva na gore, a sigurno da mora jednom da se desi pad od nekih par stotina poena na s&p500 sto bi bas lepo povuklo btc na dole.
Takav pad nije nista posebno, tek sta predvidja Michael Burry, to je da se drze gace. Jeste da ga razvlace ko zvaku svi koji pisu o eventualnom crash-u, ali cu pre da verujem njemu nego nekom moonboy-u koji misli da ne postoji rikverc.
 
1.27 milijarde prebaceno za 1 minut uz trosak od 63 centi.

E5QNJ_IVkAQvAsr
 
koja je ovo nedelja vec zaredom da pred vikend btc pada , pa se onda u ponedeljak, utorak povrati ? 6. - 7. krug ?
 
da ulaz na 32-33 izlaz na 35-36 :)
ko izgubi dobitak , dobije gubitak :)
 
^ Napisa neki lik na Twitteru: "Koliko dipova treba da kupim da bih počeo da zarađujem?!" :)
 
Da se nakupujem ;)
A šta te je sprečilo da to odmah uradiš na 30k-32k?

Koliko se sećam imaš novac u sistemu, pa mi zato nije jasna potreba za dugom akumulacijom. Da se priželjkuje duga akumulacija.

Zato sam te pitao zašto baš do nove godine priželjkuješ sa se ovo nastavi. Otkud znam, možda očekuješ neko nasledstvo tada.
 
Ne znam sta si do sada cekao... Doduse ima samo jos jedan moguci mali pad, kada Grayscale otkljuca svoje novcice da mogu da se prodaju. Za to vreme krece pritisak na Elona jer je btc mining presao 50% koriscenja zelene energije. Sad cekamo da vidimo sta ce novo da izmisli ili ce jos malo da ignorise to.
 
Kreće oporavak ETH kako se London fork približava. AAVE, COMP, UNI bi trebalo da se bar udvostruče ovog meseca. Ostatak kripto tržišta bi takođe trebalo da prati. Kao što sam pominjao, ovo bi trebalo da bude početak petog Eliotovog talasa koji bi trebalo da donese novi market cap ATH kroz oko pola godine, ali ne očekujem da će situacija na berzama to dopustiti, tako da je za mene ovo samo prilika za dobro istresanje i kupovinu opet posle sloma.

Stellar Foundation je dobio mesto u udruženju ukrajinskih banaka, izgleda da stvarno planiraju da integrišu finansijski system sa Stellar mrežom. Cena XLM nije reagovala, kao što je obično i slučaj. U ovom ciklusu su u modi DeFi i memes, u prošlom su bili ICOs, dok je entuzijazam za bilo kakvu realnu, opipljivu upotreba kripta davno splasnuo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno