Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lik bi brate grupu od 10 ljudi gde 9 nesto zna i ion, i onda oni njemu kazu SAD to bato udri, i onda on zaradi brdo love i zivi srecno do kraja sveta i veka...gubis vreme meni ode na ignore
ocemo da izbacimo novcanike na forum da vidimo ko sto ima i ko je koliko zaradio od trgovanja kriptom ?

nemoj tako da pricas, kada nije to ono sto zelim. Ocu da se tih 9 pametnih dogovore oko pravca u kojem treba da idemo. Ali problem u Srbiji je da se uvijek nadje jedan pametan kao ti i troluje.
ja zelim da spojim pamet na jednom mjestu kako bi svi clanovi ovog foruma koji prate mogli da profitiraju.
ja od kripta ne zivim i ovo mi razonoda.

ali ako postoji sansa da zajedno uradimo vece dobro, sa najboljim namjerama sto to ne bi uradili ?

ovo vrijeme kripta je veoma cudno i treba biti mudar sa odlukama.
 
Ovo što uspaničena raja prodaje neko ipak kupuje. Obim trgovine eth je prilično velik i manje mi je realno da krupni igrači koji kupuju to rade bez ozbiljnih procena. Mada u kriptu je sve moguće, napred sam izneo samo verovatnoću po mojoj proceni.
 
Uz duzno postovanje Saj, pre par dana si rekao na msm 43k da idemo gore i da nema vise nazad ☺️
Saj uvek prica jedno te isto ( idemo gore, sad ce raketa, ne moze jos mnogo dole i slicno ), ali njegova strategija "kupi i nediraj" je jedna od najboljih na ovom forumu ( dugorocno gledano ).
 
Poslednja izmena:
Ponovo popust... i to kakav... :D

edit:
Paxos (PayPal) ticker trenutno:
Paxos-19-05-2021-1339h-ps.jpg
 
Poslednja izmena:
Iskreno sam se nadao da ce biti ovako ali evo nas vec na 238$ :censored:
Svestan si da LTC sam ne bi pao sam na 240$ ni u ludilu da BTC ovoliko ne vuce dole? Osim danas LTC je i jacao u odnosu i sve ce to da se vrati, opusteno skroz.

Odavno nisam video ovako krvavu berzu. Ovih zadnjih par crvenih sveca je klasican panic sell.
 
Ide ovo jos dole velika je panika.
 
Ide ovo jos dole velika je panika.
Cini mi se da se cena konsolidovala malo. Zaustavljen je onaj niz crvenih sveca i panika, strah ostaje tu i dalje ;)
Videcemo hoce li se napraviti support ovde ili ne.
edit: na 37.700 je nova linija support-a. Deluje mi ok za sada ali videcemo sad koliko ce se agresivno gurati na dole. Sto se mene tice mislim da je najgore proslo.
 
Videcemo valjalo bi da se stabilizuje. :unsure:
 
Pokajte se gresnici, trziste salju kaznu zbog shitcoina!

Salu na stranu, vidim najavljuju pojedini korekciju na forumu jos od marta/aprila. Posto sam tek marta meseca usao u ovaj svet, kada je prvi put btc pao za 3-4 hiljade, mislio sam da je kraj sveta. To mi se ponovilo jos jednom. kontam to je to, prodajem sve pa posle kupujem 🤣 Sreca da sam u medjuvremenu gledao malo chartove i ucio pa sam skontao sta da ocekujem, inace bih sad vrlo verovatno bio na putu za bolnicu haha.
Iz perspektive nooba, ako se odbije i krene gore, super.
Ako bude par meseci beara sacekam pa ubacim jos malo kesa i sacekam da zavoza.
Ako bude hladjenje tipa 2-3 godine onda krastavac, cekace se, dodavace se kes.
Jedino mi krivo sto me zena nagovorila da radim kupatilo, mogao sam te pare ubaciti...
 
Dno cemo pronaci kada se stvori kriticna masa ljudi koji su prodali ili su u shortu... Ako neko poseduje matematiku da ovo izracunamo neka podeli 😂
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da se cena konsolidovala malo. Zaustavljen je onaj niz crvenih sveca i panika, strah ostaje tu i dalje ;)
Videcemo hoce li se napraviti support ovde ili ne.
edit: na 37.700 je nova linija support-a. Deluje mi ok za sada ali videcemo sad koliko ce se agresivno gurati na dole. Sto se mene tice mislim da je najgore proslo.
Vrlo verovatno idemo na 32-33k, oprez.
 
Sta vam je bre ljudi?
Day traderi , talasanje po par hiljada u satima , ima li sta lepse.
Holderi , ako ste mislili da buljite u portfolio koji non stop raste ,a nikad se ne prepolovi , menjajte posao ili jednostavno ne buljite.
Mineri , isplativost i dalje vise nego odlicna.
 
gpu dokon biti neće... :D
 
Kakav masakar altova, dobro da sam zbrisao iz XRP-a pred oluju.
Ovo sad vec postaje jako zanimljivo za kupovinu jer se zaustavlja onda kad ljude preplase i kad izgleda da nece da stane. Moguce da cemo ici do 33k jer tu bi bio taj jaci suport. Meni je pokupio neke bas duboke ordere, ali neka cepa jos, ima jos dosta toga da se pokupi :cool: . Samo bez panike. Ja ocekujem jos jedan talas na dole samo je pitanje dal ce bez predaha ili ce prvo malo da odskoci pa posle da nastavi. Ovo otresanje altova je bas sexi, za one koji su u dolarima.
 
Kakve zanimljivosti, da ne upotrebim neku drugu reč, naročito bih izdvojio da je "nick Meda truo za forum".

Medo, ja sam uz tebe :)


Inače, preporučujem svim hodlerima da se ne otrezne 2-3 meseca, Blockfolio postaje najnebitnija aplikacija. Ovo je više ontopic nego li većina postova u zadnjih 7, recimo, strana.
 
Za mnoge je ovo katastrofalno jer su usli s novcem prije pola godine u kripto ali za one koji su usli kad je trebalo i dalje su 20x od ulozenog pa i da jos jednom se sve prepolovi opet su u debelom plusu, dakle sve je subjektivno.
 
Ja mislio da se dokupljujem kesom, ali na binanceu ne radi card system...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno