Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde ajde, samo uzimajte te shitove i placajte fee, da se malo nagrade i nase kartice 😁

danas je inace rekordna zarada od kada pratim, nenormalan je reward za ETH majning
 
Uzimamo, uzimamo 🤗
Edit
 
Poslednja izmena:
Uzimamo, uzimamo 🤗
Svaka čast ali po mom mišljenju je to malo neumesno i degutantno objavljivati tu sad neke cifre jer koliko sam primetio niko to ovde nije radio a mnogi bi imali čime da se pohvale.

Btw, dobro je da i mi eth mineri koji ne kupujemo kerove imamo neke koristi od njih.
 
Da li postoji neki nacin da se umanji fee na uniswap-u? Za sve sto gledam, izadje najmanje 60$ i vise u eth-u pa navise.
Ima. Raspitaj se i isprobaj https://cowswap.exchange/

U sustini zovu uniswap sushi ili neki treci exchange u pozadini, zavisno koji nudi najbolji rate.
Takodje, transakcija ne moze da fejluje!!!
Takodje, trenutno delimicno subvencionisu swapove.
 
Zahebani su shitovi, danas imaš, sutra ne.
Svaka čast ali po mom mišljenju je to malo neumesno i degutantno objavljivati tu sad neke cifre jer koliko sam primetio niko to ovde nije radio a mnogi bi imali čime da se pohvale.

Btw, dobro je da i mi eth mineri koji ne kupujemo kerove imamo neke koristi od njih.
U pravu si, obrisano.
 
Crypterium nema Srbijice za podrzane zemlje, ima Kosovo
Nemoj zezat. Kad ima moju vukojebinu North Macedonia ja misim da ima ceo svet ... :D
Dobra stvar imas virtuel plavu i plastiku zutu. Druga kosta 15e. Obe odrzavanje 3e mesec koji ne placas ako imas mesecno punenje
izna 300e. Svaka online transakcija 0.25e. Bankomat i gotovina 1.6 posto fee i bankomat oko 5e.
 
Bukvalno, slagao bih kada bih rekao da ne dodjem da procitam svako malo sta se desava ali vise od "u sta da ulozim 1000eur" ne moze da se zivi.
To me ujedno i plasi svo vreme jer sada vidim da i cistacica u zgradi se interesuje za kripto, nece ovo dobro da se zavrsi nikako...

Ja počinjem polako da paničim, svi znaci tržišta u punoj maniji su vidljivi na sve strane. Ne znam kako Prestige smatra da će ovo trajati do kraja godine, koliko se zalaufalo, ja ne vidim da će balon preživeti jul. 12 milijardi dolara se preko noći slilo u šitkoin samo zato što mu ime asocira na drugi šitkoin, gospode...

Moj portfolio je na 85% od onog velikog, poslednjeg targeta, dakle trebalo bi lako da ga ostvari. Sve što ućarim preko toga je bonus, ali ima da budem vrlo ljut na sebe ako na kraju ne ispunim target jer sam predugo čekao da prodam. Problem je što sam mnogo u altovima, oni su totalno nepredvidivi. BTC skoro sigurno ima bar još jedan 30% push u sebi, dok alt kao od šale može mnogo više, ali uz mnogo veći rizik. Barem Bajden opet najavljuje da će deliti pare i zlato je najzad krenulo malo da raste, možda nam strah od inflacije kupi još malo vremena.
 
Potonu ETC kao Titanik... A ovaj ker je stvarno boles'. Ode 30% za par sati...
 
Zna li neko uzrok ovom tekucem padu svega?
 
Sta da se kaze za BTC
 
Bravo hogare nema šta. Ubo si korekciju eth-a kao madjioničar
😎
 
Nije ovo korekcija ETH-a, nego korekcija svega ako se mali drop uopste i moze nazvati korekcijom. Za sada. ETH se jos odlicno i drzi i jedini je u zelenom medju prvih 10 na coinmarketcap-u u momentu pisanja ove poruke u zadnja 24h.
 
Ja počinjem polako da paničim, svi znaci tržišta u punoj maniji su vidljivi na sve strane. Ne znam kako Prestige smatra da će ovo trajati do kraja godine, koliko se zalaufalo, ja ne vidim da će balon preživeti jul. 12 milijardi dolara se preko noći slilo u šitkoin samo zato što mu ime asocira na drugi šitkoin, gospode...

Moj portfolio je na 85% od onog velikog, poslednjeg targeta, dakle trebalo bi lako da ga ostvari. Sve što ućarim preko toga je bonus, ali ima da budem vrlo ljut na sebe ako na kraju ne ispunim target jer sam predugo čekao da prodam. Problem je što sam mnogo u altovima, oni su totalno nepredvidivi. BTC skoro sigurno ima bar još jedan 30% push u sebi, dok alt kao od šale može mnogo više, ali uz mnogo veći rizik. Barem Bajden opet najavljuje da će deliti pare i zlato je najzad krenulo malo da raste, možda nam strah od inflacije kupi još malo vremena.
isto si ovo pisao kad je btc bio 15.000 $ pa si glavom bez obzira uso na 21.000 $

edit: he he he
 
Nije ovo korekcija ETH-a, nego korekcija svega ako se mali drop uopste i moze nazvati korekcijom. Za sada. ETH se jos odlicno i drzi i jedini je u zelenom medju prvih 10 na coinmarketcap-u u momentu pisanja ove poruke u zadnja 24h.
Covek je napisao da ce se odbiti od r3 pivota i apsolutno je ubo. Kako se naziva i ko sve ucestvuje manje je bitno :)
 
Uzeo sam juce za eth, pa jutros prodao 50% na 400, a sad sam sprcao sav trade fond. Imam neki osecaj. Ako prebaci 400 ponovo brzinski mogu da kazem da sam za ovu godinu zadovoljan i da razmisljam samo dugorocno.
 
Ko je uspeo da brzo odreaguje, lepo je prošao. Ja sam pokupio ETC na 97, evo već 104...
 
Zato se ne ulazi sa all in, već postavite nekoliko ordera stepenasto i čekate da se popune, pogotovo ne sad kad je sve skočilo X puta.
Nemoguće je biti 24/7/365 za računarom i reagovati na vreme, a orderi stoje pa stoje..

edit:
Osim ako skalpujete, to je onda druga priča.
Po tvrdnjama moje zene tvoja konstatacija o nemogucnosti nije tacna xD
 
Hahaha za mrvicu mi ne pokupi order na SFP. Tako mi i treba kad od oka stavljam
 

Prilozi

  • Screenshot_20210510_235242.jpg
    Screenshot_20210510_235242.jpg
    115.5 KB · Pregleda: 76
Dobices aKitu sigurno. ;) Da li to znaci da uskoro gledamo jos jedan potpis?
Ma jok, to je zajebancija, njih ne racunam. To se samo malo zanimam dok cekam LTC.

Mada Akite danas sjajno izgledaju. Koliko su Shibe ovih dana bile dobre toliko Akite sad pune potencijala. Cak i u ovom padu solidno rastu a i Shiba ide gore.


Edit: jbt, nema nam Korejanca da likuje i hejtuje sad kad je korekcija bila. Vidim da mi fali nesto celo vece a ne kontam sta 😁
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno