Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ae da postavim ovo ovde ako nije bilo već, kontam sa će biti od koristi.
 

Prilozi

  • IMG_20210411_173000_900.jpg
    IMG_20210411_173000_900.jpg
    74.9 KB · Pregleda: 194
Misko brzi od Cubana i Dalasa :) #PIVX opet tu negde ...
 

Prilozi

  • misko raznjatovic.png
    misko raznjatovic.png
    217.2 KB · Pregleda: 135
Ja mozda i imam velika ocekivanja od valute u kojoj sam(Beam) ali ovo je APSOLUTNI KRALJ!!! 🤣🤣🤣
Nasao sam od nekog anonimusa long term chart na TW vezano za Beam/USDT

Moram da podelim slike 😆😆😆
Donja je krupan plan ako se ne vidi 😃😃
Njemu samo UP piše i postoji.

IMG_20210411_200413.jpgScreenshot_2021-04-11-20-03-33-525_com.tradingview.tradingviewapp.jpg
 
Moze li u dve tri recenice sta tacno znaci kad kazes da gradi poziciju i na osnovu cega to vidis?
Pa, priblizava se ATH-u polako, skocio je 25% u poslednjih par dana, ojacao je odnos na BTC-u... Izasao je iz trougla i u dolarima i u BTC odnosu. Sve je spremno da opali, ne moze da bude bullish vise od ovoga. Volume se duplirao, broj adresa se duplirao, broj transakcija se duplirao... Bukvalno je sve spremno. Twitter je krenuo da prsti sa hashtagom #Litecoin poslednjih par dana.


@Simke1984 BNB je neverovatan. On mi je najvece iznenadjenje moram da priznam.
 
Pa, priblizava se ATH-u polako, skocio je 25% u poslednjih par dana, ojacao je odnos na BTC-u... Izasao je iz trougla i u dolarima i u BTC odnosu. Sve je spremno da opali, ne moze da bude bullish vise od ovoga. Volume se duplirao, broj adresa se duplirao, broj transakcija se duplirao... Bukvalno je sve spremno. Twitter je krenuo da prsti sa hashtagom #Litecoin poslednjih par dana.


@Simke1984 BNB je neverovatan. On mi je najvece iznenadjenje moram da priznam.
Hvala
 
Nije to nista strasno, samo je pitanje dana kada ce se desiti ATH na BTC-u a ni LTC ne zaostaje mnogo, sprema se, gradi poziciju polako.
Nakupovao sam ja LTC-a za hodl odavno.
Ulaz mi je u proseku malo ispod 50$.
Krećem sa rasprodajom polako oko 1k.
 
Poslednja izmena:
Pa, priblizava se ATH-u polako, skocio je 25% u poslednjih par dana, ojacao je odnos na BTC-u... Izasao je iz trougla i u dolarima i u BTC odnosu. Sve je spremno da opali, ne moze da bude bullish vise od ovoga. Volume se duplirao, broj adresa se duplirao, broj transakcija se duplirao... Bukvalno je sve spremno. Twitter je krenuo da prsti sa hashtagom #Litecoin poslednjih par dana.


@Simke1984 BNB je neverovatan. On mi je najvece iznenadjenje moram da priznam.
Pisao sam o njemu, da je moguće da uskoro bude flip na CMC između eth-a i njega, samo polako...

Transakcije skoro džabe,
defi i ostalo sve ima kao i eth,
pancakeswap ima u zadnjih par dana više aktivnih user-a nego uniswap,
popust na fee kod svake transakcije na binance,
launchpool i launchpad ( fee money ),
može da se stejkuje, farmuje ( isto free money ),
I da, CZ burn-uje u svakom kvartalu po nešto BNB-a i smanjuje broj novčića... Cilj je da bude max supply ispod 100 miliona u narednih nekoliko godina.

Kud ćeš bolje :D

Sad trenutno, po ovoj ceni, BNB mi je prvi 100x novčić u ovoj godini, ne računajući BTC naravno. Nadam se da će i ada uskoro.
 
Poslednja izmena:
Pisao sam o njemu, da je moguće da uskoro bude flip na CMC između eth-a i njega, samo polako...

Transakcije skoro džabe,
defi i ostalo sve ima kao i eth,
pancakeswap ima u zadnjih par dana više aktivnih user-a nego uniswap,
popust na fee kod svake transakcije na binance,
launchpool i launchpad ( fee money ),
može da se stejkuje, farmuje ( isto free money ),
I da, CZ burn-uje u svakom kvartalu po nešto BNB-a i smanjuje broj novčića... Cilj je da bude max supply ispod 100 miliona u narednih nekoliko godina.

Kud ćeš bolje :D

Sad trenutno, po ovoj ceni, BNB mi je prvi 100x novčić u ovoj godini, ne računajući BTC naravno. Nadam se da će i ada uskoro.
Jedno objasnjenje samo ako moze, x100 ti je trejdom leverage ili si ga kupio jos davno?
Inace nisam verovao da ima sanse da se priblizi ja 500$...
 
Jedno objasnjenje samo ako moze, x100 ti je trejdom leverage ili si ga kupio jos davno?
Inace nisam verovao da ima sanse da se priblizi ja 500$...
Kupovao davno.
Sa leverage trejdujem samo BTC i eventualno eth.
Prerizično je trejdovati altove sa leverage.
 
Procene za BTC/LTC odnos? Sta smatras da je moguce da dostigne a sta mislis da sigurno dostize? Imam vec neke planove zacrtane ali zelim cuti jos necije procene.
0.01 min - počinjem sa prodajom
0.015 realno - istovaram veći deo
0.02 prodajem sve

Mada, ja sam trejder, pa ono...
Ako si hodler, onda ne znam... posavetuj se sa sajem :)
 
Poslednja izmena:
0.02 je target koji sam i ja procenio jos prosle godine. Ideja je bila BTC na 100K, LTC na 2K i 0.02 odnos. Tu se slazemo.
E sad, mene licno odnos ne interesuje previse. Treba ga imati u vidu ali neme vise zanima cena u dolarima za krajnji izlaz. Posto vec neko vreme niko od nas ne veruje da ce BTC stati samo na 100K, pitanje je dokle ce LTC dogurati.
Simke ce trgovati pa ce izlaziti i na 0.01 i na 1000$. Ja mislim da cu tu prodati jaaako malu kolicinu i to u zavisnosti kada stignemo do te cifre. Devojka ce sigurno njeno izvuci do tada ali ja sa bar 90% novcica cekam target od 2200$.
Nista se u mom planu nije promenilo. Eventualno ako brzo stignemo dotle i procenim da ima lufta za jos ostavim 50% da cekam dalje.
Realno, ako BTC ode na 200 i 300K lagano moze i moj target x2 i x3 ali otom potom. O tome sada necu da razmisljam, to je exit strategija koja se u hodu razvija.
U svakom slucaju treba izvuci nesto kesa dok menjacnice imaju para, ne cekati nikako kraj sa svim novcicima.
Ja cu svakako povlatiti sta mogu, sta ne mogu ici ce kao USDT i jos ko zna koji stable coin na wallet offline pa ce cekati kad bude kesa ;)
 
Srećan BNB svima koji slavimo 🍻
1000$ sledeća stanica za istovar.
Da napomenem još jednom ovde javno, da ne odgovaram ponaosob svima na pm

NIKOM NE SAVETUJEM SADA ULAZ U BNB, iako očekujem da nastavi da raste.

Ja, kad sam ga kupovao i akumulirao, tada je bio par $, kao i adu ( na par centi ). Sada je mnogo veći rizik nego nagrada ( risk / reward )

Ulaz sada je previše rizičan, jer je već preko 100x dao, a ko voli da kocka, može zaraditi ako zna šta radi i zna da koristi stop loss.

Ovo sam morao da napišem, pošto po porukama vidim da ovde ima mnogo početnika u kriptu, i ne bih da prodju kao mi na početku, koje nije imao ko da posavetuje.
 
Chain-Wars-ASong-Of-Staking.jpg
 
U svakom slucaju treba izvuci nesto kesa dok menjacnice imaju para, ne cekati nikako kraj sa svim novcicima.
Ja cu svakako povlatiti sta mogu, sta ne mogu ici ce kao USDT i jos ko zna koji stable coin na wallet offline pa ce cekati kad bude kesa ;)
Ja se iskreno ovog jedino bojim, ukoliko stvarno dodjemo do nekih ozbiljnih cifara za BTC i sve bude islo tako nekako na menjacnicama ce u jednom momentu nastati haos a mislim da se tome ne pridaje dovoljno paznje.
Evo recimo na Bitstamp ja vec pola godine ne mogu da verifikujem nalog do kraja, satro guzva im je treba strpljenja, docicu na red.
Ostalim menjacnicama sa USDT je tek pitanje koliko treba verovati.
 
U svakom slucaju treba izvuci nesto kesa dok menjacnice imaju para, ne cekati nikako kraj sa svim novcicima.
Ja cu svakako povlatiti sta mogu, sta ne mogu ici ce kao USDT i jos ko zna koji stable coin na wallet offline pa ce cekati kad bude kesa ;)
O kojoj menjacnici pricas?
Binance ima USDT/USD/EUR... pa na racun.
Provizija msm 1.5% i ne znam koja je suma za povlacenje max po transakciji. Ima i varijanta ovde prodavati kao do sada sto je gomila prodavala 😃
A ima i ta 3,povuci stable usdt na wallet tipa Atomic ili neki Ledger pa ako USDT krene da puca po savovima, presaltati se u neki drugi stable 🙂
Ne znam, nisam planirao jos povlacenje ali...
Samo nek zakucaju cene, snacemo se vec nekako 🙃
 
Moj target za uzimanje profita je od 90k do 100k, koji ce biti neka psiholoska barijera, okrugla cifra itd.
Bar 30% ce ici u fiat, ostalo na nekim vecim levelima, otom potom kad i ako prebacimo magicnu stotku.

Moj savjet za pocetnike, napravite plan sta zelite, treba biti realan, mada ovo je crypto pa i moon planovi imaju smisla donekle 😉
Napisi jasno na papir, na kojim levelima planiras prodajti koliko i sta ostavljas za moon. Zalijepi papir na monitor da ti je plan pred ocima svaki dan.
I drzi se plana ko pijan plota, zvuci jednostavno ali nije.
Svako ima svoj plan, neko hoce da zaradi za ljetovanje, neko gleda kola, drugi hoce stan itd.
Glavni cilj je da ostvaris plan, sve preko ako bude neki moon je samo poklon bonus in domus😝

Ima ovdje dosta dobrih savjeta od iskusniji.
Ne treba svak ni da pokusava biti trader, nije to za svakog i treba da se pomiri sa tim, neka predje u tim hodl i neka trguje sa sicom (par % od ukupnog portfolia) ako ga bas svrbi.
 
Moj target za uzimanje profita je od 90k do 100k, koji ce biti neka psiholoska barijera, okrugla cifra itd.
Bar 30% ce ici u fiat, ostalo na nekim vecim levelima, otom potom kad i ako prebacimo magicnu stotku.

Moj savjet za pocetnike, napravite plan sta zelite, treba biti realan, mada ovo je crypto pa i moon planovi imaju smisla donekle 😉
Napisi jasno na papir, na kojim levelima planiras prodajti koliko i sta ostavljas za moon. Zalijepi papir na monitor da ti je plan pred ocima svaki dan.
I drzi se plana ko pijan plota, zvuci jednostavno ali nije.
Svako ima svoj plan, neko hoce da zaradi za ljetovanje, neko gleda kola, drugi hoce stan itd.
Glavni cilj je da ostvaris plan, sve preko ako bude neki moon je samo poklon bonus in domus😝

Ima ovdje dosta dobrih savjeta od iskusniji.
Ne treba svak ni da pokusava biti trader, nije to za svakog i treba da se pomiri sa tim, neka predje u tim hodl i neka trguje sa sicom (par % od ukupnog portfolia) ako ga bas svrbi.
Sve se slazem samo problem je kad udjes u kripto u bull marketu kao ja na primer. Sve je vec skupo (skocilo xy puta). Sta god da kupis male su sanse za ozbilnju zaradu a velike za gubitak.
Kad procitam na koliko $ su neki ckanovi usli u neke valute pa to je vec xy puta skocilo 🙂
A problem je i naci novcic koji jos nije isao na gore a ima potencijal jer mozda ga i ne povuce ovaj bull market i ako to bude scenario lova je samo stajala u tom novcicu. Ja gledam da radim neke dnevne trejdove sa par stotina usd ne bi li uhvatio par procenata zarade. Koristim 20 EMA Bounce Forex Trading Strategy (nadam se pravilno 🙂) za sada nije lose mada nemam znacajnu sumu da vrtim pa se sve zavrsi na sici 🙂
 
Pa ne može povlačenje na račun ili karticu sa Binance-a ako si registrovan iz Srbije?
Ne moze direktno ali ide preko nekog Ad.... moram pogledati racno, izgubiko mi se u bookmarku. Kolega je na taj nacin deponovao sredstva iz Srbije ore neki dan, kontam isti postupak za izlazak uz 1.5% i neki limit. Moram pogledati tacno ali msm da je o tome vec pisano u menjacnicama.
 
Sa binance može na AdvCash ali sa njega trenutno ne ide direktno na kartice ili račun u Srbiji
Od kad to "trenutno"?
A depozit moze? 🤣🤣
Ma opet, snalazicemo se... kad imas stable lako je i na drugu menjacnicu da prebacis iz valeta, onu koja dozvoljava povlacenje u S(v)rbiju....
 
Radilo je povlačenje i na Visa i MC ali su ukinuli. Depozit na Adv može. Da ne gušimo temu...
 
Sve se slazem samo problem je kad udjes u kripto u bull marketu kao ja na primer. Sve je vec skupo (skocilo xy puta). Sta god da kupis male su sanse za ozbilnju zaradu a velike za gubitak.
Kad procitam na koliko $ su neki ckanovi usli u neke valute pa to je vec xy puta skocilo 🙂
A problem je i naci novcic koji jos nije isao na gore a ima potencijal jer mozda ga i ne povuce ovaj bull market i ako to bude scenario lova je samo stajala u tom novcicu. Ja gledam da radim neke dnevne trejdove sa par stotina usd ne bi li uhvatio par procenata zarade. Koristim 20 EMA Bounce Forex Trading Strategy (nadam se pravilno 🙂) za sada nije lose mada nemam znacajnu sumu da vrtim pa se sve zavrsi na sici 🙂
Niko ne može sa sigurnošću da tvrdi da da isti ti novčići koji su skočili xy neće za još toliko. :) Jer - to je naš plan, zar ne?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno