Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja prodao "sve". Zaradio 70usd 🤣
Ti si propustio priliku na Beam.... trebao si se dokupiti juce 😉
Post automatically merged:

Sta ocekivati kad BTC krene ka gore.... crvenilo Altova ili da ga prate u zelenoj boji ali u znatno sporijoj meri nego sto se on krece?
 
Ma kakvi. Ocima ne mogu da ga vidim. 😃
Samo gledam kad ce targeti pa da istovarim ovo ostalo.
 
Ovaj Alice samo pada i pada
  • The project has raised 2.2MM USD from two rounds of token sales, where 21.00% of the ALICE token supply has been sold at 0.100 USD/ALICE and 0.80% sold at 0.125 USD/ALICE.

Pa šta si mislio? da će ti što su kupovali za 0.10$ i 0.125$ da hodluju i ne prodaju ništa? Stavi samo sebe u taj položaj ;)

Ja sam očekivao da će start cena biti oko 5 - 10$, a bila je 60USDT ( kroz BUSD je bila čak 70$ ) i normalno je da će se rasprodavati sigurno još 20ak dana koliko traje launchpad ( čitaj: FREE MONEY ) na binance.

Naravno, biće i manjih skokova sigurno, ali pravo pumpanje će biti tek kad se rasproda sve što je podeljeno dzabe.

Skupio sam bio od farmovanja 17,63 Alice pre starta i nisam mogao da ne prodam na 41$ iako je išao do 47 ako se dobro sećam kad je free money za par dana, simple. Krenuo da dokupljujem polako, pa neka pada dokle god.
 
Poslednja izmena:
Sad je jasno. Svaka skola se placa. 🙂
A gde se to moglo kupiti za 0.100 i 0.125 kad se tek juce pojavio na menjacnici? To mi nije jasno.
I zasto sad dokupljujes? Zasto ne sacekas jos tih 20ak dana?
 
Zato što je to samo moja ppretpostavka, nije garancija da će baš za 20ak dana da krene... jbt, pa ti sve shvataš bukvalno 😂

Kad već moram da ti crtam, evo ukratko zašto dokupljujem.

Dokuplujem polako jer sam prodao na 41 a sad je 16 i cilj mi je da skupim što više tokena, a i verujem da će cena tek da izdivlja kad počnu da rade ozbiljniji marketing ( čitaj: kad počnu jutjuberi i ostali twiter influenseri da šiluju kako je to sledeći 1000x novčić :giggle: ) Može sutra neko da dođe na menjačnicu i počisti ceo sell order book i eto ga na ko zna koliko, kao što je bilo sa Chiliz. E zato kupujem polako.
 
REEF team nije ispoštovao dogovor sa investitorima (Alameda, $20M), ovi dumpovali reef koji su imali. E sad, REEF tim u startu nije ispregovarao dobar ugovor (koji je inače bio neformalan, ali je pravno obavezujući nakon prve transakcije) i u pokušaju da ispregovaraju bolji dil sa Alameda-om, pokazali neiskustvo. U suštini PR šteta i za jedne i za druge.
Oxy Listing:
OXYlisting16mart2021.jpg
OXY danas listovan (IEO - Initial Exchange Offering) sa početnom cenom od 0.125$
OXYna-FTXu-16-mart2021-1631h.png

Litecoin na testnet-u neki problemi juče, oni valjaju majice, neki popizdeli... :ROFLMAO: a bez razloga.

Šteta što nemam keš se dokupim sa SOL-om, barem da mi je jedan da uzmem danas.

 
Zato što je to samo moja ppretpostavka, nije garancija da će baš za 20ak dana da krene... jbt, pa ti sve shvataš bukvalno 😂

Kad već moram da ti crtam, evo ukratko zašto dokupljujem.

Dokuplujem polako jer sam prodao na 41 a sad je 16 i cilj mi je da skupim što više tokena, a i verujem da će cena tek da izdivlja kad počnu da rade ozbiljniji marketing ( čitaj: kad počnu jutjuberi i ostali twiter influenseri da šiluju kako je to sledeći 1000x novčić :giggle: ) Može sutra neko da dođe na menjačnicu i počisti ceo sell order book i eto ga na ko zna koliko, kao što je bilo sa Chiliz. E zato kupujem polako.
Sta cu kad sam jos uvek zelen (tek dva meseca u kriptu) pa moram svasta da pitam 🙂

Hvala
 
Ipak je dobro ispalo sto sam dokupio malo ADA-e danas..

Coinbase dodaje ADA-u zbog toga danasnji skok. nemam pojma dokle ce i necu prebacivati nista tamo da jurim potencijalnin PUMP vec je na 1.2$..
 
Reef mee razocarao, sreca pa sam izaso iz njega sa minimalnim gubicima, sad sam all IN in ALICE pa kud puklo nek puklo, hodl do daljnjeg, mozda cu čak i da iskljucim net na godinu dana 😛😛😛
Strpljivost je majka, ne treba biti alav svakako, ali stara poslovica kaže strpljen - spašen! 😇
Imao sam dosta VET coina na 0.015 i zajeb sa šortovima me doveo do toga da sam sve bio prodao a vidi gde je sada VET 🙄
 
Gde ima lista takvih najava?
Ja recimo pratim coindar.org ali recimo tamo nema ove najave.

ево вест за аду баш
 
Koje s.anje ovaj LTC ne moze da ode na 204, vec jos pada.
Ocekivano, ali i najavljeno, ja stalno ponavljam da nakon najavljenog mw koda trziste apsolutno nece odreagovati, nego da ce tek uslediti damp, a ovo jos nije nista kakav potop sledi kad kriticna masa to shvati i trigeruje panic selling. Mark my words.
Davno sahranjen i apsolutno nepotreban novcic koga niko ne zeli i to nista ne moze da promeni pa moze saj da shiluje 24/7.
 
Pozdrav! Ovo je moj prvi post na forumu, redovno vas pratim. Hvala vam.

Imate telegram grupu gdje javljaju samo kad ce se Coin izlistat na mjenjacnici. https://t.me/coin_listing


i evo jedan članak u vezi listinga. Kad treba ući i kad izaći. Na vijetnamskom je jeziku pa prevedite na google translate!

 
Poslednja izmena:
Ocekivano, ali i najavljeno, ja stalno ponavljam da nakon najavljenog mw koda trziste apsolutno nece odreagovati, nego da ce tek uslediti damp, a ovo jos nije nista kakav potop sledi kad kriticna masa to shvati i trigeruje panic selling. Mark my words.
Davno sahranjen i apsolutno nepotreban novcic koga niko ne zeli i to nista ne moze da promeni pa moze saj da shiluje 24/7.
Ne drzim ja LTC vec sam prebacivao iz jedne menjacnice u drugu , a odabrao LTC zbog malog fee-a. I dok sam ja prebacio on LTC pao i onda cekao da dodje na cenu od 204 da ne budem u gubitku,ali nikako da dodje.
 
@Tomiprunet, resavaj se bede sto pre, moj savet, naravno sam proceni za sebe.
Ali upravo ta situacija, da je novcic do te mere neupotrebljiv da iz njega bilo sta da obavis, ne mozes izaci bez gubitka, ukljucujuci najobicniji trejd radi transakcije nakon koje bi usledila momentalna zamena u nesto drugo, govori sve. Neko je ovde pre neki dan dobro napisao ltc hodlerima "da li vas pali sto vam novcic konstantno pada u satoshijima". Sve ostalo u kriptu, pa cak i najneverovatnije stvari tipa doge pump se nekako mogu objasniti, shilovanje i hodlovanje ltc-a je jednostavno neobjasnjiv fenomen.
 
Apsolitni sam pocetnik na berzi crypto, ali danas prvi dobitak, ADA... Prodata na 1.27 a pazario pre neki dan ma ispod 1.08...😘
 
Kako vam izgleda sve ovo... Gde je ta martovska korekcija, gde je taj martovski skok? Nit smrdi nit mirise. Vecina u longu ceka da skoci sve.... Pojedini random shitovi divljaju, jako me podseca na stanje pre druge korekcije pre mesec dana.
 
i sta ćeš sad ako produži do 1.5 - 2$?
Nista da se obesim🤑 jebiga, pratio i cim sam video da krece dole prodao...pala na 1.18 misim ubrzo... Sad opet preko 1.2 ako krene gore krastavac ispusio... Ulazem u nesto drugo... Kad budem imao malo vise para nadam se, onda mogu i deo da ostavim pa nek stoji da se ne dira... Imas li mozda neki savet i predlog, rad sam uciti na greskama ali i savetima🤔
 
Kao početnik jedno pitanje, sta vam je presudno onako povrsno da kupite neki coin da radite dnevni trejd ili na par dana kao i da kupitw neki coin i zaboravite ga?
 
Kao početnik jedno pitanje, sta vam je presudno onako povrsno da kupite neki coin da radite dnevni trejd ili na par dana kao i da kupitw neki coin i zaboravite ga?
1. Da nije scam, da je pao bar 20-30% i više, da li ima neka najava u skorije vreme i da je btc bulish.
2. Dnevni trejd nikako ne radim sa altovima, samo BTC i eventualno eth kad baš padne. Za day tradnig ti služe leverage platforme, ali ti kao početniku baš ne bih preporučio da se igraš sa tim.
3. Imam par novića koje čuvam baš dugo i ne trejdujem dok ne pređu ATH, ili se bar približe

Ako si početnik, nemoj se truditi da trguješ previše, pogotovo ne sa altovima jer se nećeš baš lepo provesti.

Kupi, zacrtaj/postavi sell order na ceni na kojoj ćeš biti zadovoljan i čekaj. Tako nećeš pogrešiti sigurno.

Izgleda prosto, ali nije baš tako lako biti disciplinovan :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno