Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa htedoh da napisem, jedino ada koju spomenuo nije skocila, al da ne ubijam coveku volju i da malerisem 🤣
 
Pa ako budem kupovao onda je ona best buy ( skoro 1$ a bila je 1.4$ ) to ti je ko da je na popustu :)
 
Poslednja izmena:
Interesantna nedelja..

Pre sedam dana sam se nadao da ce BTC da ostane na nivou gde je bio, a da ce ETH otici gore u tom slucaju bi prodao deo i video sta dalje ovako ostajem u rollercosteru pa neka ne me voza gde bilo jos nedelju - dve dana

Ne smem ni da prodajem ( pare mi ne trebaju, a plasim se da cu propustuti zaradu ), sa druge strane ne smim ni da kupujem dodatno jel ocekujem neku korekciju ( eventualno bi mozda dokupio ADA-e malo ), ali moram da se preracunam pre toga .

Pa prodaj mali deo u usdt i lagano čekaj korekciju kad bude :)

Ako si u btc-u većinom, onda deo na 62-65k i deo na 70-75k gde će vrlo verovatno biti korekcija o5 od bar 15-20-30% :giggle:

Ada ti je odlična kupovina kad siđe ponovo oko 1$, mada ni sad nije loše da se ulazi postepeno.

Pisao sam ovde za adu kad je bila oko 1.35 - 1.4( tada sam izašao delom u usdt ) Računaj da je sad skoro -30% discount, tako da ono... nije loše za kupovinu.
Post automatically merged:

Da li mogu na CEXu da za USD kupim USDT pa da prebacim ba Binance da kupim Alice?
kupi ltc ako možeš, tu će ti biti najmanji fee za slanje.
USDT ti je poprilično skup za slanje ako šalješ preko eth mreže
 
Hahaha... bolje pitaj. nekog ko nije toliko zagrizen za Beam, nisam kompetentan😂
Realno, ako je. sada. toliko i odrzi se. i bude. izmedju. 1-3$ pre leta a Bull potraje i BTC odepreko 100k,kad krene i ako krene istovar u Altove ocekujem da mu MC prebaci 1,2 milijarde i ocekujem cifru ne manju od xx$ 😇
Svakako tu je i odnos kroz BTC koji je jedno 35-40x manji trenutno od ATH iz polovine 2019,pa zakljuci sam... 😎
Mozda. sve bude. corak ali polovinom godine imaju neko desavanje, zaboravio sam sta konkretno vezano za da li link ili dot....
Ja se malo igrao pa se iatovario na 1$ a dokupio danas na 0.94...bolje ista nego nista 💵
Nadanja su mozda. i prevelika i nerealna ali sta cu, takav sam, skroman i to je to 👀🤣
Ispraticu @Simke1984 kretanje. cena, izmedju 70-75k ako bude. dobra. cena. mozda budem ponovo trgovao pa se dokupio pri korekciji.
E sad za ozbiljno... kupovao sam ga jeftino, koliko sam mogao.Svi su bili zeleni sem njega, svi su skakali a on... gori od @[SAJ]ber Kurajber -evog LTC... nit smrdi, nit mirise.... e sad je nadam se izgradio poziciju i lepo je krenuo. Nadam se nastavku up i ko zna, sve zavisi od datog momenta, ostalih faktora, kretanja BTC, ne znam sta da ocekujem ali nadam se da ga necu prerano prodati.
Ja sam beam jedva docekao da istovarim deo. Ne bih mogao sebi da oprostim da padne a da nesto bar ne izvucem. Ostalo cu da cekam, bar osecam da nemam magarece usi bise 😎
 
Pa prodaj mali deo u usdt i lagano čekaj korekciju kad bude :)

Ako si u btc-u većinom, onda deo na 62-65k i deo na 70-75k gde će vrlo verovatno biti korekcija o5 od bar 15-20-30% :giggle:

Ada ti je odlična kupovina kad siđe ponovo oko 1$, mada ni sad nije loše da se ulazi postepeno.

Pisao sam ovde za adu kad je bila oko 1.35 - 1.4( tada sam izašao delom u usdt ) Računaj da je sad skoro -30% discount, tako da ono... nije loše za kupovinu.
Post automatically merged:


kupi ltc ako možeš, tu će ti biti najmanji fee za slanje.
USDT ti je poprilično skup za slanje ako šalješ preko eth mreže
Mogu na CEXu da uzmem LTC i da prebacim na Binance ali sam razumeo da ce sutra Alice moci samo za USDT da se uzme?
 
Iako ne pratim vesti u dovoljnoj meri na bazi tehnicke analize verujem da je BTC krenuo u ozbiljnu korkeciju od cene 61,780$ pad i cene koje ocekujem do kraja marta su sledece:
Bitcoin min $42,000
Litecoin oko $120
Xrp oko $0,20
Enjin ispod $1
 
Pu! Prispah na Alice 6000%.... usao sam malo na 18usd ali nista se ne nadam.... sta li je sledece ne vidim neke objave trenutno?


Pravda je spora al' dostizna!
Lupaćeš se u vugla zapar meseci 😉
Heh ma ko ga... kad nisam u minusu ne lupam glavu. A ako bude moon ostalo je nesto 😃
Post automatically merged:

...
 

Prilozi

  • 2021_03_15_08.33.44.jpg
    2021_03_15_08.33.44.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 78
Na koliko ces da ga prodas?
Dokupio jutros na 18, pa prodao pola na 41 i sad raspodelio 10ak ordera za kupovinu od 20 sve do 5$ plus se farmuju novi ( farming traje još 24 dana ).

Nemam neki određen target za prodaju jer niko ne zna dokle može ići.

Idem svojojm oprobanom strategijom, na 2X prodajem 50%, pa dokle stigne, simple :giggle:, pa nek' ide dokle god.

Sav profit ću prebacivati verovatno stepenasto u ADA ( stejkovati ) i BNB ( za buduće launchpad-ove )
 
Sta bi sa LTC i MW? Nisam ispratio, jel danas trebalo to da se pusti live?
 
Dokupio jutros na 18, pa prodao pola na 41 i sad raspodelio 10ak ordera za kupovinu od 20 sve do 5$ plus se farmuju novi ( farming traje još 24 dana ).

Nemam neki određen target za prodaju jer niko ne zna dokle može ići.

Idem svojojm oprobanom strategijom, na 2X prodajem 50%, pa dokle stigne, simple :giggle:, pa nek' ide dokle god.

Sav profit ću prebacivati verovatno stepenasto u ADA ( stejkovati ) i BNB ( za buduće launchpad-ove )
Hvala
MorM malo da proucim tu opciju za launchpad-ove. Nisam ni znao da to postoji. Sta cu kad sam pocetnik 🙂
Odgledao sam video na brzinu probacu da skapiram
 
Da pitam iskusnije, dokle bi mogli da idu reef,srk,omi tj koja bi bila neka konzervativnija taktika za izlaz
Reef i omi su relativno novi, verujem da mogu još da rastu. Mislio sam da izlazim postepeno iz reefa na 0.07, 0.1 0.15
 
O tom sugavom reef'u se toliko pricalo svuda, da sam pomislio bice pumpanja samo tako i reko ajde..kad ono sa mrtve tacke se nije pomerio dok sam ga imao i kad sam prodao evo kao raste, uvek to tako mora da bude :mad:
 
Koliko bio alice jutros u 7, ja kad sam usao bio je na 26, nisam hteo da kupujem?
 
Ja sam malo pre 8 usao n 16 i malo podle 8 na 21. Propustio sam da prodam na 40+ sad samo pratim da vidim gde ce i sta da radim.
 
Indijanci.
 
Sigurno 2-3x godišnje banuju kripto :ROFLMAO: Jedino je smak sveta češće...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno