Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo kako ja u ovom trenutku očekujem nastavak, ovde bi trebalo da napravi mali handle za ovaj cup, target za taj pattern je tu negde kako sam nacrtao. To znači da bi trebalo da probije 2YMA*5 i ode u poslednji push. Crash negde krajem marta ili početkom aprila, Prestige je stavio target između 25k i 30k, mislim da je to malo prenisko.

Pogledajte prilog 300442

Uzmite ovo sa solidnom rezervom, moguće da sam otišao previše u pohlepu sa svojom teorijom o dva balona. Rasprodaja može i doći ranije i biti mnogo blaža.

Evo kako ja u ovom trenutku očekujem nastavak, ovde bi trebalo da napravi mali handle za ovaj cup, target za taj pattern je tu negde kako sam nacrtao. To znači da bi trebalo da probije 2YMA*5 i ode u poslednji push. Crash negde krajem marta ili početkom aprila, Prestige je stavio target između 25k i 30k, mislim da je to malo prenisko.

Pogledajte prilog 300442

Uzmite ovo sa solidnom rezervom, moguće da sam otišao previše u pohlepu sa svojom teorijom o dva balona. Rasprodaja može i doći ranije i biti mnogo blaža.
Mislim da nisi pohlepan (ili sam ja jos pohlepniji) :) Kad pogledam DOW, vidim da mu je u zadnjoj korekciji volume bio veci nego ikad. Stamparija radi danonocno. Cini mi se da ulazi u manicnu fazu.Nekako verujem da ce se to oslikati i na BTC. Ta manicna faza ima da traje bar do leta a mozda i do jeseni.Ima samo da prsti.Ogroman je kapital usao na 48-50k. Ja iz gore navedenih razloga ne ocekujem korekciju ispod tog nivoa.Mislim da cemo pre stici do 100.000 nego 25.000.Tih 25.000 mozemo dotaknuti na dnu sledeceg bear ciklusa a prskanje balona akcija moze dati startni signal za opstu bezaniju . A to definitivno ne vidim u ovom mesecu
 
Ne bih se lozio da je ovo pocetak rakete za LTC-a. Svaki coin koji ima vest skoci pred tu vest. Kao sto LTC ima 15og MW code review
Sutra/prekosutra ce prodati i eto povratak na 200$. Ja ne diram nista doduse
 
Doge stablecoin🙂
 
U kom Matrix-u mi postojimo? :ROFLMAO:
FLOWbug-coinmarketcap.png
Cene od pre godinu dana:
12-mart2020-novcici.jpg

Oxy Listing:
OXYlisting16mart2021.jpg

Jedno retoričko pitanje: Koji bi bio market cap za ljudsku kreativnost?
 
Pa šta znam, ja sam u longu od 47500, i tu planiram da uzimam / zatvaram poziciju.
Stop loss sam podigao na 54k i lagano čekam zacrtane targete.

Funding je smešan.
Novi stimulans potpisan u USA, kreće isplata sledeće nedelje.
Neuspeo Binance FUD juče.
Vikend - mali volume.

Mislim da je ovo više nego dovoljno za pump koji je upravo krenuo :) .
 
Goldman Saks kaze da je potraznja njihovih klijenata za BTC ogromna i da ce cena da eksplodira ove godine



Ja prognoziram minimalno 300 000 ove godine

Ovo je mozda poslednja prilika da se BTC kupi ispod 100 000
 
Vidi sad s kakvim se ciframa frljaju ljudi, Techno zapenio bukvalno. Kad sam spominjao 100K pre 6 meseci ljudi padali u nesvest. Posle ja lud :ROFLMAO:

BTC polako postaje store of vaule i zlato 2.0
Mikrostarategy kupio juce jos 262 Bitcoina po ceni 57 000 i sad imaju preko 90 000 BTC

MicroStrategy Buys Another $15M Worth Of Cryptocurrency
https://finance.yahoo.com/news/weeks-1b-bitcoin-purchase-microstrategy-163558608.html

Majkl Sejlor je u novom interviju kazao da BTC ide na 15 miliona i covek je lepo objasnio sve


 
Kako nastampaju tether tako skoci btc. Za sada ga ima 38.3 milijarde. Kad rese da zamene taj stampani papir za dolere i evre tad ce da krene dole. Ko zna koje sve njuske stoje iza ove prevare. Zanimljivo je samo koliko su altovi losi u odnosu na btc.
 
Ja mislim da ovo nikad vise nece da se ponovi, na svaki shit coin koji sam kupio prethodna dva meseca sam uzeo novac, poslednji u nizu hot, izasao sam na 70 % posle samo par dana. Jedino sam izasao iz xrp sa nulom posle 2 meseca, jer me nervirao i nisam hteo da cekam vise :)
 
Sve ce da se ponovi, ne brini nista. Prstace milioni za nekoliko godina ali otom potom, ja bih samo da se zadrzimo na ovom ciklusu.
Pre 6-7 meseci recimo sam pricao o tome da lako moze da se desi da ove godine mnoooogo vise nego sto bilo ko od nas moze da ocekuje. U poslednje vreme vidim da se bas dosta spominje super ciklus. Znam za taj pojam odavno ali vidim da su svi ubedjeni u to ove godine. Videcemo gde je top i dokle masovna histerija moze da nas dovede ;)
 
Mislim da nisi pohlepan (ili sam ja jos pohlepniji) :) Kad pogledam DOW, vidim da mu je u zadnjoj korekciji volume bio veci nego ikad. Stamparija radi danonocno. Cini mi se da ulazi u manicnu fazu.Nekako verujem da ce se to oslikati i na BTC. Ta manicna faza ima da traje bar do leta a mozda i do jeseni.Ima samo da prsti.Ogroman je kapital usao na 48-50k. Ja iz gore navedenih razloga ne ocekujem korekciju ispod tog nivoa.Mislim da cemo pre stici do 100.000 nego 25.000.Tih 25.000 mozemo dotaknuti na dnu sledeceg bear ciklusa a prskanje balona akcija moze dati startni signal za opstu bezaniju . A to definitivno ne vidim u ovom mesecu

Štamparija radi već 30 godina, pa nema velike inflacije. Razlog tome je ekonomska nejednakost, ultra-bogati deluju kao sunđer, upijajući likvidnost, novac koji dođe u njihove ruke više ne izlazi u realnu ekonomiju. Problem je eskalirao u Reaganomics eri, kada je trickle-down postala ekonomska mantra i omogućila finansijskoj eliti da gutaju novac mnogo efikasnije, na štetu ostalih. Da nama stvarno preti inflacija, zar ne bi zlato sad skakalo, umesto što pada? Zar ne bi pametni investitori bežali iz obveznica državnog duga, umesto što trče u njih?

I ja sam verovao u kripto kao sredstvo protiv inflacije, ali sam ukapirao da je to samo pokriće, kao što je Čarls Ponzi objašnjavao da je izvor zarade za njegove ulagače biznis sa nadoknadom poštarine. Prava istina je da je ovo samo špekulativni balon, hranjen trenutnim viškom likvidnosti i generalnim manjkom razmišljanja. I tačno je da bi glavni target trebalo da bude dosta više od ovoga, ali trenutno idemo prebrzo i ozbiljna korekcija preti, pored stock market sloma koji nam je uvek mač nad glavom.
 
Al se lomi BTC na dlaku od 60K, ovo ako probije ide na 70K lagano.
Edit, upravo prebacio 60k
 
Poslednja izmena:
I tačno je da bi glavni target trebalo da bude dosta više od ovoga, ali trenutno idemo prebrzo i ozbiljna korekcija preti, pored stock market sloma koji nam je uvek mač nad glavom.
I mene ovo brine. Zbog toga mi jedan deo profita definitivno ide u stable coins. Ima smisla ono što je Prestiž pričao o jakoj i bolnoj korekciji, ali ono što mene buni je što veliki igrači ulaze sada i kupuju po trenutnim cenama što me navodi na mišljenje da se korekcija malo odlaže. Svakako jednim delom idem u sc, drugim delom pratim trend jer nema mnogo smisla igrati suprotno dok se ne pojave neki zabrinjavajući pokazatelji, ali ne treba biti ni alav.
 
I mene ovo brine. Zbog toga mi jedan deo profita definitivno ide u stable coins. Ima smisla ono što je Prestiž pričao o jakoj i bolnoj korekciji, ali ono što mene buni je što veliki igrači ulaze sada i kupuju po trenutnim cenama što me navodi na mišljenje da se korekcija malo odlaže. Svakako jednim delom idem u sc, drugim delom pratim trend jer nema mnogo smisla igrati suprotno dok se ne pojave neki zabrinjavajući pokazatelji, ali ne treba biti ni alav.
Veliki igraci pricaju da kupuju, a da li kupuju to cemo verovatno kasno saznati... To sto je Microstrategy kupio BTC za 15m USD nema neku tezinu kada pogledas da je marketcap BTC-a 600 milijardi...
 
Obično je vikendom mrtvo more, što su sada svi podivljali?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno