Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoce li ovo ETH mrtvo puvalo da se digne makar iznad 1700 i da se zadrzi malo pa da gradi dalje.
Vucebatini se na 1600 i nesto vec previse dugo za mene :)
Tako je AKO SE NE VARAM i 2017. u leto leto bilo, kuknjava, pljuvacina.... i onda mic po mic raketa na 0.13 kroz. BTC i na kraju dal 1400 😆😃
Strpljen-spašen...
 
Ja sam, a nisam jedini, usao na 1949 dolara, tu je moja muka :D
Da nisam usao, navijao bih da ide sto nize :), mada je bio pao na 1300 i nesto, odlicno vreme za kupovinu, pre neki dan.
 
To ti je lutrija mogao si da ne kupiš i odses na spavanje, a on krene gore i ujutru se probudiš otišao voz bez tebe. Da nisi već bio dobar ne bi ulazio 😉
 
Ja ne znam sta je ovo ali kad legnem da spavam svakakve kripto ideje mi padaju na pamet, cijeli dan odmaram opusteno ali kako legnem...
template-brain-going-to-sleep-0c6db91aec9c.jpg
Sinoc mi je npr.pala na pamet ideja da napravim nagradnu igru-challenge na forumu, ljudi daju predloge za coin koji ce ici x2 u BTC u recimo sledecih 10-15 dana, ja odaberem jedan koji me najvise ubijedi i ako prodje trejd dobitnika isplatim u USDT. Ako ode x3 +50%, x4 +100% i tako dalje.
A onda druga runda sa duplo vecim budzetom i duplo vecom pocetnom nagradom....i tako 4-5 rundi do cilja.
ne znam samo ocu li biti dovoljno lud da to uradim😃
 
Sinoc mi je npr.pala na pamet ideja da napravim nagradnu igru-challenge na forumu, ljudi daju predloge za coin koji ce ici x2 u BTC u recimo sledecih 10-15 dana, ja odaberem jedan koji me najvise ubijedi i ako prodje trejd dobitnika isplatim u USDT. Ako ode x3 +50%, x4 +100% i tako dalje.
A onda druga runda sa duplo vecim budzetom i duplo vecom pocetnom nagradom....i tako 4-5 rundi do cilja.
ne znam samo ocu li biti dovoljno lud da to uradim😃
Dobra ideja, ali samo ako si spreman da unapred staviš nagradni fond (collateral) u smart contract kako bi dobitnik bio siguran da će biti isplaćen... itd. :D Vidim rupe u ovom osnovnom konceptu tako da bi morao da budeš baš transparentan. Onda je win-win za obe strane.
Dopunite slobodno ovaj koncept ako imate neku ideju...
 
Dobra ideja, ali samo ako si spreman da unapred staviš nagradni fond (collateral) u smart contract kako bi dobitnik bio siguran da će biti isplaćen... itd. :D Vidim rupe u ovom osnovnom konceptu tako da bi morao da budeš baš transparentan. Onda je win-win za obe strane.
Dopunite slobodno ovaj koncept ako imate neku ideju...
Uf promasio sam temu, ovo je trebalo u opstu da postujem.
Da ali, 1.ne znam nista o pravljenju smart ugovora, sve i da znam - 2. nekoliko uslova mora da se ispuni za nagradu ne znam kako bi to bilo moguce staviti. 3. nagrada ima poznatu samo pocetnu minimalnu vrijednost i opet rok. 4. mozda bi u nekom krugu odabrao split na 2 ideje/koina, i onda potencijalna nagrada ide na pola. I 5. Sta recimo coin uradi x2,8-2,9 tu ja moram da reagujem i povecam nagradu kao da je x3 uradio.

Transparentnost bi se ogledala u postovanju odabira, ulaska i izlaska iz trejda, slike uplate i slike prijema nagrade. Cim prvom dobitniku ne bi isplatio nema nista od dalje igre zar ne?
 
Kojeg Igora?😀
 
Po meni nije bilo ocekivano ali izgleda da se dosta ljudi nije slozilo samnom. Ocigledno sam pogresio. Sve u svemu ne bi trebalo dugo da traje a verovatno nece ni biti nasilno iako spominju da ce se testirati 40K. Licno ne verujem, mislim da samo plase ljude da shortuju opet ;)
 
ako pukne 45k verovatno ide do 36-37. Tu ga negde čekam za re-enter
 
Ljudi ovo nije nikakav pad ovo je i dalje testiranje 20 week MA i 20 week EMA ....
Pogledajte prethodnu korekicju na daily chartu .. Trajala je dvene - tri nedelje. ( od osmog januara do osmog Februara )

U ovoj korekciji smo 4 dana.
Saj je rekao nesta identicno prosli put "gotovo sa korekcijom" pa je onda BTC otisao dole ( da testira ponovo 30k i to smo se zadrzali sa testiranjem od 21 do 28-og januara )
Ako se zadrzi na ovim nivoima, onda oni koji nisu prodali da se dokupe su prosli odlicno.
Realno ovo je jako mala korekcija, sta ce biti kad krene da pada po 40-50% nedeljno .

Meni je samo i dalje fascinantno sto se ADA drzi iznad 1$ i zapravo je na 1.11$.

U zadnjih 7 dana 3 novica koji nisu crveni a nalaze se u TOP 10 su
ADA 20%
PokaDOT 4% ( mnogomanje od ADA-e)
BNB koji je 26% ( ali BNB je posebna prica i njega ne zelim da drzim )
 
ako pukne 45k verovatno ide do 36-37. Tu ga negde čekam za re-enter
Ako ce nekome biti od pomoci zone na 👇👇

Odmah da se ogradim, nisam ja ovo radio vec @Satoshi,ja sam sa. o okacio da se nadje...

😊 Ihh sta bi dao da ja mogu da gledam ovo kao on ili neki drugi trejderi i kad bacim oko na daily chart odmah vidim ove kosine, ivice, kyrce, palce 📈📊😆 20210224_202456.jpg
 
Bome meni deluje da ce eth moci da se kupi ispod 1000$ za dan-dva
 
Meni deluje da nece ispod 1350, mom drugu Zaretu je delovalo da ce da kresne Vanju na maturskoj ekskurziji pa se napio vec u 8 uvece i pao s terase u neki kanal... Sve u svemu nemamo pojma, poenta je da se dovedemo u situaciju da imamo neki plan za ako ide dole i ako ide gore, da se igramo s novcem koji mozemo i da izgubimo i da pristupamo svemu bez emocija. Moje saucesce svima kojima je ovo plan A jer je vrlo zeznut.
 
Ja sam poranio bojeci se da ne zakasnim, btc sam uzeo na 47,5K, eth na 1580. sa Adom sam bio previse oprezan mislio sam da padne ispod 0.87 kad sam se dvoumio ali je otisla gore i nisam hteo da trcim za vozom.
Sad ako se pad nastavi mislim da cu imati novu priliku da je uzmem.
 
Sta mislite dokle ADA moze da raste?
imam 133 ADA coina i imam 0.27 LTC coina. Sta mislite da prebacim pola ade u ltc ?
Ulozio sam malo pa zato ovakve cifre. Taman sam prvo ulozio u ADA i u DGB, pa sam onda DGB prebacio u DOGE, pa onda DOGE u LTC
Mislim se ok, sad cu ostavit tako, pa necu dirati mesec dana, i ne da mi vrag mira :)
 
Sta mislite dokle ADA moze da raste?
imam 133 ADA coina i imam 0.27 LTC coina. Sta mislite da prebacim pola ade u ltc ?
Ulozio sam malo pa zato ovakve cifre. Taman sam prvo ulozio u ADA i u DGB, pa sam onda DGB prebacio u DOGE, pa onda DOGE u LTC
Mislim se ok, sad cu ostavit tako, pa necu dirati mesec dana, i ne da mi vrag mira :)
Ja mislim da ADU ne treba da diraš. Ići će ona još dosta gore. Mada sa tolikim kapitalom možeš svašta nešto da isprobavaš. Gde si tu si.
 
Meni je samo i dalje fascinantno sto se ADA drzi iznad 1$ i zapravo je na 1.11$.

U zadnjih 7 dana 3 novica koji nisu crveni a nalaze se u TOP 10 su
ADA 20%
PokaDOT 4% ( mnogomanje od ADA-e)
BNB koji je 26% ( ali BNB je posebna prica i njega ne zelim da drzim )
I mene ovo cudi. Mozda zbog stejkinga navodno je 72% stejkovano ili gresim?
 
Da podsetim šta sam napisao prošle nedelje:
LM, stigosmo do 55k, ovda nam je ključni resistance. Sad bi trebalo da imamo korekciju negde do 44k, mada teoretski može sve i do 30k. Ako međutim ovde BTC samo proleti, ulazimo u supercycle, period u kom ćemo se privremeno svi osećati kao Baja Patak kad skače po svojoj planini novca. Neće međutim dugo potrajati, maksimalno pet nedelja, realno verovatnije tri.

Sad bi bilo pametno uzeti malo profita, ali gledajući koliko su mi svi novčići porasli, to je psihološki kao birati koje ćeš svoje dete da prodaš u belo roblje. A ako ništa ne prodaš u bull marketu izgledaćeš sebi kao totalni genije, sve do jednog momenta kad se situacija preokrene. :)
Iako je bilo očito da je bearish opcija bila mnogo verovatnija, ja sam rešio da hodlam, što se ispostavilo kao glupost. Chart mora da se sluša i radi kako verovatnoća i indikatori kažu. Prema kriptu ne treba imati nikakvih emocija, ne znam kog đavola nisam prodao AAVE kad je bio na 550 dolara i chart je vrištao da je nenormalno overbought.

Sad ne vredi kukati, nauk za ubuduće, idemo dalje. Kripto je još jednom pratio pad tech stocks i sad opet proverava dno. Trebalo bi da drži, ako ne bude novih potresa na berzi. Lako može da još jednom proveri dno za par dana i polako krene u oporavak. Ako međutim bude loših vesti, odosmo mi dosta dole.
 
Da podsetim šta sam napisao prošle nedelje:

Iako je bilo očito da je bearish opcija bila mnogo verovatnija, ja sam rešio da hodlam, što se ispostavilo kao glupost. Chart mora da se sluša i radi kako verovatnoća i indikatori kažu. Prema kriptu ne treba imati nikakvih emocija, ne znam kog đavola nisam prodao AAVE kad je bio na 550 dolara i chart je vrištao da je nenormalno overbought.

Sad ne vredi kukati, nauk za ubuduće, idemo dalje. Kripto je još jednom pratio pad tech stocks i sad opet proverava dno. Trebalo bi da drži, ako ne bude novih potresa na berzi. Lako može da još jednom proveri dno za par dana i polako krene u oporavak. Ako međutim bude loših vesti, odosmo mi dosta dole.
Tako je to kad kupujes shitcoine ogroman je rizik
Sad imas tri opcije da prodas odmah i da kupis jos nize ili da polako dokupljujes kako bi samnjio prosjek i molis boga da se shitara vrati na staro i da ne ostanes vjeciti bag holder ili da se resis shitare zauvek i kupis BTC
Sto se tice BTC cuvajte ga ko oci u glavi a korekciju treba iskoristiti kakako bi se jos dokupilo ,samo akumulacija BTC sto ga vise imate za 5 ili 10 god bicete srecniji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno