Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@MarkonNS bull trap? kako bull trap kad je ATH vec pao poloniex, cex itd negdje nije negdje jeste zavisno od mjenjacnice, da je bull trap trebao je da jutros krene padat, svi koji su mislili na bull trap promasili i gotovo nije sramota pogrijesiti.
 
LTC mi vec ide na zivce, ja ga cekam vec neko vreme a nikako da opali. Sve sam propustio zbog njega. Opet ce poslednji da krene ali opet je zicer. Debelo je potcenjen.

Dajte ljudi malo kulture, pustite prepucavanja ko je upravu a ko ne. Sad mi je krivo sto sam ista danas i napisao. Nisam to uradio da bih sebe dizao vec samo da ukazem na kolektivno stanje na forumu. Svaki put kada cifra tako skoci iznad neke granice ljudi upadaju istu fazu. Sve je ok, ide rast i dalje. Veceras se napada 8K najverovatnije. Cex ce probiti skoro sigurno, za ostale cemo da vidimo.
 
Poslednja izmena:
Dokle će padati ovaj ETC... :O ne razumem, svi su prognozirali da će da raste...
 
Ja se ispalio, prodao 30% iote na 80c planirajući rebuy na 61, delovalo mi da će da stane tu. Ali pošto sam je uzeo na 38 nije mi toliko žao :)

Nadam se da će Omise i Neo da krenu uskoro.
 
U sta si to uleteo prijatelju? Nikad cuo :d

BTC 7950 na Cex-u. Krece napad i probice ga sasvim sigurno.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
BTC na Cex večeras skoro sigurno ide na 8350+
 
714928af72d39fa46f838916a1318150.jpg
 
BCH je dobar znak vjerovatno jos ljudi uzimaju BTC u nadi da ce dobit novi coin na forku, mozda i hoce ko zna, i ja cu sutra uletit all in pred fork pa nek se nadje ako se bude djelio bude.
 
Ovi na WEX-u fino otkupljuju tokene, i cena im je skocila sa recimo 50% vrednosti na oko 60% (govorim konkretno za LTC token). Da li je neko u ovoj prici?
 
Dokle će padati ovaj ETC... :O ne razumem, svi su prognozirali da će da raste...

Neverovatan novcic, kad sam procitao
Trading Signal for Ethereum Classic (ETCUSDT):
Buy: 16.50
Stop-Loss: 14.70
Take-Profit: 20.00 / 22.00
Recommended Trade Volume: up to 10% from your deposit size
to je bilo pre 2 dana. Uleteo sam ponovo u to djubre a zbog njega sam propustio sve zivo u protekla 2 meseca.
 
Nema me dan-dva i odmah napravite džumbus. :D

Lepo je rekao dr. Arčibald Rajs ''Čujte srbi čuvajte se sebe!'', ali ne vredi...volimo da se svađamo pa to ti je. Još ako je oko gluposti, e to nam je najslađe. A posle se češemo. ;)

Da se vratim na temu...

Prođe mi noćas stop sell order na 7130, dok je cena bila oko 7300 i kusur, a đubre je palo tačno do tih 7130 na Stampu i odbilo se u nebo, odmah posle toga (najblentaviji scenario za stop sell order, al šta da se radi). Još sam pred spavanje pomerio stop sell sa 7049, na tih 7130. :mad:
I sad sedim u fiatu ceo dan i treniram da budem hladan kao Morava u januaru...kažu iskusniji, ovde, tako treba i ja reših da poslušam. Za sada mi dobro ide, s obzirom na skok od tada, ali ako potraje, ne garantujem. :)

Elem, pošto će tog forka biti, kako god ga izveli, nešto mislim da je ovaj skok opet uzrokovan time što ljudi hoće besplatne novce, kao i u prethodnom skoku, do otkazivanja pomenutog forka. Ala sam otkrio toplu vodu, znam...a i točak takođe.
Dakle, ako znamo da je skok zbog toga, isto tako znamo da će pad biti vrlo sličan, u subotu odmah posle bloka 494784.

Pošto sam, skromno, pogodio da će kod prethodnog pada da se istorija iz tekuće godine ponovi još jednom i da će pad biti približno 30-ak %, usudiću se da još jednom pokušam...
Tipujem da do subote i forka, može i do 9000-9500, a onda sunovrat do najmanje 6000.

BCH?
Kinesko biiiiiiiip za manipulisanje i skidanje kajmaka.
Međutim, ako znamo da se zbir cena BTC-a i BCH-a nije mnogo promenio u poslednjih nekoliko dana, od kada traje rat (ne računajući ovih nekoliko poslednjih sati od naglog skoka BTC-a, a relativno malog pada BCH), vrtelo se tu negde oko 8500.
Ako BTC ode na 9000-9500, BCH naravno neće na nulu (mada bih lično voleo), a da se zbir ne bi promenio...nego bi mogao da se zadrži negde između 500-1000, pošto kinezi izgleda ipak ne daju niže, recimo negde oko 700.
Posle forka BCH može bar 2x gore, ako BTC ode 25-30% dole, bez obzira koja mu cena bude u vreme forka.

Očekujem da taj rat potraje još neko vreme, recimo do kraja godine najviše, a onda stabilizaciju i ponovo rast BTC-a, a onda mu je nebo granica...ako ga do tada ne unište napadom na lanac sa 51% hasha, što uopšte nije nerealno i ne bi me čudilo. ,)
Ako preživi, a lično navijam da hoće, iduće godine u ovo vreme idemo preko 50 000 $. :d Šta ću kad sam optimista.

Imam nekoliko nedoumica:
1. Kupiti sada BTC, istresti ga odmah posle forka i odmah kupiti BCH i još par altova, čekati da skoči, prodati sa bar 50% zarade i uživati u fiatu, dok se ne završi pad BTC-a, a onda se vratiti u BTC.
2. Ne pipati ništa do forka, pred sam fork kupiti gomilu perspektivnih altova (ali ne i BCH) i čekati raketu posle forka.
3. Pred sam fork kupiti BCH za sve pare, ne spavati tu noć i prodati čim krene da pada.
4. Podići trenutno stanje i zaboraviti na kripto.
5. Zatvoriti laptop i ne otvarati berzu, do kraja sledeće godine, dok se neke stvari ne iskristališu.. :D
 
Moze on i do 800$ lagano. Pricao sam da ljudi budu oprezni jer se ponavljala prica sa ETH od pre godinu i po. Skakalo je kao ludo i onda se samo prepolovilo i ljudi ostali zarobljeni sa visokim ulazom. Najavio sam 2-3 dana ranije, upozorio sam. Dobra stvar je sto posle Nove moze da skoci mozda na 2K ili i jace ali pod uslovom da BTC ode 10K+.
Kad smo kod BTC-a, probili smo 8K kako sam i najavio. Probila Kina, probio Cex. Moze lako juris do 8300-8400 do jutra.
 
ako pogledate vesti poslednji 2h, dve su zanimljive, prva da nece najverovatnije nista biti od CME fjutersa za BTC a druga je live lightning atomic swaps LTC/BTC, demo i otvoreni kod, pa kad sutra legnu vesti, cujemo se opet...

jos mislis da je bull trap :d
 
Moze li LTC sa ovom novosti dobaciti do 100

Ona moja famozna i nikad docekana stotka je jaka psiholoska granica. Ne verujem da ce bas s ovom vescu preci ali ako se nastavi rast mozemo da se priblizimo. Ovih dana je LTC jako hajpuje na twitteru, bukvalno se oseca u vazduhu da ce da opali.
Ne kazem da ce sada preci 100, ali ako probije 100$ (tj. kad probije posto je to po meni samo pitanje vremena) poletece na 150$ opusteno.
 
Screen Shot 2017-11-16 at 23.29.16.png

evo jedne lagane trgovinice sa par stotina ltc, dok cekam skok ltc i pad btc.... :)

kao sto rekoh pre par sati, long ltc/btc

cestitam ljudima koji prate i rade, a manje pricaju :)

cekamo LTC na 80-85$
 

Prilozi

  • Screen Shot 2017-11-16 at 23.26.11.png
    Screen Shot 2017-11-16 at 23.26.11.png
    46.4 KB · Pregleda: 350
Poslednja izmena:
zev, 0.8 BTC laganih inkasirano za sad na long ltc/btc , sa 300 ltc uloga :) uzivajte, pratite grafikone i nedajte da vas nasankaju ;)

anyway, veceras moze LTC da dobaci kao sto rekoh i do 85$, muvace se oko 70ke, koreanci se tek bude, probili su 80k krw, pa sad ce ici lakse na tu "SAJ"evu 100ku ;)
 
BTC je poceo da se izduvava, sve se preliva u BCH. Ja sam usao na 1100$, izlaz mi je na 1800$, pa sta mi Bog da.

Moja predvidjanja su da ce BCH opet preko 2K.
 
Što se tiče BTC-BCH : ušao ponovo u bch jutros kada je bio 0.128 btc-a. Namerno ne stavljam cene u dolarima jer onog trenutka kad sam prešao iz fiata u BTC kurs dolara me više ne zanima. Planiram da izadjem na 0.2. Vidim da većina ovde prognozira da BCH neće da skače do januara. Moje mišljenje je da će vikendima da divlja neartikulisano. Verovatno manje nego prošlog vikenda, ali dovoljno da može nešto fino da se zakači i obrne. Petak je svakako krenuo kako sam očekivao, a za dalje ćemo videti.
 
sto se tice prognoze za bch, mislite li da smo trenutno u zutom delu ?
Mozda za vikend stagnacija, pa bum u ponedeljak ?
bch.jpg
 
Poslednja izmena:
Interesantno je kako BCH zakucano stoji na 1100$
Odradio sam par manjih trejdova u rasponu 1050-1100$ i sad cekam da padne pa da ga pokupim po sto nizoj ceni..Nisam verovao da ce da prezivi, zamalo da izadjem kad ono medjutim.
 
Aj ljudi stvarno čitajte naslov pre nego što postujete
 
Vojkane zakljucaj ovu temu, nema vise smisla ova temea bez La
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno