Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaki respect! :)

Samo jedno pitanje gde se mogu videti taj grafik?

@La.Prestige
 
Svaka cast La! Zelim ti isti scenario na 17.000-18.000!
Zivi bili pa videli.
 
Pridruzujem se cestitkama. Bravo majstore!!! Bravo za uspeh i nesebicnost. Nek ti ovo bude samo pocetak...
 
Lavror vrlo cesto pogadja i redovno ga pratim.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pored bithumb-a nema sta da trazi.

Ma LTC skace i bez dobrih vesti, on je sigurica naspram ostalih.

BTC se sjajno drzi, pratim ga u sekundu. Dakle formirao se ozbiljan support na $6000. Nema zurbe, nema nereda. Probijen prosli ATH na $6200 i sad upravo odrzava taj nivo.

$6200 je, a sledeca stanica je tu oko $6500 - $6600.

Ja se nadam da cu se istresti do Nedelje, odnosno da ce mi proci orderi (od ~6860 do ~6980).

Ma kakva korekcija, ko je od malo iskusnijih pomenuo korekciju u ovom momentu? :)

Ovo je ultra bullish, $6800 veoma uskoro. Razbudice se i altovi u medjuvremenu.

Bio na planini, malo sam odmarao um.

Ja sam vec dao prognozu pre ~nedelju dana.

Posle toga sam rekao da ocekujem ~$6800, gde mi je i target za izlazak. Dakle bull sam jos uvek, ove dnevne oscilacije ne pratim, niti me zanima da li je pao 100-200 na kratko, otresajuci pilicare*.

Jedno nepisano pravilo kod crypta, kog smo se prethodnih ~4-5 godina drzali, a to je - sve dok altovi ne krenu da divljaju, BTC nije zavrsio svoje. Iako je to neko pravilo po meni totalno suludo, ispostavilo se da do sada nije prosao dump BTC-a bez prethodnog pumpa altova. Drzacu se toga i ovoga puta. Dakle ocekujem Altove da polako krenu vec pocetkom sledece nedelje, preba ih pratiti kojim tempom idu gore i da li prave pauze. To nam (mozda) moze pomoci da stvorimo sliku u kom smeru ce cena BTC-a ici.

pilicar* - Zeljkov izraz koji nema veze sa piletinom, nego pretstavlja male investitore (ljude) koji trguju na berzi sa jako malim obrtom, pritom dumpujuci sve sto imaju cim cuju bilo kakvu negativnu vest.

Za one koji ne zele da citaju puno:

Formacija BTC supporta na $5350. Ako se on probije, kucamo na $5000.

Trenutno je BTC u kanalu ~$5500 - ~$5900. Mada za otvaranje longa i bullish period cekam ~$5950+. Resistance zone bi u slucaju bullruna bile: $6200, $6600, $7000.

LTC support
$55 je solidan
$50 jak.

Niti sam ja, niti je (koliko je meni poznato) iko spomenuo neki dump u najavi.

Evo ti iznad postovi gde sam govorio o bullish periodu jos od sredine Oktobra.

A ako se secam, ja sam ponovo kupio dobre kolicine na $4300 i tada javno rekao da moze dosta dosta vise nego sto smo do sada videli.

LTC se jos uvek drzi iznad supporta, a neki su poceli da panice. Panika bi bila da je sad $41-42 ili ne daj boze ispod jos.

Dmitri Lavrov je sjajan lik ali verujte mi, on dosta vise zna nego sto pise. Ko je lud jos da takvu pamet, takvo crypto znanje, toliku zaradu deli tek tako preko interneta.

Mada je za ovih 4-5 godina koliko pratim trziste bilo dosta profi tradera koje smo pratili ali svaki kiksne na necemu i posle njega se rodi neka druga zvezda odnosno talenat za berzu. Na reditu, btctalku i twitteru su se kleli u jednog tradera koji je stvarno sve pogadjao. Onda je dosao april i baja shortovao $300,000 - $400,000 na $1600 i naravno ispusio sve. Dve nedelje posle, eto novog... :)
 
@La

Kad pomenu vec Lavrova, aj da cujem tvoje misljenje za DianKemala, sta mislis o njoj ?
 
@La.Prestige
Svaka cast majstore.
I hvala sto delis sa nama svoje znanje.
Steta samo sto nisam znao da rastumacim sve tvoje savete nego ostao u altovima music,eth,etc,dcr tako da zadnja tri meseca kopam i imam isto u $ kao i pre 3 meseca :)
 
@La

Kad pomenu vec Lavrova, aj da cujem tvoje misljenje za DianKemala, sta mislis o njoj ?

Lavrova znam iz neke druge price, a ne zato sto pratim trading view.

Nju sam video da kaci nesto ali nisam preterano obracao paznju. One ocene, zvezdice i pi3darije, da vas ne zavara jer to oni medjusobno dodaju i koriste botove/fake usere da nabijaju reputaciju.

Evo jos nesto. :)

Screen Shot 2017-11-03 at 00.01.13.png

Screen Shot 2017-11-03 at 00.01.23.png

Dakle tu nam se prognoze poklapaju. Ulazak u altove ali ne ocekivati jos uvek nista zestoko dok tata coin ne posustane.
 
Ne brinite se za bitcoin cash, kinez kupuje/ulaze gde ce najvise da zaradi, majstori su za takve stvari, desavale su se slicne situacije vise puta. Bitmain je mnogo ozbiljan igrac trenutno. Jeste coin scam, ali ce da ga napumpaju samo tako, zivi bili pa videli.... Sta mislite da prodaju svoje proizvode iskljucivo za bcc jer se inate, prihvatili bi oni rado placanje u btcu da misle da ce u ovom momentu vise na njemu da zarade....

Bcash lici na cist P/D, naravno da ce biti pumpa nekog ali pre toga ima da vas izuju a posle toga ubunare doveka.... ko ulaze u taj scam to radi na svoju ruku, pogotov kako mislis da brane 2x fork i bcash zajedno, i jedan i drugi su ciste gluposti pa onda preracunaj sta ce biti

Zeljko nadam se da si bar duhom tu negde :D
 
Nezgodan je BCH za predvidjanje, ocekujem da ide u naredna 2 meseca na 0.15+. Kinezi i dalje insistiraju u BCH placanju i hoce da izguraju svoj coin, tako da bi to trebalo da govori nesto. Predlog je da se postave orderi unapred na zeljenu cenu, jer zna da udari pike na brzinu, pa je gotovo nemoguce odreagovati nakon toga.
 
I tako ne prodje ni 24h pade novi ATH, sve prognoze padose u vodu :d
 
I tako ne prodje ni 24h pade novi ATH, sve prognoze padose u vodu :d

Pa ovo je stvarno čudo. Šta li će tek biti za koju godinu, raste kao kvasac. Postoji li neki nivo posle kojeg se može smatrati da je balon ili dok god kupci žele da kupe to je to, realna vrednost itd? Mislim ako bude sledeće godine 15k, ili one tamo 50k. Kuku.
 
Pratim mjenjacnice recimo iz top 10 vidi se da su jucer sa onim crvenim dildom natjerali mnogo ljudi na prodaju neki su se vratili u altove, i ostali u njima, sad izgleda nema otpora dizu cijenu po 100$ u minuti bas se igraju.
 
I najokoreliji kripto zaljubljenici odavde već misle da je balon.

Sve preko 3K max je balon, i to je suviše.

Nema tu svežeg kapitala, samo špekulantski.
 
Pustite te price o pucanju balona, taj balon moze jos mnogo da se naduva, btc se kupuje, ljudi gledaju nacin za brzu zaradu i investiraju u BTC. Takodje kriptovalute su odlicna opcija za iznosenje novca, izbegavanje placanja kojekakvih poreza/taksi drzavama dok su jos u sivoj zoni (sto je lose, ali mislim da kad drzave regulisu kripto, bice manje dobro po nas :) ), pa i firme sve vise ulecu. Evo sad i vesti da je amazon kupio kripto domene, jednostavno stalno se nesto desava. Ne kazem da balon nece puci, ali mislim da je jos daleko od pucanja, a i znace se kad krene da puca, pa ce se izaci blagovremeno.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno