Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uglavnom mislis da sve ide gore do nove godine? Bice para :d

Dao sam misljenje jos kad je BTC bio $4450, a LTC oko $50. Moglo se na vreme reagovati, ali nisam znao targete, sto je i razumno. Dao sam prognozu da kucamo ka $5000, zatim mali predah pa opet ka $5000. I napomenuo sam da jednom kad se probije $5k, automatski idemo na $5300-5400 jer je to razredjen i cist teren.

Za ETH nisam smeo dati prognozu da raste jer nisam imao osnova a i nije mi ulivao neku sigurnost u otvaranje long pozicija. Rekao sam da moze do $350, sad kazem (posle malo detaljnijih analiza i iscitavanja) da moze do $500 pa i preko. Doduse, to ne znaci da je skroz sigurno kupiti ih sada, zaboraviti na berzu mesec, dva, tri i dici extra profit. Treba se paziti i posmatrati, vidite i samo koliko se masa lozi na vesti. A caskom to moze krenuti u kontra smeru. Zato mi pratimo i na vreme reagujemo.
 
@La prestige

Koje je tvoje misljenje o manipalciji cenom, svih novcica, ukljucujuci najpre BTC.

Tu ne pomaze ni pracenje vesti, niti bill sta drugo.

Ja sam uhvatio skok BTC -a od 4500, ali je po meni vise nego ocigledno da je planski skok gde je ulozeno nekoliko hiljada BTC da bi se cena pogurala i odrzala (od strane jednog ili grupe investirora). Misljenja sam da ovaj pump nema direktne veze sa forkom, vec su samo ta zbivanja iskoriscena da se pump lakse izgura.
 
Poslednja izmena:
U kom smislu misljenje?

Svi znamo da se manipulise kriptovalutama, pogotovo ove godine gde je to mnogo vise izrazenije. Je6iga, ljudi sa ogromnom lovom (a opet nedovoljnom za manipulisanje na pravim berzama) nanjusili trziste, pokupili par iskusnih kripto starosedelaca i stvorili savrsen tandem za pravljenje manipulacija i otimanja kesa od ljudi.

Mi tu moramo da se prilagodimo i na vreme ih citamo kako bi pokupili mrve i zaradili kes. Da je lako, naravno da ne. Da je isplativo, itekako jeste.

E zato ja vec duze vremena ne gledam ni fibonacijeve linije, ni macd/sma/ema/rsi parametre jer ne piju vodu.

Gledam support i resitance zone kada zakljucim u kom ce pravcu ici. Jedino sto ne mogu odrediti je intenzitet pumpa ili dumpa koji se moze desiti. Pa tako ne mogu znati da li ce odredjen support/resistance izdrzati. Ali lek za to je kontanto pracenje i brzo reagovanje, umeju stvari da se ispeglaju i dovedu u red ako si se eventualno zaje6'o.
 
Poslednja izmena:
Bas takvo misljenje sam i hteo da cujem.

Hvala ti na detaljnom odgovoru.
 
Kada je ATH cena kao sada za BTC, a ne koristiš fibonacijeve linije nego resistance zonu, kako određuješ gde je resistance zona?
 
sa bitmain sajta
"Only BCC payment method is accepted in this batch..."
Da li je to Bitconect ili bitcoin cash?
Da li to znaci da nesto planiraju sa tim novcicem ili sta?
Zamislite koliko miliona $ u tim novcicima ce ici kod njih, sigurno postoji nesto iza toga..
 
sa bitmain sajta
"Only BCC payment method is accepted in this batch..."
Da li je to Bitconect ili bitcoin cash?
Da li to znaci da nesto planiraju sa tim novcicem ili sta?
Zamislite koliko miliona $ u tim novcicima ce ici kod njih, sigurno postoji nesto iza toga..
bitcoin cash - žele da povećaju cenu svog novčića...
 
krenuo je polako pad

xsvh37tatvrz.jpg
 
Ne brinite se za bitcoin cash, kinez kupuje/ulaze gde ce najvise da zaradi, majstori su za takve stvari, desavale su se slicne situacije vise puta. Bitmain je mnogo ozbiljan igrac trenutno. Jeste coin scam, ali ce da ga napumpaju samo tako, zivi bili pa videli.... Sta mislite da prodaju svoje proizvode iskljucivo za bcc jer se inate, prihvatili bi oni rado placanje u btcu da misle da ce u ovom momentu vise na njemu da zarade....
 
Ne brinite se za bitcoin cash, kinez kupuje/ulaze gde ce najvise da zaradi, majstori su za takve stvari, desavale su se slicne situacije vise puta. Bitmain je mnogo ozbiljan igrac trenutno. Jeste coin scam, ali ce da ga napumpaju samo tako, zivi bili pa videli.... Sta mislite da prodaju svoje proizvode iskljucivo za bcc jer se inate, prihvatili bi oni rado placanje u btcu da misle da ce u ovom momentu vise na njemu da zarade....

Bcash lici na cist P/D, naravno da ce biti pumpa nekog ali pre toga ima da vas izuju a posle toga ubunare doveka.... ko ulaze u taj scam to radi na svoju ruku, pogotov kako mislis da brane 2x fork i bcash zajedno, i jedan i drugi su ciste gluposti pa onda preracunaj sta ce biti
 
pa prvo ce ga ubunarit kao i LTC izgledace mrtav kao sto je i LTC izgledao kad je bio 2-3$ I ONDA ce se isto desit kao sad sa LTC, u principu sta od kriptovaluta nije P/D
 
Danas nam bas ne daju ni 5 min odmora, drzi na granici, nit da probije nit da se odbije.
LTC jos odbija na 62. Ako probije, gde bi mogao biti suport za BTC i LTC?
 
Poslednja izmena:
Kakva su vasa predvidjanja sto se tice LTC?
Da li ide ispod 60$ ili, lagan porast?
 
Cini mi se da ce jos jednom skok do 5570 po Stampu, a onda opet lagano dole

Capture.JPG
 
Sutra ponedeljak, moguc je eventualni produzetak dumpa, pa ponovo gore kroz par dana.

LTC ~ $58 support

BTC ~ $5140 support, pa jos jedan na $5000.
 
Ljudi, pa nece ovo padati uopste do granice supporta pre forka. Svi hoce da imaju sto vise btc-a. Onaj damp je klasicno otresanje boranije po ko zna koji put. Pre toga je skakao 2 dana neprekidno, mora malo da ih naplase.
Btc ocekujem da skace, ltc da prati tj. da raste i on u dolarima. Uskoro ocekujem i ltc da opali malo jace gore, najverovatnije posle forka.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Hm.. bas bi mogao da u narednih par dana okine dole, kad svi misle da ce sigurno da raste do forka... budite oprezni
 
Precenjen je debelo po mom mišljenju. Ako je do forka, 5200-5300 max bez P&D.

Ići će tamo gde odluče da ga postave i održe. Nema dovoljno "boranije" da mu drži cenu ovako visoko.
 
Stellar explodirao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jao ne spominji ga.. pojedoh se ziv sto ga sinoc prodadoh po 340 :mad:
Reko nece jos gore.. ustanem jutros a ono sveca... propustih jedno ~10k$

Nisi jedini.... Sprcao sam 2 btca na njega, kad je cena bila 2400 satoshija. Stavio sell na 2400 da vratim ulozeno (u btc-u), pa ako prodje za koji mesec/godinu super, ako ne ostaje za kolekciju :D.
 
Koliko se secam Viza kartice tipa Xapo trebale su da rade do juce 15 oktobar. Danas vidim na aplikacuju od My Choice pise da je karta active.
Pa pitanje mi je jel neko probao danas da koristi te karte? Dali su zatvorene ili jos aktivne...
 
Sad je dobar trenutak da se udje u Waves, do nekih 0.000760, profit i izlaz oko 0.001 - 0.0013.

Takodje i Stratis isto, do max 0.000553, profit i izlaz bi bio oko 0.00080.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno