Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Korekcija, dump ili nesto trece?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
+17K u tri poteza. Njuh...
 
Ja samo znam da hocu razglednicu sa Tahitija, sa sve domorotkinjama :)
 
Da li da se ulece u EUR, 1.068 je, a realno je 1.12?
 
Poslednja izmena:
Nastavlja sa rastom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro dosao ovaj dupm! Ispustni ventil.
 
Posto sam u saobracaju propustio dump LTC-a sa 33 na 28 i nisam obavio short sada se nadam da idemo gore za prave sto se kaze :d
 
I mene je zadesilo u nevremenu :( :(
je li ovo sada bounce ili mozemo gore?
 
Koje menjacnice vi koristite i na kojim bih najpre mogao da se verifikujem (ukoliko je potrebno)? Vidim da ljudi ovde, a i na redditu imaju problema sa polo-om, pa ne znam koliko je pametno da otvaram nalog kao nov korisnik, s obzirom da kazu da se dugo ceka na verifikaciju.
 
Koji je najbolji wallet za kriptovalute? Cuo sam da je uberpay dobar , da li neko ima iskustva?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Fin dump BTC. Sad jos da se pojavi vijest da je neka mjenjacnica hakovana i idemo lagano na 500$ :D

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Jel doslo na tih 100$ vec jednom? Bas mi treba da se izvadim [emoji14]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Po meni je to bilo sve.... ako kinezi misle da obore moraju da guraju do ispod 10 000cny... jer ostale berze vise ne reaguju na iste
 
Po meni je to bilo sve.... ako kinezi misle da obore moraju da guraju do ispod 10 000cny... jer ostale berze vise ne reaguju na iste


pa nije sve, sad je pitanje hoce li otici ispod 1750. :D

par dana se cena stabilizuje na 1800~1900, pa testiranje tog supporta. mislim da ce izdrzati, pa bude jos jedan krug gore. :)

probao sam cex, fino radi. instant gotovoo. napunih seb i zeeni kartice za letovanja
 
Znaci bunar ko je prodo na 100$ imace sansu da kupi :d :d :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno