Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi ja na 0,02 mogu da izadjem nije mi problem ali treba doci dotle :D
To bi znacilo da ce LTC biti barem 50$ sto je meni ok!
 
0.02 je tesko nabiti sada kad BTC gazi ovom brzinom. BTW, cinjenica je da prebrzo raste, svasta moze da se desi ;)
 
Istresao sam 40 komada na 2690. Iskreno bojim se kraha i prilike da ih ne uzmem opet na 2000-2100.

Nastavice gore ali mora malo pulsirati, ovo je ogroman pritisak.

Korea = $4000.
 
Samo da ne ispadne da se zaleti na 10.000$ :d

Moguce svasta, ali trenutno mora biti predaha pre nego sto nastavi gore.

Najjaci mi je onaj lik sto se qrcio na tradng view-u i twitteru kako je pro sa nasdaqa i lik proda 100 BTC-a na $1600 i kao to ide na $1000. Doslo do $1800 lik sve istrese tj jos 100-200 komada i kao sledi krah. Bas me zanima sad njegova reakcija kad je ostao kratak $300,000. :d
 
ajde da pisemo peticiju da stane rast btc-a, ne mogu se uzeti pare na altovima dovoljno :d ja prodao 0,5btca na 2050e svrbela me ruka mislio sam mora kad tad dole, sva sreca pa nisam prodao vise :D
 
Ja bih radije da znam dal postoji varijanta da se kupi btc tu negde po evropi, a proda tamo na dalekom istoku, razlika je ogromna, mora biti da tu neko delje ogromne pare. :D
 
Ja svoj btc-e nalog nisam otvorio pune tri godine, jer sam tada tako odlučio :) Do pre par meseci nisam ni gledao stanje btc. Sada sam se vratio, administracija me smatrala za reaktivaciju naloga, i hteo bih da uložim još. Kompletan ulog smatram izgubljenim u momentu ulaganja, ne bih da se cimam na fluktuacije, čak i dugoročne.
Ide btc jako visoko, u nekoliko narednih godina, to je sigurno.
 
Mene ovaj trenutak podseća na kraj 2013 godine kad je za dva meseca BTC narastao $1000......01.10 = ~130$ / 01.11.= ~200$ / 01.12= ~1130$....gledajući od 01.04.2017 imamo još par dana za finiš trke i najvećeg rasta....opet kažem, meni strašno "liči al' ne mora da znači" :p
 
Kako da povecam transaction fee na polo jer sa onih 0.0001 withdraw ima da putuje vecnost?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
berze imaju prioritet kod minera... i fee je uglavnom dovoljan da pridje u prvom sledecem blocku
 
Pa ne znam kažete da se poveća fee da brže prodje transakcija. Prošli put mi za 0.1btc trebalo 15h.

Evo sad bukvalno posle potvrde na mail proslo[emoji106]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pa gde sad na letovanje. :D

kinezi imaju fix na 8. 18 888 je opasan broj. :D

e, i ovo je najveci mesecni dildo od 2013.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kinezima je 8. srecan broj. :p

Genije, jel si ti zimus rasprodao coine ili?
 
Razlika cene BTC izmdju Poloniexa i Cex a 400$ :shock:
 
Poslednja izmena:
Ja svoj btc-e nalog nisam otvorio pune tri godine, jer sam tada tako odlučio :) Do pre par meseci nisam ni gledao stanje btc. Sada sam se vratio, administracija me smatrala za reaktivaciju naloga, i hteo bih da uložim još. Kompletan ulog smatram izgubljenim u momentu ulaganja, ne bih da se cimam na fluktuacije, čak i dugoročne.
Ide btc jako visoko, u nekoliko narednih godina, to je sigurno.

Proveri ti dobro kakva je to verifikacija u putanju, da li vodi na pravi sajt. Jer je btc-e baza dostupna sa username,email,usd,btc,ltc i ubise sa slanjem laznih email-ova za verifikaciju account-a.
 
Kinezima je 8. srecan broj. :p

Genije, jel si ti zimus rasprodao coine ili?


kako mislis rasprodao? nikad se ne prodaje sve, i nikad se ne trguje sa vise od 10~15 % svega.

jedino sto sam ikada rasprodao "sve" je ltc.

i monero. al to sam otprilike kopao sa CPU/om i par grafickih, sam sam fazon pronalazio blokove.
 
Poslednja izmena od urednika:
Provereno, trajalo je dobrih 10 dana. Account bio zaključan zbog neaktivnosti
 
kako mislis rasprodao? nikad se ne prodaje sve, i nikad se ne trguje sa vise od 10~15 % svega.

Nisam ni mislio za sve, nego deo.

krastavac opet bedak i ako je deo u pitanju. I ja sam bio skeptik zimus kad je udario na $1000. Ubila me briga i neizvesnost. Od Marta je sve krenulo kako treba i od tada sam se osecao bezbodno od pada.
 
sto? pa jednom je vec bio na soma. ovoga puta je meni to bio bas ne-dogadjaj. ono kao nista spec.iskreno dogadjaj godine meni eth. :D kupio ga na 0.007 kad je pao i rekao sad ga cekam. i proslo par nedelja, meseci, od onog sporog bunara koji se vukao od juna prosle godine, i evo 0.07. u medjuvremenu btc skocio 2 k, sto se mene tice mogu na odmor naredne 2 godine.

dogurace mozda btc do 3~3.5 ja mislim u ovom cugu, al u ovom svetu rast od 33 posto nista spec

hocu reci, vise prostora za bunar trenutno ima nego za rast. bunar bi mogao da potraje i razvuce se na nedelju/dve. do recimo 1800~1900
 
Poslednja izmena od urednika:
ja sam tada mislio da ce se odbiti od 1K. Sreca nisam nista prodao.

ETHu se nisam nadao. Uleteo na 0.015, izasao na 0.035+ i ostalo mi kasnije za produzeni long do 0.05 i cao.

Sada sam shortovao BTC, 40 komada na 2690. Stavio buy na 2505 i 2525, tj odmah iznad supporta i prosli mi. Prodao ih opet na 2620 i sad cekam ozbiljniji pad da povratim sve.
 
Al me navukli sa ovim poslednjim zelenim dildom na LTC i otresli za 1000$. Aj sad kad gledam iz $ ovo crvenilo nije mi ni zao.
Jel ima neko ideju gde loviti BTC?
 
Edit, uzeo na 2320 i 2305, cekam bounce za istresanje.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno