Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugar i ja imamo problem. Uplaćivali smo btc preko onih srpskih bankomata što ima par u BG i jedan u Novom Sadu. Tamo nema opcije promene fee-a tako da su nam se transakcije zaglavile. On je već 11 dana na 0 konfirmacija, a i mene ista sudbina čeka. Pokušao sam više puta na viabtc da to ubrzam, ali stalno je popunjena kvota od 100 transakcija na sat. Slao sam majneru poruku na nekom forumu i odgovorio mi je da je premali fee i da on ne može ništa da uradi.

Postoji li neki način da se transakcija resenduje sa većim fee čak i ako nemam pristup tom walletu sa kog je poslat btc? Pisati toj firmi čiji su bankomati? Ili možda neki drugi način da se ubzaju transakcije
 
Ode BTC debelo preko 2 soma :)
LTC je 0.01277. Da li uleteti malo u LTC, ili ?
 
Ima li neko ko poseduje 5 dolara u bitcoin valuti a voljan je da mi ucini jednu uslugu , naravno ja placam to u evrima putem Paypala odmah ? O cemu se radi ? Uptobox trenutno ima akciju godinu dana premium nalog za 5 dolara , medjutim sredstvo placanja je samo bitcoin koga ja nemam . Ako neko ima i voljan je da pomogne neka mi se javi porukom , naravno platicu i sav fee i neku cast ako je potrebno .
 
jel prati neko digibyte dgb, sto raste ovoliko? dokle li ce da raste?
 
Poslednja izmena:
jel prati neko digibyte dgb, sto raste ovoliko? dokle li ce da raste?

Ja ga pratio malo kada je krenuo segwit i kupim nešto ''malo'' na 94 satošija, poučen VTC-om što je skočio aktivacijom segwita.

On prvo padne na 60 i nešto, onda krene stidljivo gore do nekih 120, tu prodam trećinu, jer je bilo baš stidljivo. :D

Kada je skočio preko 200, istresem ostalo na nekih 230, a on ode do 450 sutradan.
Juče sam kupio na 600 i sada čekam da vidim dokle će...

Koliko sam nahvatao, a ne stižem da pratim detaljno, neka je priča sa Minekraftom i Microsoftom oko njega, pa je to pored segwita valjda razlog za skok, a na twiteru se, svi što ga prate, pale da može dugoročno čak na dolar ili više.
 
Gde bih mogao da zamenim kucice u BTC ili LTC
 
Izgleda je na tajnom sastanku nocas dogovoreno sa jihanom da se segit aktivira a 2mb block ide kasnije.............

sad sam 100% u BTC
 
Izgleda je na tajnom sastanku nocas dogovoreno sa jihanom da se segit aktivira a 2mb block ide kasnije.............

sad sam 100% u BTC

Je l' to razlog ovolikog udarca na sve ostale novcice?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam sta da ti kazem.... na sastanku nisu bili iz core-a ali oni su decentralizovano tako da... po svemu sudeci par neutralaza i berzi se sastalo + jihan i dogovr je pao
segwit odma + 2MB block kasnije...

U javnost vest izalzi sutra, ponedeljak USA... ja mogu da zamislim da ce masa shit coini krenuti da tone.. mozda ne brzo ali postepeno
 
Jel zna neko gde bi mogli da se kupe bitcoini preko skrilla? Ono što sam našao na netu se je neka g6 kombinacija :)...ili naravno ne rade sa Srbijom....
 
Pa sve je moguce, masa njih ne veruje kinezima, neki misle da i dalje guraju UASF jer su kinezi trazili i veci blok 2MB ??, itd..... ali ako se segwit aktivira 99% altova ide u malo duzi bunar, negde cemo videt P/D i to je to

https://lists.linuxfoundation.org/pipermail/bitcoin-dev/2017-May/014360.html

takodje spominje se??:
It implements a series of block size steps, one every ~97 days, between January 2017 and July 2063, each increasing the maximum block size by 4.4%. This allows an overall growth of 17.7% per year.
 
Poslednja izmena:
Danas bilo bas gusto na btc-e, prodao u pravo vreme svoj ltc (na vrhu pumpa) me kasnije s**** eth tako da sam u blagom dobitku samo. :S:
 
Ako nekom trebaju USD na btc-e neka se javi na PP. Nemam petlju da uskacem vise. Usrani LTC...
 
Prvi kaže "kome treba nek' se javi na PP" a drugi "treba meni, javi se na PP" . Ko gluvi telefoni. [emoji23]

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
Ovaj LTC je prava raga. Ostali novčići kada krenu to je raketa, a LTC-za 2$ treba 3 dana :(
 
LTC je sa $4 skocio na $36. Oni verni koji su pravili plan su dobro profitiali.

Ovaj drugi krug ako dodje, to je cist bonus i extra dodatni profit. Tako da ne vidim nista lose. Onaj ko je zakasnio krastavac, morace malo i da priceka na pump. Mi smo cekali 2 godine na ovaj trenutak, ali se itakako isplatilo.
 
Sell orderi su se drasticno smanjili krece pump veceras ili sutra definitivno koliko vidim :)
 
Ako neko hoće btc-e usd nek se javi na pm

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno