Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prema najnovijim podacima od 3.11. to NESTO deluje ozbiljnije ali ne izgleda kao da ubrzava (utice na) rast sa kraja avgusta. Lici na promenu odsecka, tacnije, nagli pad pa ponovo rast

btcvisionf.gif

Kazu ljudi da ne treba covek sam sebe da hvali, i meni je to zaista mrsko ciniti ali mene, ako se sete na Dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete nikom nista :)
 
Ja sam tu prodao, thx to genijalcin.
 
Ne mogu a da ne primetim da, dok su drugi prognozirali 550+ :p, jedino smo ja i taj izvesni socijalista :)P) predvidjali pad. Doduse on pucanje balona a ja samo privremenu pojavu.

Nego, kolko bese porez na kapitalnu dobit, negde oko 20%, jel tako genijalcina :p Verujem da on, kao zagovornik velike drzave i sveopste regulacije, se ne bi usudio da ga ne plati :-devil-:
 
Trenutno:

487ff4884bc3259903b997821b9af431.jpg


Nov 2013te:

9a1598b6f5ba8e0d6d43f97d08f9140c.jpg


[emoji1]
 
Nije moje, ali jeste lepo... ovakve stvari se dešavaju sa commodities tj istorija se ponavlja ali ne u ovako kratkom roku.
 
Poslednja izmena:
Slazem se. Za kriptovalute 2 godine je kao 20 u ekonomiji.

@Rango idi procitaj sta sam pisao pre 15-20 dana ako te ne mrzi ;) U medjuvremenu se bas zeletelo i moglo je svasta biti. Svi su znali sta se valja iza brda i moglo je krenuti na obe strane ali dovoljno je da neko pokrene malo ozbiljniji damp i posle to ide lancano. Ljude uhvati panika i posle samo istovaraju dok oni koji su vec istovarili mogu da kupuju tsvoje novcice nazad po nizoj ceni. Krupni igraci takve sanse sigurno koriste ;)
Lako i sada moze da krene opet gore. Ja u grafikone ne verujem ni malo ali vidi se da se sprema nesto. A i vreme mu je da se ne lazemo.
 
stvarno ne razumem ko tu od koga preuzima BTC/dolar.. i ne kontam cemu ovo sluzi ;)

buljim vec nedelju dana, i lepa svota BTCa se okrenula na bitstampu. ko tu kome prodaje kupuje. ravoteza mora da postoji, koliko njih dobro prodje toliko njih lose prodje. i samo se vrti i niko ne odustaje.. Genijalac se garant nakupio. puno skrominej razmislja, Omnic je isto dobar. ja sam se sa poslednjim dumpom vratio na nulu

vi ostali ste izasli? radili nesto pozitivno?
 
Ja sam samo u prvom naletu nesto malo uzeo pa sam otisao u ltc na cekanje sa delom...ostatak cu da holdujem
 
Meni LTC izgleda sve više interesantno. Čekam ipak da vidim na koju stranu ce BTC, sve ispod $325 je all in u shitove...
 
ja samo gledam, mada razmisljam u ltc ako padne ispod 8, a odavno sam rekao sebi da cu i u ftc ako padne ispod 1, sad to i cekam, mada sam sav u $, prodavao po ~220, krastavac, nije velika suma pa se i ne sekiram nesto posebno, ja sam mala riba
 
Poslednja izmena:
stvarno ne razumem ko tu od koga preuzima BTC/dolar.. i ne kontam cemu ovo sluzi ;)
ja sam se sa poslednjim dumpom vratio na nulu

vi ostali ste izasli? radili nesto pozitivno?

evo, ja sam u poslednja 4 dana u plusu 6.5%, sada sam u $
mala je suma, tako da nije to bitno, ali se makar ne osećam loše
 
[YOUTUBE]Da0oBmhguzo[/YOUTUBE]
 
Sta kazu dijagrami? mislim na BTC
Slabo sam pratio danas zbog obaveza. I dalje nismo probili prethodni high u ovom downtrend-u sto je dobro. Takođe odbio se od 365 gde stoji lep wall-ić na finexu, opet dobro. Videćemo verovatno uskoro šta dalje. Očekujem haos za vikend ili od ponedeljka... makar nije dosadno :).

Takođe, Fontas: https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/XmCXFqBk-Bitcoin-exponential-long-381-buy-back/

Voleo bih da znam na kojim je on drogama? :)
 
Ma svi su pametni kad cena explodira ili potone iznad ocekivane ... sad svi cute :)

Za mene je longterm i dalje ocekivan i po planu za rast, cena je trenutno nasla stabilizaciju koja je fino vece od prethonog perioda
A to da li ce u nedelju i ponedeljak prvo da ode dole ili gore bas me briga, sto se mene tice najbolje da se zadrzi u inat pilicarima :d
 
Poslednja izmena:
I dalje je na snazi isti TA. Juče nikad bolji dan za trade sa 5 puta gore-dole, idealno za scalp. Sad sam nažalost prespavao ovaj dump na 371 stamp.
 
Licno sam ocekivao vise od ovog pump-a ali djeluje kao da nema vise snage volume je sve manji, dobra stvar u svemu je da se drzi tu oko 380$ ko trguje saceka da ode ispod pa kupi nesto se moze i zaraditi, medjutim izgleda kao da nece biti nekog drasticnog rasta 500+$, naravno sad bi dobrodoslo da padne na 150 pa da krenemo iz pocetka :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno