Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zamolio bih da se uzdrzite od beskorisnih komentara, hvala.
 
Lep zeleni bar na Huobiju, konacno, sad ce valjda i stamp.. Ima nade da se ovaj dan ipak zavrsi u plusu.. :)
 
Mozda je zavrsila ta aukcija a? evo sada i BTC-e prati bitstamp, mozda je pred nama besana noc :)
 
da da zavrsila je sigurno :) jel ima negde info po kojim cenama se prodalo sta?
 
Moment of truth...

6e72f13712f8402fd3f6bc6daf7dfd87.jpg



Edit: ako prešišaju kinezi 2750 CNY idemo da testiramo novi high.
 
Poslednja izmena:
Omnik druze dokle ide bitstamp vratila se volja za trgovinom :D
 
Poslednja izmena:
Da to je istina kod kineza je kljuc, ovo mi nekako izgleda kao novi pocetak, nece izgleda biti oni nagl skokova po 30-40$ svakako pratiti.
 
Zaboravih 2waay autent na bitstampu, jel mogu da otvaram novi nalog, tj jel mogu da imam dupli nalog da me ne banuju
 
A sto ne pises supportu da ti rese problem?

I kako si uspeo da zaboravis nesto sto se menja na svakih 60 sek? :)
 
Ma resetovao sam telefon na factory a nisam istampao qr kod, zakljucao se sam od sebe i nisam mogao da ga otkljucam a nisam stavljao nikakvo zakljucavanje i sifre, reko da ne prodje ova voznja sa btc-om dok mi rese problem
 
Ovo je verovatno povod za onaj pad od sinoc

http://cointelegraph.com/news/11556...ge-okcoin-suffers-cyber-attack-price-plummets

Tako da za nas koji cekamo pump LTC verovatno nista od toga.

99% je tacno i za prethodni pad LTC stoje hackeri (cena bi verovatno padala ali ne dramaticno...)... nazalost sad sve zavisi od toga da li berza (-e) mogu da se zastite :(

I dalje ostao nam je problem od MtGox-a i sigurnosti berzi, sa ovim ne mislim samo na Okcoin vec i po svemu sudeci na SVE berze.... (pod ovom podrzaumevam u ljudcki faktor i tehnicki, znaci najgora solucija!)

Verujem da je postreban veci nivo zastite, kako coin-a tako i samih berze da mogu da se odupru ddos-u
 
jedna od stvari koja mi trenutno pada na pamet a moze da bude veoma velika opasnost je da se u Kini opet ne objavi neka zvanicna vest o tome kako drzava stavlja ogranicenja ili zabranu na BTC transfere i razmene, onda ce biti veselo. Vec jednom se slicno dogodilo ali za pravna lica, nadajmo se da se nece setiti i fizickih lica uskoro :)
 
Mislim da su do sada banovali bitcoin jedno 30 puta tako da više niko to ne smatra za ozbiljnu vest.
 
Generalno vec sam izneo svoje misljenje o kinezima, vecina je neozbiljna, vec sam rekao da su me neke lujke zvale sa okcoin-a i kikotale se/prekinule vezu... mislim stvaro
Dok je kinez koji je zvao da potvrdi podatke bio korektan

Neko je pisao da vlasnik Okcoin-a zaposljava i svoju familiju jer njima jedino veruje 100%, tako da verujem da mi cela porodice radi u istoj od 7 do 77 godina, jer je neko provalio da mu keva cuva backup wallet-a :)
 
Poslednja izmena:
Nesicu ako nisi do sada posalji im mail. Napisi da si imao problem sa fonom i reci da ti resetuju 2FA. Zavrsice ti za pola sata.
 
Elem, imamo očigledan "Eiffel tower pattern" u predfinalnoj formaciji, kao rezultat masivnog FOMO moda u poslednjih par dana.

Po mom mišljenju poslednja linija odbrane bull trenda:
Bitstamp: ~$325
OKcoin: ~2750 CNY
OKcoin weekly futures: ~$330-$335
Sve ispod toga je doom za bull-ove i win za bears-e. Ako se odigra ovaj scenario, svakako savetujem masovan ulazak u alt-ove ali samo i isključivo one koje poznajete i pratite duže vreme.

Takođe, sutra 9AM po našem vremenu je settlement na OKCoin futures, i to može biti decisive predznak šta nas očekuje za vikend. Ako se nastavi ovakav trend kakav je sada, moja očekivanja su masivan sell off za vikend aka classic buy on rumor sell on news scenario. U ponedeljak su rezultati aukcije, koliko god mi mislili ili želeli ta vest će uticati na cenu.

Dakle, čuvajte glavu i coin/fiat šta god ko preferira!

Laku noć :)
 
Poslednja izmena:
edit:
On Friday, November 6, 2015, by 5:00 P.M. EST, the USMS will notify the winning bidder/bidders that their bid/bids has/have been selected. Winning bidder(s) must send the purchase price funds (less the deposit amount) by a wire transfer originating from a bank located within the United States and provide a wire transmittal receipt to the USMS by 2:00 P.M. EST, on Monday, November 9, 2015.
http://www.usmarshals.gov/assets/2015/dpr-bitcoins/
 
Poslednja izmena:
cekaj da vidis da li ce prdnuti jos jednom iznad 400. postavi askove u razmacima od po 5 $ na gore, progresivno. znaci na svakih 2.5~5 $ povecaj kolicinu za 10~25 %.

kreni od 400. sve preko 410 ti je premija.

ako ne poraste do veceras, sutra ujutro prodavaj tik ispod 400.

u svakom slucaju ovo je prodaja. prati danas popodne pomno situaciju, meni sve govori da ce ovo na 320 da ljosne koliko veceras.

i saraj malo. gadjaj neke nestandardne cifre, tipa 401.26, 406.43, itd.

Postavio ordere od 395 (jedino te tu nisam poslusao) pa sve do 425, izasli svi sem 2 koja su bila na 419 i 424.
A da mi javis na pm kad je vreme da ulazim?
 
Elem, imamo očigledan "Eiffel tower pattern" u predfinalnoj formaciji, kao rezultat masivnog FOMO moda u poslednjih par dana.

Po mom mišljenju poslednja linija odbrane bull trenda:
Bitstamp: ~$325
OKcoin: ~2750 CNY
OKcoin weekly futures: ~$330-$335
Sve ispod toga je doom za bull-ove i win za bears-e. Ako se odigra ovaj scenario, svakako savetujem masovan ulazak u alt-ove ali samo i isključivo one koje poznajete i pratite duže vreme.

Takođe, sutra 9AM po našem vremenu je settlement na OKCoin futures, i to može biti decisive predznak šta nas očekuje za vikend. Ako se nastavi ovakav trend kakav je sada, moja očekivanja su masivan sell off za vikend aka classic buy on rumor sell on news scenario. U ponedeljak su rezultati aukcije, koliko god mi mislili ili želeli ta vest će uticati na cenu.

Dakle, čuvajte glavu i coin/fiat šta god ko preferira!

Laku noć :)

Moze li malo pojasnjenje ovog vezanog za "settlement na OKCoin futures"?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno