Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ozbiljan evo malo pre sam podmazivao ventilatore na rudniku :)
 
Au pa vi i dalje mislite o Mesecu.
Pa kako ne kapirate, ako nema nekog novog Kipra neće biti onakvog rasta.
Ma kakav Kipar... Mislis da je to bio jedini razlog zasto se desio pump? A jel bio jos neki Kipar pre toga mozda?

Sada je LTC na 2.7$, raste kao kvasac.

Edit: Da se ispravim, na 2.85$ smo :d
Nije Kipar ali je mozda Grcka ;)
 
Poslednja izmena:
Jedu zid na 2.85$ kao termiti, samo sto nije trojka pala.

Prvi put posle 17+ meseci osecam neku optimisticnost kad bacim oko na berzu. :)
 
Poslednja izmena:
Jos se nista ne desava nije ni razgibavanje pocelo, samo se trese prasina sa novcanika
:)
Da vas pozdravim samo, spavao sam par meseci pa me probudi neka osa ;)
Ma kakav Kipar... Mislis da je to bio jedini razlog zasto se desio pump? A jel bio jos neki Kipar pre toga mozda?

Sada je LTC na 2.7$, raste kao kvasac.

Edit: Da se ispravim, na 2.85$ smo :d
Nije Kipar ali je mozda Grcka ;)
Mislis 3$ druze moj ;)
 
Jede se zid na 2.99 kao nista. Jos trojku da probijemo i idemo na petardu ;)

Pa gde si Cacanine, bas sam se pitao kad ces da se ukljucis :)
 
Jos malo druze moj, citam vas redovno ali zbog ponekih clanova a pre svega urednika foruma koji me nisu ispostovali za jednu malu uslugu(sitnicu) slabije ucestvujem...
Idemo na 4$ do sutrasnjeg javljanja.
 
Cek prvo da probijemo psiholosku granicu na 3$, jos se lomi. Kapiram da nece izdrzati sledeci nalet.
Ja spavam do rucka, mozda me saceka i 5$ :d
 
Samo me interesuje koji smradovi istovaraju BTC, nadam se da ce ovaj LTC nastavit gore i da ce isti ostati praznih ruku
 
Neka istovaraju, njihov problem.
LTC 2.9999, zid se gricka i to opet finom brzinom ide, udaris refresh i nestalo je 500 komada. Ne znam ko postavlja ove zidove ali mislim da nece izdrzati. Prelazimo na 2.99999 polako ;)


Edit: Probili smo trojku dok sam pisao :D Idemo dalje, to the moon!
Edit 2: 3.11$ i ide ko mutavo.
 
Poslednja izmena:
Verovatno neki glitch ali eto po order-ima, cena došla do $1000, super squeeze.
 
Ljudi kako je najlakse preko banke/kladionice poslati i podici novac na berzu?

Mislim da je goldi nesto pisao kako se moze preko neke kladionice podici novac, uz minimum provizije. Ali ne mogu naci taj post nikako.

Moze i na PM objasnjenje, a moze i ovde u slucaju da jos nekog zanima.
 
zmajns, poslati novac - kupiti BTC-E kod, podici novac - unovcis kod njega BTC, provizija postoji ali ce te svake druge precice uglavnom vise izaci sto novcano sto na druge nacine
 
Ljudi kako je najlakse preko banke/kladionice poslati i podici novac na berzu?

Mislim da je goldi nesto pisao kako se moze preko neke kladionice podici novac, uz minimum provizije. Ali ne mogu naci taj post nikako.

Moze i na PM objasnjenje, a moze i ovde u slucaju da jos nekog zanima.

Pricao mi je jedan drugar, koji radi u Rajfajzen banci, da mnogi dolaze i podizu na bankomatima sa karticom izvadjenom u nekoj EU zemlji, tipa Madjarska, Slovacka, itd...
Devize isplacuju po srednjem kursu, postoji neka provizija za podizanje tipa 2-3 eura po transakciji, a prilikom uplate od 1-1,5%.

Uskoro cu i sam probati tu metodu, pa ako radi (a znam mnoge kojima radi) - obavestiti tacno.
 
Poslednja izmena:
bilo je ovde neko je kacio isto, ne mogu sada da nadjem post, kad istestiras javni
 
Ljudi kako je najlakse preko banke/kladionice poslati i podici novac na berzu?

Mislim da je goldi nesto pisao kako se moze preko neke kladionice podici novac, uz minimum provizije. Ali ne mogu naci taj post nikako.

Moze i na PM objasnjenje, a moze i ovde u slucaju da jos nekog zanima.

Objasnjavao je za podizanje novca, podizanje novca vrsis tako sto posaljes BTC na Neteller. Nema provizije, dakle stigne ti na Neteller account novac po kursu sa BTCe menjacnice. Nakon toga posaljes novac na neku kladionicu, malo proigras (ovo deo mi se ne svidja :) ) i potom odes u kladionicu i podignes kesh uz minimalnu proviziju. Ovo je dobra varijanta za sitne iznose 100-200-300e. Mislim da Neteller ima neki limit na 375e dnevno za BTC.
 
pazite samo da ne dobijete mosu, jer na nekim kladionicama moras da imas odigrano za sumu koju si poslao, da bi posle mogao da je podignes
 
Pa ako ima live kladjenje, racunam da moze da se igra recimo na Bayern vs neki levi klub, pri rezultatu 3:0 u 70-80 min na kvotu 1,003. Ako izgubis tako nesto onda je skok sa mosta neizbezan :D. Nemam iskustva sa kladionicama, ako je neko bolje upucen neka objasni kako bi se ovo najsigurnije moglo izvesti.
 
Pa ako ima live kladjenje, racunam da moze da se igra recimo na Bayern vs neki levi klub, pri rezultatu 3:0 u 70-80 min na kvotu 1,003. Ako izgubis tako nesto onda je skok sa mosta neizbezan :D. Nemam iskustva sa kladionicama, ako je neko bolje upucen neka objasni kako bi se ovo najsigurnije moglo izvesti.

na live kladjenju sa takvim rezultatom u 80 min kvota je 1 ili ne postoji, to jest blokiran je "kec"
 
ja sam preko http://www.neteller.com/ napravio acc i uzeo njihovu plastiku (mastercard) kosta 10e.. kad mi legne BTC prosledim ga na www.bet365.com i vratim ga na neteller..

provizija za dizanje sa bankomata je velika (deru jako), ali bilo koje trosenje po prodavnicama, pumpama je OK, racunaju srednji kurs.. placao sam i sportdirect i tacno mi toliko skine pez provizija
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno