Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za one koji trejduju: Izostao je impulsni talas na gore kao posle svakog dampa kada dohvati dno, kupovina bas i nije nesto. Ja izasao juce na 11600 i cekam peti talas na dole.
I dalje je 8k u igri. Naravno sve moze da se okrene i na drugu stranu.
 
@Frubi Ima ovde jos pametnih ljudi, ne zanemaruj nikoga ;)

Sto se cene tice... Naravno da moze da se desi jos neki pokusaj dampa ali ako mene neko nesto pita nije bas realno da se cena gura dole. Spremaju se lepe vesti za btc, bukvalno je tu iza costa. Na testnetu se sljaka sve u 16. Prioritet je resavanju brzine transakcija. Nerealno je ocekivati da ce neko bas previse truda da ulozi da obara cenu kada je sasvim za ocekivati da cena ode na 30K jako brzo. Ja sam i prosle godine rekao da tek ove godine ocekujem ludilo s cenom. Jos se celo trziste nije oporavilo, ranivo je ali bice to sve ok ;)

Tapatalk
 
SAJ, kako si lepo pozitivan, tačno te treba na onkologiju dati da čitaš dijagnoze, svi bi srećni izlazili [emoji23]
 
Makar i sa nogama napred :D
 
Hahahhaha :) niste normalni :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Proglašam SAJ-a za ministra zdravlja kripto-zajednice, njegove umirujuće reči nam dođu kao melem :D

Edit: Da ne bude skroz offtopik, i ja očekujem recovery do proleća najkasnije, posle toga vežite se polećemo :rocket:
 
Poslednja izmena:
SAJ je u pravu. Prvi put posle dugog vremena vidim pozitivne promene u smeru povećanja upotrebljivosti Bitcoin-a kao sredstva za transakciju.
Da mi nije većina sredstava vezana u masternodovima, verovatno bih ušao ponovo u BTC.
 
Ocigledan pokusaj proboja levala oko 12k (kako na kojoj menjacnici). Ako uskoro ne probije zna se sta nas ceka. Support pre ovog dampa je postao resistance sada
 
Poslednja izmena:
Sudeći po telegrafu :

CoinTelegraph je napisao(la):
Unlike the previous occasions, we have seen a shallow pullback this time. This shows that the traders are not confident of a huge rally from the current prices. We believe a decline to the recent lows is possible.

Currently, the bulls are attempting a pullback, which might lead to carrying the cryptocurrency to the neckline of the head and shoulders pattern at $13,202 levels.

We expect another round of selling from those levels, which is likely to sink the BTC/USD pair back to the support zone of $10,704.99 to $9,300.

If this support zone breaks, a fall below $8,000 is likely.

On the other hand, if the bulls succeed in holding the support zone, it will lead to starting a new uptrend.

Nimble-footed traders can play the pullback. Still, others should wait for the next dip to buy.
 
sta cemo za vikend? Ako je ocekivati po takvim tekstovima, TA i sentimentu, idemo u stranu ili na nize....ja cu da igram na kontra :) Idemo jedan lep skokic za vikend kao iznenadjenje... Ipak smo po mome jos uvek u bull naletu bez obzira na ovaj setback od pre par dana...
 
Ja sam pola u THC-u, pola u BTC-u, zlu ne trebalo, pa ako padne - super, ako skoči - super.
 
Uvek ista prica... Sredinom godine ce biti "joj sto nisam u januaru"
c861c18504de7bbb34178e06a6e842ef.jpg


Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Bitmain je upravo izbacio antminer A3 za blake algoritam (siacoin)
Po whattomine.com izbacuje ~400$ zarade dnevno. Sto znaci da ce njegov mcap da se poveca a samim tim i cena. Prva kolicina je prodata za 7.7min

Po meni ovo dovoljno govori da ce SC skociti u narednih mesec dana kada se pokrenu svi ti uredjaji.

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Znate kako ja razmisljam... Nema previse smisla da u ovom trenutku neko probija na silu na dole i istresa novcice koji ce za par meseci vredeti mnoooogo vise. Cak i da se support probije cena ce se vratiti izuzetno brzo a taj koji je istovario nece uspeti da kupi nazad dovoljnu kolicinu.
Trenutno mi je jedino logicno da na ovoj ceni akumuliraju sto vise novcica. Mozda sam naivan ali mislim da isti ljudi koji su trenutno support i drze cenu nisko. Nisam stigao da ispratim volume, da uporedim buy i sell strane ali to mi je jedini logican potez za uzimanje para u ovom trenutku.
Svi upuceni u zajednici su svesni kako ce btc da opali. To sto je segwit implementiran je samo otvaranje vrata drugim stvarima a svesni smo koliko je segwit pogurao cenu gore. Na zalost sam segwit ne cini btc nista boljim. I LTC je posle 90$ pao na 40 pa je kasnije opalio opet.
Upotrebna vrednost bitcoina ce skociti nenormalno sa buducim implementacijama i vise manje to svako s malo mozga ko je upucen zna. Cena ce reagovati jako, ispratice sve to. Ko prati LTC temu zna koliko sam odusevljen novcicem trenutno, sad zamislite sve to na btc-u ;)
Istog momenta placanje u btc-u moze da zazivi. Svako ko prima BTC nema razloga da ne ubaci i LTC jer su prakticno isti, imaju mnogo vise slicnosti nego BTC i BCH. BTC, LTC i Dash mogu ludilo da naprave ove godine. Naravno, cela poenta je prihvacenosti i koliko je svet spreman za to. Obzirom na 2017-tu, mislim da je broj ljudi koji su usli u kripto bar udvostrucen. Samo strpljivo. Hodl ;)

Tapatalk
 
Pa ako se ponovi 2014 onda hold 5godina [emoji23]

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Jel CME setlement 26og sad? I kakva su ocekivanja cene za sledeci istek fjucersa?
 
Bitmain je upravo izbacio antminer A3 za blake algoritam (siacoin)
Po whattomine.com izbacuje ~400$ zarade dnevno. Sto znaci da ce njegov mcap da se poveca a samim tim i cena. Prva kolicina je prodata za 7.7min

Po meni ovo dovoljno govori da ce SC skociti u narednih mesec dana kada se pokrenu svi ti uredjaji.

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk

kopa u ovom trenutnku na papiru , kada ga isporuce kopace 20$ dnevno sto je isto do jaja ... ja sam uspeo da ga ubacim u cart ali na zalost samo btc cash kao platno sredstvo i onda nisam platio i otkazao sam order.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može 2014 nikako da se poredi sa sadašnjošću, to je kao kada bi sada 70% menjačnica nestalo zajedno sa koinima, tada je mtgox držao 70% trgovine :trust:
 
kopa u ovom trenutnku na papiru , kada ga isporuce kopace 20$ dnevno sto je isto do jaja ... ja sam uspeo da ga ubacim u cart ali na zalost samo btc cash kao platno sredstvo i onda nisam platio i otkazao sam order.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Pricam samo o ceni SC ne o kopacima.

Pa zamislite sve te ASIC uredjaje koji kopaju SC kada se ukljuce za mesec dana....
Baikal Giant B krece sa isporukom i Antminer A3 isto tako....

Ne znam za vas ali ja sam uzeo 25000 SC

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Sjutra bi trebao hard fork za SIU da bude. Izasli na novu berzu. Za nedelju dana prve isporuke ASIC uredjaja. Uskoro officijalni yt kanal na kojem ce kacit tutorijale a najavili su i da ce se pozabavit malo marketingom jer do sad to nisu radili.
 
Poslednja izmena:
Sta mislite koliko siacoin moze da ide gore.... Kakva su vam ocekivanja

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Ima i nas "pametnih" koji smo ga uzeli kad je bio 0.09 :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno