Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima dovoljno razloga za sumnju.

Ljudi mesec dana cekaju na withdrawal za vece kolicine, mnogi stotine hiljada nisu uspeli da izvuku, trollbox je iskljucen da ljudi ne bi pricali o tome/pocela panika.
 
Ne vjerujem da je Polo pukao.. zasto mislis tako?

ovako je i sa cryptsy bilo prvo zabrane povlacenje jaci coina a znamo sta se dalje desilo treba sve sklonit dok se jos moze, ja sam jutros povuko BTC proslo je odma savjetujem i ostalim lako se vratiti ako poloniex prezivi.
 
I meni je BTC prosao a prosao je i ETH ali kupio sam nesto LTC i sad se razmisljam da prodati i imati mali gubitak ili cekati dalje pa ako mjenjacnica propadne imati ogroman gubitak. U svakom slucaju svaka mjenjacnica koja je imala ovakve probleme je propadala nakon nekog vremena a korisnici su bili u ogromnim gubitcima.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Možeš na Bittrex,ja bar nisam imao problem sa kašnjenjem depozita
 
Sve su vece sanse da uskoro probijamo $2000. Nadam se da ste deo prodali na vreme.

Moja trenutna pozicija:
- 80% u Fiatu. Ostatak BTC, cisto ako bude neki dobar bounce da ih zavaljam skuplje.
- Zatvaram polako ETH Short, tj i dalje ce biti aktivan ali sa manjom kolicinom.
- Pojacavam LTC Long, moguce da za vikend ili tamo ponedeljak, probijamo lagano 200 i juris ka 220, gde smo vec 2 puta rikosetirali.

Ostale shitcoine ne gledam jer su manje vise kocka. A nisam bas kockar.
 
Sve su vece sanse da uskoro probijamo $2000. Nadam se da ste deo prodali na vreme.

Moja trenutna pozicija:
- 80% u Fiatu. Ostatak BTC, cisto ako bude neki dobar bounce da ih zavaljam skuplje.
- Zatvaram polako ETH Short, tj i dalje ce biti aktivan ali sa manjom kolicinom.
- Pojacavam LTC Long, moguce da za vikend ili tamo ponedeljak, probijamo lagano 200 i juris ka 220, gde smo vec 2 puta rikosetirali.

Ostale shitcoine ne gledam jer su manje vise kocka. A nisam bas kockar.

Svaki mali ulagač na berzi je u suštini kockar bez obzira na svu matematiku (jer ne poseduje niti informaciji niti mogućnost da utiče na događaje)....tako da :)...
 
Pricam za fifti-fifti sanse ili jos manje. To je verovatno slucaj kod novopecenih u crypto-u. Delom si u pravu.

Skoro cela '16-ta je bila kocka za ulaganje jer je sve bilo mrtvo i cak je postojala mogucnost da dodatno potone.

Ove godine samo beremo plodove i hvatamo letnje talase za koje unapred znamo da ce se desiti. ;)
 
Sve su vece sanse da uskoro probijamo $2000. Nadam se da ste deo prodali na vreme.

Moja trenutna pozicija:
- 80% u Fiatu. Ostatak BTC, cisto ako bude neki dobar bounce da ih zavaljam skuplje.
- Zatvaram polako ETH Short, tj i dalje ce biti aktivan ali sa manjom kolicinom.
- Pojacavam LTC Long, moguce da za vikend ili tamo ponedeljak, probijamo lagano 200 i juris ka 220, gde smo vec 2 puta rikosetirali.

Ostale shitcoine ne gledam jer su manje vise kocka. A nisam bas kockar.

potpisujem i spustam na 1800$ za BTC :D

ono sto ja ocekujem je konacni decoupling BTC-LTC kad jednom BTC krene dole a LTC gore, to je to, sad vec ima naznaka odvajanja i vece LTC-ETH korelacije, zato sam i presao nedavno na taj par trgovine...LTC long isto misljenje...
 
potpisujem i spustam na 1800$ za BTC :D

ono sto ja ocekujem je konacni decoupling BTC-LTC kad jednom BTC krene dole a LTC gore, to je to, sad vec ima naznaka odvajanja i vece LTC-ETH korelacije, zato sam i presao nedavno na taj par trgovine...LTC long isto misljenje...

Ali ne kontam vas, ako ocekujete 10% gain na ltc/btc a preko 20% loss na btc/usd, zasto i dalje LTC???
 
To i mene zanima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali ne kontam vas, ako ocekujete 10% gain na ltc/btc a preko 20% loss na btc/usd, zasto i dalje LTC???

Pa ne ocekujem 10% na ltc/btc nego dosta vise. 10% je samo prva stanica, bice to dosta vise.

Drugo, veca mi je sigurica da LTC ode gore nego da BTC potone, pricam za short term.

Trece, ne valja sva jaja drzati u istom cegeru, tako ne treba izlaziti sa 100% u FIAT. Uvek ostavim malo BTC-a, a da mi oni ne bi trunuli na berzi, sa njima dodatno trgujem altovima.

Po meni win-win situacija, ne znam kako ti trgujes/razmisljas.
 
Sve su vece sanse da uskoro probijamo $2000. Nadam se da ste deo prodali na vreme.

Moja trenutna pozicija:
- 80% u Fiatu. Ostatak BTC, cisto ako bude neki dobar bounce da ih zavaljam skuplje.
- Zatvaram polako ETH Short, tj i dalje ce biti aktivan ali sa manjom kolicinom.
- Pojacavam LTC Long, moguce da za vikend ili tamo ponedeljak, probijamo lagano 200 i juris ka 220, gde smo vec 2 puta rikosetirali.

Ostale shitcoine ne gledam jer su manje vise kocka. A nisam bas kockar.

Na koliko ono prodajes LTC, 0.03? :D
 
kupujem BTC-E USD ili EUR kod, moze i LTC/BTC/ETH po BTC-E kursu

placam XE.com kurs u EUR (ili RSD po donjem kursu menjacnica), -8% moze licno u NS, BG, uplata na racun
 
Sve su vece sanse da uskoro probijamo $2000. Nadam se da ste deo prodali na vreme.

Moja trenutna pozicija:
- 80% u Fiatu. Ostatak BTC, cisto ako bude neki dobar bounce da ih zavaljam skuplje.
- Zatvaram polako ETH Short, tj i dalje ce biti aktivan ali sa manjom kolicinom.
- Pojacavam LTC Long, moguce da za vikend ili tamo ponedeljak, probijamo lagano 200 i juris ka 220, gde smo vec 2 puta rikosetirali.

Ostale shitcoine ne gledam jer su manje vise kocka. A nisam bas kockar.

Hvala za dobar tip :)
Elem, sta dalje? S obzirom da sam izasao iz btc na 2300 usd, kada bude dotakao 2000 usd, ili kao sto MarkoNS kaze 1800$, da li da ga ponovo kupim, ili da ostanem u fiatu do 1. avgusta? Sta ce uopste da se dogodi sa BTC-om?
 
Poslednja izmena:
Zatvorio short sa ~2700, ali jos je ovo klimavo. Ako probije 2000, ponovo prodaja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Danas sljedi mali oporavak bar tako mislim sanse 60:40 ali vec naredne sedmice lici da ce sletit ispod 1800$ uz kombinaciju negativni vijesti nije iskljuceno ni 1500$.
 
I evo nas ispod 2000$

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
po meni je "seca knezeva" zavrsila, krece se u trend-reversal, videcemo do sutra sta ce se zavrsiti, pratimo volume....
 
54f4f99f34086ace709120aa41a86a98.gif
:D
 
Izmedju $1700 i $1800 ga cekam.

Mislim da nece nize.

Sutra predvece, eventualno utorak rano ujutro ocekujem recovery. Mozda i do $2000.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno