Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
CRO je srezao stejking nagrade solidno pre nekog vremena, što je dodatno uticala na pad cene. Posle su malo popustili za viši tier kartica i pojačali nagrade, ali too little too late.
 
Kad je potencijalni top tri projekat nestao ovako sa lica zemlje, sta ce ostali... Klasika samo ETH i BTC treba imati.
Pitam se sta ce biti kada USDT pocne ovako da tone...

Da, ovo svakako nije dobra vest, LUNA odnosno TERRA imaju imidž ozbiljnih projekata, jako retko su tretirani kao shitcoin.

Dakle, ukoliko nešto što slovi kao ozbiljan projekat propadne u 24 časa, to zaista nikako ne može da se dobro odrazi na crypto zajednicu, ako gledamo iole širu sliku.
 
Ali meni nisu jasni ljudi koji nastavljaju da prodaju coin sa x50 gubitkom. Jebote, pusti ga, neka ti smrdi u walletu, nikad ne znas sta ce biti.
Na kraju ce bukvalno da ode na par centi Luna.
Ne prodaju HOLD-eri već LFG mintuje LUNA kako bi vratili peg UST-a. Samo danas su mintovali dodatnih 330M LUNA!!! To prodaju za UST kako bi digli cenu UST-a!!!
trenutno:
LUNA market cap ~1B$
UST market cap ~7B$
Kako će sa Lunom 1B$ mc vratiti peg UST-u od 7B$ mc, stvarno mi nije jasno. 330M Lune je 544M UST-a po ceni od trenutnih 1.65$. A cena pada jer sve to što je mintovano se prodaje.

Luna-Mint11maj2022.jpg



U prevodu, mintuju LUNA do nule!!!
 
Auh ode jos na dole, evo DOT kosta ispod 8€!
Rasprodaja bola sto bi rekao Bora Corba :)
 
Trenutno veoma jak pad svega ..
Zakljucak koji izvlacim iz situacije jeste da se veoma jasno vidi kako ETH drzi mnogo bolje u odnosu na BTC nego ostali novcici i mnogo bolje se drzi nego ranije u ovakvim situacijama..

Sad vec mozemo pricati vec kako imamo "dva kralja" u kripto sveti . ( pod uslovom da isti taj ETH predje na POS ) ..

Ne znam kako da citam ovaj grafik pise da longovi idalje rastu ..

Ako nekoga ne mrzi nek pojasni / nek se raspise ..
 
Trenutno veoma jak pad svega ..
Zakljucak koji izvlacim iz situacije jeste da se veoma jasno vidi kako ETH drzi mnogo bolje u odnosu na BTC nego ostali novcici i mnogo bolje se drzi nego ranije u ovakvim situacijama..

Sad vec mozemo pricati vec kako imamo "dva kralja" u kripto sveti . ( pod uslovom da isti taj ETH predje na POS ) ..

Ne znam kako da citam ovaj grafik pise da longovi idalje rastu ..

Ako nekoga ne mrzi nek pojasni / nek se raspise ..
nije to nikakav pokazatelj, jer može da otvori long sa 1X i da nikad ne bude likvidiran, i eto fake indikatora :)
Jedini pokazatelj je funding, koji je pozitivan, tj u korist longova i trebalo bi da znači da ima više otvorenih šortova nego longova na većini jačih menjačnica.

savet kolega:

Batali taj čart, jer njega koriste samo twiteraši da šire fud, pa se većina popali ko se ne razume kako leverage funkcioniše ;)
 
01. Maj, nada: Ovo je samo privremeni dump, opet će cene na gore na jesen. LTC se sprema da opali
08. Maj, može i gore: Ma je*o kripto, bitno da mi bombe ne padaju na glavu
11. Maj, prihvatanje: Ja zaradio, ja prokockao
Kako stvari stoje 40% ljudi je u minusu trenutno.
Mene malo plasi i najava da ce Coinbase u bankrot mozda. U minusu su 430 miliona. To ne bi bilo dobro za krito. Ali svakako nam treba jedan reset, da se opet malo iskristalisu stvari, da sve mucke napravljene za brzo bogacenje popucaju i da se uvedu regulative koje bi to sprecile.

Dok ja napisah ovo damp je u toku.
 
Polako sa kupovinom, skepticizam raste, ide ovo jos dole
 
Ja usao u lunu na 1.5 na binance, evo je raste, moze da se zakaci nesto kratkorocnoupravo presla 2, koliko li ce ovaj fomo da traje?
 
A jel ovaj mini odbitak rezultat nekih vesti ili cisto navala da se uzme budzašto?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno