Diskusija o cenama

dzudzubajac

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.02.2005
Poena
48
Taj lik mi je bio mnogo smešan kada sam ga prvi put video pre desetak godina ali sada se.ne secam šta mi je tada bilo toliko smešno, jel slika cropovana? Šta je beše tu bilo toliko smešno? :)
Lik je okacio sliku na bodibilding forum sa pitanjem "I am 18,do I have potential?"

Usledila je tema sa 10k strana u kojoj su fotosopovali njgovu sliku.

CaptainCrash

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poena
48
Ja sam uzeo danas ADA za 500$ na 1.488 pa cemo da vidimo 🤔
Inace, ne znam koliko si u toku ali ta ADA je pre 12-14 meseci kostala oko 0.05$ kada je @La.Prestige rekao da je treba uzeti... e tada se trebalo uzimati lopatama! Sad vidi koliko je od tad skocila i proceni da li si zakasnio malo. Natavno, u gubitku si samo ako prodas po nizoj ceni od one po kojoj si kupio ali je ovih dana i bila neka frka oko ADA, neke vesti, ne znam... i to je dodatno podstaklo erekciju!

PROFILER

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
28.04.2006
Poena
28
U kriptu sam od 01.02.2021 sta reci 🙂
Trudim se da pohvatam konce sto vise mogu 🙂
Sve jasno

CaptainCrash

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poena
48
U kriptu sam od 01.02.2021 sta reci 🙂
Trudim se da pohvatam konce sto vise mogu 🙂
Sve jasno
Svakako ima dana i sam @Simke1984 je pominjao cifre od 3—5$ ako se ne varam(neka se javi sa detaljnijim info) e sad je pitanje kada bi to moglo da se desi, svakako nemoj zuriti.

------------------------

A za ulaz tj 📈 sto si ubo, skidam kapu... zayebo si i mene kad sam uleteo 2017/18 u XRP k'o "budala u kredit" 😆😆

MareBGD

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.03.2003
Poena
48
Pozdrav, da li je sad vec kasno za kupovinu ADA ?
A te pare koje ces da ulozis jel ti trebaju uskoro? U prevodu nikad nije kasno za krsten novcic ako imas dovoljno dugo vremena da cekas i ne zanima te trenutni pad. To trenutni moze da bude i u mesecima da se razumemo. Ja veoma volim ADA ali prica o 10 USD ove godine je veoma nerealna. Ljudi cesto daju sebi slobodu sa sumanutim prognozama da bi ako jednom ubodu bili "taj lik". Ne pricam o clanovima ovde da se ogradim nego internet generalno.

dzigi12

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.12.2017
Poena
43
A te pare koje ces da ulozis jel ti trebaju uskoro? U prevodu nikad nije kasno za krsten novcic ako imas dovoljno dugo vremena da cekas i ne zanima te trenutni pad. To trenutni moze da bude i u mesecima da se razumemo. Ja veoma volim ADA ali prica o 10 USD ove godine je veoma nerealna. Ljudi cesto daju sebi slobodu sa sumanutim prognozama da bi ako jednom ubodu bili "taj lik". Ne pricam o clanovima ovde da se ogradim nego internet generalno.
Mozda ne pricas ali "taj" se strasno rimuje sa "SAJ".😉

zo30bi

Flash Drive
Učlanjen(a)
11.09.2017
Poena
3
Pare uvek za nesto trebaju:) ali da mogu i da se ostave za jedan period.Nisam ja ni spominjao 10 USD koliko bude bude treba biti realan.

faxcool

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.10.2004
Poena
28
koliko vidim, masa ljudi gađa short i zato me ne bi začudilo da početak nedelje, nasuprot očekivanjima, krene kao bull trap da bi se likvidirale short pozicije. Odvojio sam 20% za tu kladionicu, sa 80% ležim u USDT dok se strasti ne smire

everton

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poena
18
I ja ubo xlm skoro na vrhu :D, pošto mi ostalo nešto eura na menjačnici nocas kad sam malo dokupljivao reko ajde da uzmem i njega pa možda jedan dan bude nešto.
Cena bila 0,44 i uzmem 1k komada, međutim kad se zavrsila kupovina ispade da sam ga uzeo po 0,46. sad sad je cena 0,40 na Cex-u.
Ovaj mrtvi CEX mu dodje kao lokalna prodavnica spram Bianace koji je LIDL.
Pošto sam potrošio ceo budzet izdvojen za ovo više ništa ne diram, osim u slučaju da btc jos ode dole (ispod 40k) onda cu u tom slucaju nesto da dokupim i uđem u crypto malo vise nego sto sam planirao.

Pijuk

Flash Drive
Učlanjen(a)
26.09.2020
Poena
18
koliko vidim, masa ljudi gađa short i zato me ne bi začudilo da početak nedelje, nasuprot očekivanjima, krene kao bull trap da bi se likvidirale short pozicije. Odvojio sam 20% za tu kladionicu, sa 80% ležim u USDT dok se strasti ne smire
Ja sam svoj short eth zavrsio sa 2005 i 1520. Kupio sam jutros na 1412. Ali bojazljivo sa samo 30% svog holda.
Tim shortom samo sam pokrio gubitke koje sam napravio sa tri jake kupovine rvn.
Prve dve su bile dobre na 11 i 17 centi, prodaje na 14.5 i 19.5, treca je bila na 27centi i iako sam imao priliku da ga prodam na 29c pa kasnije jos dva puta na blizu 27 odlucio sam da se masno oparim te sam cekao do 15centi gde sam izasao.

Sada cekam bulltrap da izshortujem ovaj eth kao covek.

Vidim da strucnjaci na twiteru objasnjavaju kako su oko nas sve pozitivni indikatori, verovatno pokusavaju da kreiraju bulltrap poziciju.

MareBGD

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.03.2003
Poena
48
Ljudi gube poverenje u ETH bez razloga po mom misljenju zasnovanom samo slusajuci druge doduse. Sa svezom lovom mozda i ne bih usao ali gledam trenutno odnos ADA/ETH ako to nastavi ovako nije iskljuceno da uzmem profit iz ADA i bacim u ETH, ali ne jos.

Zlatan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.08.2013
Poena
28
Dovoljno je pogledati shitcoin u odnosu na btc i sve ti je jasno.
ADA/BTC 🤣

Detector

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
01.11.2013
Poena
43
Ja sam prodao ADA-u sinoc lepo sam se vozio ( uzeo solidan profit )

Mogo sam i vise para da uzmem da sam prodao ranije ali sta je tu je.

Sledeci novcic koji YOLO-ujem je verovatno ETH mada velika verovatnoca da cu raspodeliti novac u ETH DOT i LINK..

Ali mislim da cu sacekati sutra da vidim kako bi mogla da izgleda sledeca nedelja .. ( za mene korekcija nije jos gotova )

TEP3A

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.02.2002
Poena
38
Ja bih sacekao jos malo sa ulazom. U proslom ludilu 2017/2018 sam neiskusno ulazio u par altova misleci da su pali vise nego duplo posle ath i delovali kao dobra kupovina. Da sam sacekao pola godine, u ovom bulu bi odlicno prosao. I ja zelim da opet pozeleni chart ali niko ne garantuje da to nije bilo to od "zelenisa".

cccc

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.10.2020
Poena
18
Znaci gotova korekcija ;)

Nisu ljudi izgubili poverenje u eth, on je napravio x20 za godinu dana. Vec zele da u momentu kad oni kupe on napravi x20.
Ljudi gube povjerenje u ETH jer radit na njihovoj mrezi je postalo nepodnosljivo
Ubijaju sa fee a tranakcije su jako usporene
Pre neki dan kad sam iz Ledgera trebao prebaciti USDT na menjacnicu naplatili su fee 40 evra a transakcija trajala 1 sat
Posle kad sam povlacio USDT na Ledger vidim menjacnica trazi 25 USDT za povlacenje prebacim na Tron kad ono samo 1 USDT
Vratim USDT na ledger preko Trona za 1 USDT plus transakcija je momentalna
A Uniswap vecina izbjegava zbog ogromnog fee
Ogroman broj velikih kitovi koji daju likvidnost na uniswapu sa milionima dolara su presli na pancakeswap a to je bio razlog onolikog pumpanja bnb coina

MPM

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.01.2013
Poena
18
Ja bih sacekao jos malo sa ulazom. U proslom ludilu 2017/2018 sam neiskusno ulazio u par altova misleci da su pali vise nego duplo posle ath i delovali kao dobra kupovina. Da sam sacekao pola godine, u ovom bulu bi odlicno prosao. I ja zelim da opet pozeleni chart ali niko ne garantuje da to nije bilo to od "zelenisa".
Tada je bio kraj bulla, pocetkom 2018. i dva puta su altovi, nakon ronjenja btc-a, vise skakali nego sam btc, a onda kada je i treci put krenulo ronjenje, altovi su samo nastavili dole u ponor dok se btc vrteo izmedju 6-8k. Mnoge su tada uhvatili u raskoraku. Ovo sada svi smatraju da je tek prva trecina od vrha.

cccc

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.10.2020
Poena
18
Tada je bio kraj bulla, pocetkom 2018. i dva puta su altovi, nakon ronjenja btc-a, vise skakali nego sam btc, a onda kada je i treci put krenulo ronjenje, altovi su samo nastavili dole u ponor dok se btc vrteo izmedju 6-8k. Mnoge su tada uhvatili u raskoraku. Ovo sada svi smatraju da je tek prva trecina od vrha.
Ovo je sada mnogo razlicito nego 2017
2017 je bear market krenuo posle zabrane visa i mastercarda poslovanja sa kriptovalutama ,izjava iz pay pala da nikad nece prihvatiti kripto,pa onaj CEO JP Morgana Jamie Dimon je rekao da je Bitcoin prevara itd

Danas imas ulaz velikih firmi u Bitcoin kao sto je Tesla ,Mikrostrategy,Sguare i mnogih drugih ,gledao sam na forbesu listu akcionara investicionog fonda grayscale bitcoin trust ima dosta velikih imena medju njima i rostild korporacija .Direktor Black Roka kaze da kupuju bitcoin itd
Visa i mastercard saopstili da rade sa kriptom,pay pal sa 350 miliona korisnika omogucio kupovinu BTC LTC ETH i BCH
Brokerska aplikacija popularna u SAD robinhoud sa 15 milina korisnika ,to su oni sto su napumpali dionice gamestop je omgucila trgovinu BTC i jos par valuta
Danas JP Morgan savjetuje investitore da drze 1% portfelja u Bitcoinu

Dakle stvari nisu kao 2017

Poslednja izmena:
Vrh Dno