Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Sve sam to uradio, i držao dugo ono dugme gore na uređaju, i preko daljinca pokušavao..
 
Ako ti čupanje iz struje na minimum dva minuta nije pomoglo, ovo ostalo sigurno neće.
Skuvaj mu žito, zapali sveću..
Neka ti zamene uređaj onda, ne znam šta drugo da napišem.
 
Sad sam i zamenio hdmi ulaz, isključio i uključio mrežni kabl, nežno pomilovao box nekoliko minuta, pročitao mu priču, krastavac šta je do mene ja sam uradio
 
Jesi li probao da zamenis u ruteru mesto ubadanja kabla, drugi slot?
I naravno, čupanje struje.
Ps- promeni i mrežni kabl, mada, trebalo bi da se uključi na onaj dummy meni ako nema net ....
 
Nisam menjao slot u ruteru, mogu i to da probam ali ne vidim svrhu jer do interneta ili aplikacija na boxu nisam ni došao
 
Umro je box definitivno..

Pohvale za Yettel, odmah su poslali čoveka da zameni.. Izgleda da sam dobio i neki brži box, na prvi pogled deluje tako, sad ću da ga malo bolje proverim..
 
Isto zte.. Ja imam godinu i po dana opremu (sa daljinskim na kome je prelepljen znak telenora 😀), možda je ovo samo našminkan box, videćemo..
 

Prilozi

  • IMG_20240111_160140.jpg
    IMG_20240111_160140.jpg
    83.4 KB · Pregleda: 47
Celo jutro nemam tv, niti mogu da uđem u box zbog drugih aplikacija, samo stoji plavi ekran i ne mrda. Restartovao nekoliko puta naravno i ništa..

Ima li još neko problem od jutros?
Lokacija Bg Stari grad
Ukoliko korisnik primeti smetnje, bilo kakve prirode, potrebno je da nas obavesti, kako bi kolege reagovale u najkraćem mogućem roku. Kada se smetnja dogodi, potrebno je pokušati sa restartom i proveriti konekciju kablova, ukoliko je sve ispravno povezano, tada nas možeš pozvati kako bismo detaljnije proverili o čemu je reč.
 
Sad sam i zamenio hdmi ulaz, isključio i uključio mrežni kabl, nežno pomilovao box nekoliko minuta, pročitao mu priču, krastavac šta je do mene ja sam uradio
Nežno pomilovao i pročitao priču... I ja tako, samo stvar nazivam pravim imenom - tresnem o zid i sve po spisku.:)
Nema šta, moj baguje. Mislio kako ću se navići posle prelaska sa MOVE boxa kad ono i ovaj mi štuca. I njega resetujem u istim intervalima kao i MOVE box, morao da ga isključim iz struje kad se zakucao jer mu je smetalo što sam zamenio kablove od rutera. Isti kinez kao kod Supernove, samo tamo malo jači procesor.

Javi ako se ikad desi da ti ništa ne radi. Valja pripremiti najneophodnije stvari i uputiti se prema najbližem skloništu.😁🍻
 
Nežno pomilovao i pročitao priču... I ja tako, samo stvar nazivam pravim imenom - tresnem o zid i sve po spisku.:)
Nema šta, moj baguje. Mislio kako ću se navići posle prelaska sa MOVE boxa kad ono i ovaj mi štuca. I njega resetujem u istim intervalima kao i MOVE box, morao da ga isključim iz struje kad se zakucao jer mu je smetalo što sam zamenio kablove od rutera. Isti kinez kao kod Supernove, samo tamo malo jači procesor.


Javi ako se ikad desi da ti ništa ne radi. Valja pripremiti najneophodnije stvari i uputiti se prema najbližem skloništu.😁🍻
Šta da radim kad sve radi, što si ljubomoran? Uostalom slikao sam i kao dokaz. Tako da... Inače one koverte to su računi 😁😁😁
 
Ne sekiraj se mnogo što ti je sve funkcionalno. Jednostavno te bije maler, nije tvoja krivica.🙃
Ne bije mene maler, već ja to sve po kratkom postupku rešavam, tako da me dobro znaju i ne isplati im se da se zezaju. Ja pisao, mene niko ne sluša, ne mogu da pevam ko papagaj sad pogotovo kad se seljakaju za 1 din. kusur meseci. Posle kad ne radi kukaju...
 
Постоји ли нека пречица на даљинском, да се кликне дугме и одмах отворе апликације на боксу? Или стално мора да се кликне Menu па да се иде до краја десно да би се отвориле апликације?
 
Постоји ли нека пречица на даљинском, да се кликне дугме и одмах отворе апликације на боксу? Или стално мора да се кликне Menu па да се иде до краја десно да би се отвориле апликације?
i mene ovo zanima
 
Постоји ли нека пречица на даљинском, да се кликне дугме и одмах отворе апликације на боксу? Или стално мора да се кликне Menu па да се иде до краја десно да би се отвориле апликације?
Jedan od opcija je i klik na dugme "EXTRA" koje se nalazi na gornjem delu daljinskog upravljača, u središnjem delu, takvo dugmence otvara kategoriju sa dodatnim sadržajem kao što je HBO Max, Deezer ili YouTube 🙂
 
Imaš ovde postove #1.708 i #1.724 , kao i još neke među njima vezane za daljinac pa ih pročitaj...
Ima nas mnogo koji koriste EON daljinski. Ako Yettelu nije glupo da klikćem na EON taster, nije ni meni.
Ali mislim da se to neće rešiti do zamene kompletne opreme, što se neće skoro videti, jer je problem u fw daljinca, ne u samoj aplikaciji
 
Da li neko ima uputstvo za uparivanje Yettel Hipernet tv daljinskog sa daljinskim od LG tv-a?
 
Да ли је неко успео да инсталира и покрене Хипернет апликацију на неки уређај без Гугл сервиса, односно Widevine сертификата?
Покушао сам да је инсталирам на Супернова Мув бокс, инсталација прође, али уместо кода избаци форму за унос мејла и шифре, након што их унесем, само их обрише и врати празна поља... Очигледно да му нешто фали на овом боксу.
 
Јел не постоји могућност да се подееси квалитет слике на Хипернет ТВ апликацији за Андроид апликацију?

Слика је ужасна, као да је дају у 240p или 360p, иако ми је брзина интернета 300мбпс, а не видим нигде на телефону опцију да подесим.

Такође хтедох да питам да ли се уз додатак HBO од 500 дин (HBO 1, 2 и 3, без Cinemax) добија и HBO MAX?
 
Такође хтедох да питам да ли се уз додатак HBO од 500 дин (HBO 1, 2 и 3, без Cinemax) добија и HBO MAX?
Ne, kod Yettel-a HBO Max ide isključivo uz mobilne pakete.
 
Ima li neko mail adresu na koju se može uputiti zahtev za raskid ugovora? Prođe 26 meseci, pa da se rastajemo.
 
Јел не постоји могућност да се подееси квалитет слике на Хипернет ТВ апликацији за Андроид апликацију?

Слика је ужасна, као да је дају у 240p или 360p, иако ми је брзина интернета 300мбпс, а не видим нигде на телефону опцију да подесим.

Такође хтедох да питам да ли се уз додатак HBO од 500 дин (HBO 1, 2 и 3, без Cinemax) добија и HBO MAX?
Na aplikaciji za telefon ne postoji opcija za podešavanje kvaliteta slike.
Ja je koristim nekih 10 meseci i uvek mi je slika na telefonu bila odlična. Osim povremeno na pojedinim lokacijama gde sam koristio mobilni internet pa je na momente na kratko obarao rezoluciju.
 
Nazad
Vrh Dno