Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Sve detalje u vezi sa našim promocijama i kampanjama uredno ažuriramo na našem zvaničnom sajtu, tako da ćemo sve aktuelnosti tamo i objavljivati :) https://www.yettel.rs/ 👈 Srećni praznici! 🎅🎄
Srećni i vama praznici, ljudi iz Jetela, da vam strimovi ne pucaju, a internet šljaka bez problema još dugo godina 😁
Što se tiče aktuelnosti o radu Hipernet TV-a očekujem da objavite i ovde jer se pogubim čim uđem na vaš sajt. Dok nađem šta me zanima prođe pola sata jer moram da skrolujem kroz telefone, ponude i promocije koje me ne zanimaju.
Neću sada o tome što WebOS aplikacija brljavi malo zadnjih dana, podnošljivo je, već ću o tome što za ne baš malu cenu ne dobijamo ni približno TV ponudu kakvu imaju ostali provajderi za slične pare. Obećali ste nove TV i radio kanale kao novogodišnje iznenađenje, a dobili smo "pratite naš sajt".
Otkako imam Hipernet TV ubacili ste kao novinu samo onu sramotu od Informer TV-a, a to ni približno nije dovoljno.
 
Sve detalje u vezi sa našim promocijama i kampanjama uredno ažuriramo na našem zvaničnom sajtu, tako da ćemo sve aktuelnosti tamo i objavljivati :) https://www.yettel.rs/ 👈 Srećni praznici! 🎅🎄
I gde su na vašem sajtu (https://www.yettel.rs/) te najnovije ponude, promocije i aktuelnosti vezane za Hipernet TV sad za Novu Godinu? Novi TV kanali? Radio kanali? Više rezolucije TV kanala? Brži internet za iste pare? Neke nove opcije i unapređenja na aplikacijama? TV aplikacija za SONY TV,... Ne nađoh i ne videh ništa od toga. Ili nešto od toga spremate za Srpsku Novu Godinu (imate drugu priliku za popravni) ili sam požurio i treba da se strpim do sredine decembra 2024. (loše sam razumeo na koju Novu Godinu ste mislili)??
i kurir tv koji im je default kanal. sramota
To je do daljinca za LG televizore, kojim kad upališ TV na boxu automatski prebaci na osmi kanal. To je bug koji trebaju da isprave (ali nikako to da urade godinu i više dana). Nema tog problema na drugim televizorima (barem kod mene na SONY-u).
 
Poslednja izmena:
Srećni i vama praznici, ljudi iz Jetela, da vam strimovi ne pucaju, a internet šljaka bez problema još dugo godina 😁
Što se tiče aktuelnosti o radu Hipernet TV-a očekujem da objavite i ovde jer se pogubim čim uđem na vaš sajt. Dok nađem šta me zanima prođe pola sata jer moram da skrolujem kroz telefone, ponude i promocije koje me ne zanimaju.
Neću sada o tome što WebOS aplikacija brljavi malo zadnjih dana, podnošljivo je, već ću o tome što za ne baš malu cenu ne dobijamo ni približno TV ponudu kakvu imaju ostali provajderi za slične pare. Obećali ste nove TV i radio kanale kao novogodišnje iznenađenje, a dobili smo "pratite naš sajt".
Otkako imam Hipernet TV ubacili ste kao novinu samo onu sramotu od Informer TV-a, a to ni približno nije dovoljno.
Za dve godine koliko imam Hipernet jedini novi kanali su Kurir, Blic, Informer, UNA, Arena 9 i 10, i XXX kanali. Po meni premalo za toliki period (pogotovo ako dodam da te 2 godine dobar vremenski period ni aplikacija nije radila kako treba), mada možda su neki i sa time zadovoljni (ovakvim minimalnim-zadovoljavajučim napretkom i poboljšanjem)...
 
Za dve godine koliko imam Hipernet jedini novi kanali su Kurir, Blic, Informer, UNA, Arena 9 i 10, i XXX kanali. Po meni premalo za toliki period (pogotovo ako dodam da te 2 godine dobar vremenski period ni aplikacija nije radila kako treba), mada možda su neki i sa time zadovoljni (ovakvim minimalnim-zadovoljavajučim napretkom i poboljšanjem)...
Ja ga imam mnogo kraće, sad će sedmi mesec, ali sam bio zadovoljniji kanalima na Irisu ako ništa drugo onda zbog regionalnih. Opet kažem, net šljaka odlično, ali ja podjednako arčim i televiziju i bitan mi je segment jednog paketa.
Sredili su Android aplikaciju, značajno popravili WebOS aplikaciju i nadao sam se da će na krilima tih veoma pozitivnih promena doleteti i neki novi kanali za novu godinu, kad ono prc.
 
@Yettel Srbija Kao prvo sretna vam nova godina i još bolji rad, nego do sada. Mogli bi ste ove godine da nas obradujete i da ubacite sve CineStar kanale, FilmBox kanale, scifi kanal (to je onaj poljski ili čiji li već) pink pedia, vrlo lep dokumentarni kanal.
 
Jel zna neko neki pristojan (a besplatan) VPN za android, da može na mobilnoj aplikaciji da se gleda TV dok si u inostranstvu, makar nedelju dana?
 
Dobro vece pre svege, malo sam citao ovaj forum jedno 10 do 20 stranica unazad, sad me interesuje da li @Yettel Srbija planira da uvede neke nove kanale (mozda neke iz SBB ponude kao sto su Sport Klub ili tako nesto) posto je izbor kanala mogu reci bas sramotan u poredjenju sa drugim operaterima.
 
Rekao bih da ne planiraju, pogotovo ne SBB kanale. Ipak koriste mts mrežu.
 
Jasno mi je to, ali koliko sam video bile je prica da pokusavaju nesto sa UnitedMedio-m, ali ocigledno nista od toga, ali bi bilo makar lepo da ubace jos neke kanale.
 
To je do daljinca za LG televizore, kojim kad upališ TV na boxu automatski prebaci na osmi kanal. To je bug koji trebaju da isprave (ali nikako to da urade godinu i više dana). Nema tog problema na drugim televizorima (barem kod mene na SONY-u).
Isto je i kod SBB EON SDMC boxa. Cak isti kanal pali. Resenje je sakriti box da ne ,,hvata,,ir od daljinca.
 
Taj se bag moze popraviti jedino ukidanjem kanala broj 8, tj. premestanjem na drugu poziciju, kako je inace i bilo u startu, kanal 8 nije postojao, pa nije ni bilo tog problema, pre godinu dana.
 
Taj se bag moze popraviti jedino ukidanjem kanala broj 8, tj. premestanjem na drugu poziciju, kako je inace i bilo u startu, kanal 8 nije postojao, pa nije ni bilo tog problema, pre godinu dana.
Ja imam slican problem na hisensu. Kad smanjujemo TV gasi nam se box i pali na isto dugme . :)
Box ne mogu da sakrijem jer daljinac ne radi na bluetooth iako je povezan .
 
Ja na starom boksu (Android TV 10) nisam imao nijednom prekid bluetooth veze daljinca i boksa ali cujem od vise ljudi da na novom boksu sa Android TV 11 imaju problem sa uparivanjem bluetooth daljinca i onda uglavnom ostane da radi u IR modu.
 
Ćao svima,

Obaveštavamo vas da smo uspešno lansirali naše aplikacije za Smart TV uređaje od ponedeljka (30.10.) do srede (1.11.). Konstantno smo posvećeni radu na stabilizaciji obe platforme i zbog toga nismo stigli da vam se ranije obratimo. Vaša podrška i strpljenje su nam izuzetno važni, i na tome smo iskreno zahvalni!

Za dalje unapređenje, podrška i feedback sa vaše strane i dalje će nam biti važni. Nastavite da nam dajete komentare, a za sve sugestije, primedbe ili povratne informacije, možete da nas kontaktirate putem mejl adrese [email protected] .

Još jednom, hvala vam na vašem strpljenju i podršci. Radujemo se vašim utiscima i sugestijama, jer nam je Benchmark zajednica neizmerno važna! 😊



Predstavljamo vam i specifikacije uređaja koje podržavamo:

LG Smart TV:

· Godina proizvodnje: 2019. ili noviji

· Operativni sistem: WebOS 6.0 ili noviji



Android TV:

· Operativni sistem: Android TV 9.0 ili noviji



Android televizori - proizvođači:

· JVC

· Panasonic

· Philips

· Sharp

· Sony

· TCL

· Tesla

· Xiaomi

· VOX

· Hisense

· Vivax

· Toshiba

· Profilo



STB uređaji:

· Hipernet TV Box

· NVIDIA SHIELD TV

· Google Chromecast

· STRONG LEAP-S1

· Xiaomi Mi Box S

· Xiaomi Mi Box S 2nd gen

· Xiaomi Mi TV Stick

· Xiaomi TV Stick 4K

· EON box


~Yettel
Da li je u planu aplikacija za Apple TV 4K?
 
Nabavicu. Krcati oglasi tih daljinaca. Imam utisak da čak i nije toliko do aplikacije koliko do lošeg daljinca. Imam hipernet app na mi boxu i radi dosta bolje sa njegovim malim daljincem.
 
Dobro vece pre svege, malo sam citao ovaj forum jedno 10 do 20 stranica unazad, sad me interesuje da li @Yettel Srbija planira da uvede neke nove kanale (mozda neke iz SBB ponude kao sto su Sport Klub ili tako nesto) posto je izbor kanala mogu reci bas sramotan u poredjenju sa drugim operaterima.
Svakodnevno radimo na unapređenju svih naših usluga, tako i samu ponudu kanala prilagođavamo željama naših korisnika, povratna informacija nam zaista mnogo znači i svakako ćemo je preneti na pravu adresu, nadamo se da će se kanali koji te najviše interesuju pronaći kao deo naše ponude.
Da li je u planu aplikacija za Apple TV 4K?
Sve informacije u vezi sa implementiranjem naše usluge Hiperneta, uredno objavljujemo na našu zvaničnu stranicu. Svakako je moguće da se i tako nešto nađe kao dostupno za korišćenje našim korisnicima.
Nabavicu. Krcati oglasi tih daljinaca. Imam utisak da čak i nije toliko do aplikacije koliko do lošeg daljinca. Imam hipernet app na mi boxu i radi dosta bolje sa njegovim malim daljincem.
Vidim da smo konverzaciju počeli u privatnoj poruci oko situacija koje imaš sa našim Hipernet uslugama, predlažemo da konverzaciju nastavimo tamo radi efikasnosti. Stiže odgovor! ;)
 
Svakodnevno radimo na unapređenju svih naših usluga, tako i samu ponudu kanala prilagođavamo željama naših korisnika, povratna informacija nam zaista mnogo znači i svakako ćemo je preneti na pravu adresu, nadamo se da će se kanali koji te najviše interesuju pronaći kao deo naše ponude.

Sve informacije u vezi sa implementiranjem naše usluge Hiperneta, uredno objavljujemo na našu zvaničnu stranicu. Svakako je moguće da se i tako nešto nađe kao dostupno za korišćenje našim korisnicima.

Vidim da smo konverzaciju počeli u privatnoj poruci oko situacija koje imaš sa našim Hipernet uslugama, predlažemo da konverzaciju nastavimo tamo radi efikasnosti. Stiže odgovor! ;)
Pa... nemam ništa protiv , ali i ta komunkacija nekako ide kao Vas interfejs, s obzirom na to da Vam poruka od mene stoji već par dana :) U cilju pomenute efikasnosti za početak odgovorite na istu :)
 
Pa... nemam ništa protiv , ali i ta komunkacija nekako ide kao Vas interfejs, s obzirom na to da Vam poruka od mene stoji već par dana :) U cilju pomenute efikasnosti za početak odgovorite na istu :)
Trudimo se da na sve poruke koje dobijemo odgovorim u najkraćem mogućem roku, žao nam je ukoliko si čekao na odgovor 🙂 Svakako smo tu da pomognemo!
 
Hahah koji botovski odgovori, na pitanje da li će da se uvede Sportklub oni generišu odgovor videćemo nadamo se, kao da je to uopšte moguće. Sram vas bilo bre, mada džabe i ovo pišem kada su napravili da chat GPT čita postove i pravi veštačke odgovore.

A da, zaboravio sam, sad će da mi kažu da im kucnem poruku da vide zašto sam uznemiren, jer kad im se kucne poruka svi problemi nestaju.
 
Celo jutro nemam tv, niti mogu da uđem u box zbog drugih aplikacija, samo stoji plavi ekran i ne mrda. Restartovao nekoliko puta naravno i ništa..

Ima li još neko problem od jutros?
Lokacija Bg Stari grad
 
Iščupaj ga iz struje na par min, raskači sve kablove, pa ga vrati.
Više od toga ne možeš da uradiš.
Možda je riknuo..
Ps. Ako si ga vezivao na wifi, ubodi kabl.
 
Vrh Dno