Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Novosadska TV, Palma Plus, ntv, Belle Amie, Pannin RTV, Bor, S, TV Leskovac; KCN1, KCN2, KCN3, OBN, BN, BN2, Toxic, MTV, RTS Kolo, RTS Muzika, PINK Bravo, CityPlay, Pink Music, Pink Music 2, PINK Koncert, PINK Folk 1, PINK Extra, PINK Show..
Sve navedeno slobodno može i da se ugasi i da ostatak puste u HD i biće moji heroji.
 
Pozdrav , trenutno imam SBB i prezadovoljan sam zaista, medjutim imam potrebu za jos jednim operatorom samo zbog Arene. Pre otprilike 2 meseca sam uzeo Arena Cloud i nikako nisam zadovoljan , kvalitet slike na nekim utakmica dobar dok je na vecini katastrofalan .prenos kasni po 40 sekundi i secka i to se vidi. Upravo zbog toga sam zeleo da kupim samo HipernetTV Box, pa me zanima da li je mozda neko uporedjivao Hipernet sa Arena Cloud i da li prenos kasni toliko(prihvatljivo mi je 10-ak sekundi , a 40 je realno previse ) , kakva je slika i da li su prenosi iznad 25fps ? Hvala unapred.
 
Da li postoji mogucnost da ukoliko prenos na browseru ne kasni , mogu da castujem sa pc na eon box ?
 
Kvalitet slike preko browsera je odličan!
 
Poz drustvo
Da li ima neko slobodan nalog za hipernet na pc-u. Nazalost sam korisnik sbb-a i istice mi ugovor tek za godinu ipo dana a gleda mi se arena pa ako neko ima visak i slobodne uredjaje za koriscenje.
 
Ako ima neko ko bi dao nalog samo na test nekih 10-15 minuta nista vise, cisto da se uverim kakva je slika i jel kasni. Razmisljao sam da odem sutra- prekosutra da potpisem ugovor pa ne bih da se zeznem .
 
Ne, preko browsera ide brže

Edit: nisam dobro pročitao, tako je kako si napisao, kasni svakako ali manje nego preko boxa
 
Koliko vidim večaras na lš, nema sada ide istovremeno i box i web, tako da je to to
 
kasni flash score, sad baš da merim štopericom neću
 
jel mozes da proveris koliko je to kasnjenje u odnosu na npr. Rezultate ili Sofascore ?
Kao prvo, rezultate i sofascore ne možeš da porediš, jer rezultati skoro pa trenutno izbacuju promenu na utakmici. Da ne pominjem bet365, za koji bih rekao da u realnom vremenu izbacuje promene.
A stavljati u istu rečenicu IPTV i klađenje uživo je čista fantazija, šta da kažem, nemoj da gubiš vreme. I preko koaksijalnig kabla imaš kašnjenja, a da ne pričam o IPTV i putu signala do servera, pa od servera dalje do tebe ili kako to već funkcioniše.
 
Primetno poboljsanje slike posebno ovih HD kanala.. sad samo da budu stabilni 🤔🤔
 
Al' zato nestade epg na boxu
 
Ovo večeras je totalni raspad, ništa ne radi već više od sat vremena, samo vrti u krug hipernet tv


sramotno
 
Isto i meni.

U jednom momentu je stigao do onog verifikacionog koda, ali nije ga prihvatio.
 
Totalni amateri. Sramota i bruka. Ne reaguje na daljinski, zabada aplikacija, pa koliko kosta da programeri naprave aplikaciju alo bre da li ste normalni pa ne moze da kosta milion evra, eno pozovite sbb i pitajte ih kome su platili da im uradi aplikaciju za eon pa nemojte da ste takvi slepci. Sram vas bilo bre.
 
da ih zamolimo da ubace špicu dok čekamo



Šalim se, ja imam ali ne gledam televiziju. Samo HBO MAX i Netfliks
 
Isto i meni.

U jednom momentu je stigao do onog verifikacionog koda, ali nije ga prihvatio i primecujem da im je authentication server spor ko puz. Garant je to razlog ispadanja boxa iz sistema
 
Sreca pa radi eon aplikacija na boxu pa moze da se to koristi. Hipernet ionako ne sluzi nizasta drugo nego da na njega instaliras eon aplikaciju i gledas sbb kablovsku. Sad kad se nekako pokrene box, nema aplikacije hbo max i nema aplikacije hipernet hahahah, a ima eon.
 
Zdravo svima!

Sinoć je kod određenog broja korisnika došlo do smetnje ili prekida u gledanju Hipernet televizije zbog tehničkih problema. Poteškoće u prenosu signala trajale su oko 2 sata. Svi naši timovi bili su angažovani kako bi u što kraćem roku sisteme i televiziju vratili u uobičajen režim rada.

Ukoliko i dalje imate poteškoće, potrebno je da restartujete uređaj (set up box).
Izvinjavamo se na neprijatnostima koje su vam ove smetnje izazvale, i zahvaljujemo na razumevanju!
 
Zdravo svima!

Sinoć je kod određenog broja korisnika došlo do smetnje ili prekida u gledanju Hipernet televizije zbog tehničkih problema. Poteškoće u prenosu signala trajale su oko 2 sata. Svi naši timovi bili su angažovani kako bi u što kraćem roku sisteme i televiziju vratili u uobičajen režim rada.

Ukoliko i dalje imate poteškoće, potrebno je da restartujete uređaj (set up box).
Izvinjavamo se na neprijatnostima koje su vam ove smetnje izazvale, i zahvaljujemo na razumevanju!
Da li mozete da nam kazete koliko ce da traje dok ne postanete iole bez svakodnevnih problema,verovatno ovde ima jos zainteresovanih za vase usluge,pa cisto da znamo,kakvi su vam planovi u buducnosti,hvala unapred
 
Aplikacija za android postoji, ali nisu podržani naši uređaji 🤗
 
Mislim da ce pre ukinuti podrsku na benchu nego napraviti app za android
 
Nazad
Vrh Dno