Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Kako da vratim pocetni izgled aplikacije?Sinoc do 11 radilo sve normalno..I da nemojte mi reci da restartujem uredjaj jer sam to uradio vise puta😂
 

Prilozi

  • 16633233390484188571849833434410.jpg
    16633233390484188571849833434410.jpg
    237.8 KB · Pregleda: 81
Treba da azuriras verziju vratilo te je na onu prvu fabricku verz.. (Isti problem sam imao)
Probao to,pise da vec imam najnoviju verziju,a sad mi se ono zvonce pored izgubilo isto samo od sebe...Koliko god da im je net dobar,toliko ova aplikacija baguje da vec pocinje da me nervira.
 
Da dodam i ja, posto vidim da su vec mnogi konstatovali. Definitivno na softveru za tv mora jos dosta da se radi. Jako cesto se zabudali, pogotovo prilokom vracanja nazadj tj prilikom gledanja sadrzaja koji je bio ranije. Takodje sto me izuzetno nervira, chromecast koji nece da radi. Cim pustim nesto sa racunara, u pitanju je IMAC iz gogle chome preko chrome cast, prebaci sliku na tv, ali se odma zamrzne. Isto ovo sa mobilnog telefona sa androidom radi. Da li neko ima slicnih problema?
 
Da dodam i ja, posto vidim da su vec mnogi konstatovali. Definitivno na softveru za tv mora jos dosta da se radi. Jako cesto se zabudali, pogotovo prilokom vracanja nazadj tj prilikom gledanja sadrzaja koji je bio ranije. Takodje sto me izuzetno nervira, chromecast koji nece da radi. Cim pustim nesto sa racunara, u pitanju je IMAC iz gogle chome preko chrome cast, prebaci sliku na tv, ali se odma zamrzne. Isto ovo sa mobilnog telefona sa androidom radi. Da li neko ima slicnih problema?
Meni cast radi najnormalnije.
 
Kakav je kvalitet Arena Premium kanala u odnosu na Sbb Eon platformu ?
 
Zavisi od doba dana i raspolozenja visih sila.
 
Nije valjda Total Hipernet?
 
Ok, aj na sprskom:

Jel gledao neko PL na Eon-u prosle i zadnjih godina, a ove na Hipernetu na Arenama? Razlika u kvalitetu slike? Jel 1080p, 1080i, 720p, bitrate itd..? Namuci me covece, prosto pitanje.
 
Odlična je slika, nema tu nikakvih problema
 
Danima kad je bez problema ide max. kvalitet 1080p 50fps progressive, i lepo to izgleda. A danima kad je zezalo onda automatski obara rezoluciju, tipa kao netflix kad je spor internet i onda ne mozes ti da “forsujes” na neku odredjenu rezoluciju, mozes samo da odaberes max. kvalitet.

Bitrate ne znam tacno, mislim da je 5-6mbps average na osnovu prikaza na ruteru dok se gleda tv.
 
@nidzakv Razlike u odnosu na SBB su interfejs i komentatori 😉
 
Iskreno meni slika na hipernetu nije nesto
Prosle godine gledao PL na SK i slika je nebo i zemlja u odnosu na ovo sad
Takodje juce pustio na hipernetu super ligu slika ima bas jake boje i nije bas cista dok sam prebacio odmah na arenu na orion aplikaciji isto na tv-u i slika je 50 posto bolja
Nzm dal imate neka podesavanja za hipernet televiziju ali ovo je bas lose.
 
Do pre 10 dana sam koristio Orion app (na TV) i slika nije bolja od slike na HipernetTV.
Kod Oriona je brzina upravljanja app odlična, rad stabilan, ali kvalitet slike nije bolji od HipernetTV.
Boje, kontrast itd. namesti na samom TV.
Napominjem da koristim samo HipernetTV (digitalna televizija) na SBB internetu (kabl)
 
Iskreno meni slika na hipernetu nije nesto
Prosle godine gledao PL na SK i slika je nebo i zemlja u odnosu na ovo sad
Takodje juce pustio na hipernetu super ligu slika ima bas jake boje i nije bas cista dok sam prebacio odmah na arenu na orion aplikaciji isto na tv-u i slika je 50 posto bolja
Nzm dal imate neka podesavanja za hipernet televiziju ali ovo je bas lose.
Isključi HDR na boxu
 
Post iznad mog, neke anomalije koje sam imao dok sam koristio Total TV...
 
@Yettel Srbija Izbor kanala jos uvek vam je veoma tanak,potrudite se da ih poboljsate sto pre.Napravite hipernet platformu da mozemo da gledamo na telefonu,tabletu odradite ga kao eon app i bicu zadovoljan ubacite kao SBB sto ima unifi da vasi korisnici mogu preko svog naloga da koriste otvorenu intrnet mrezu na pojedinim lokacijama u svim gradovima..... ima toga jos na cemu mora da se bude efikasniji....
Televiziju smo redizajnirali tako da bude slična striming dobu današnjice. Fokus više nije na televizijskim kanalima, već na samom sadržaju. Tako su emisije, serije i filmovi kategorisani i dostupni za lakše pronalaženje, bez obzira na kanal i vreme kada su emitovani - isto kao što je to slučaj na striming platformama. Za gledanje televizije nije neophodno dodatno razvlačenje kablova, koje podrazumeva dodatna bušenja zidova na putu od rutera to TV uređaja, već je sve moguće odraditi bežično.

Lista kanala koja je dostupna za pregled na našem sajtu. Napomenuo bih da je reč o početnoj listi kanala koja će se vremenom ažurirati. Takođe, u ovom momentu na sajtu nisu označeni svi HD kanali kao takvi. Na primer, svi Arena sportski kanali su dostupni u HD rezoluciji na M i L paketima.

Jako mi je važno da istaknem da je televizija u ovom momentu još uvek u testnoj fazi, zbog čega su tokom Beta faze naše usluge dostupne bez naplate i ugovorne obaveze. Otvoren je i thread za Beta fazu gde sam naveo šta tačno ona podrazumeva.

Tokom ovog perioda će nam od velikog značaja biti povratne informacije u vezi sa TV platformom, na osnovu kojeg ćemo unapređivati krajnje korisničko iskustvo. Sugestije za unapređenje TV platforme ćemo prikupljati i putem Benchmark foruma, pa vas pozivam da ih ostavite na
 
@Yettel Srbija

Krenuli su Arena Sport 9 i 10 u Telekomu i Supernovi.

Kod vas još ništa. Može li neko obaveštenje?
 
Pa neće ih ni biti
 
Pa, imaju sve Arene u ponudi.

Ne vidim razlog zašto ne bi u svoju ponudu uvrstili i AS9 i AS10
 
Pa ako im mts neće da da ili su neki malo jači uslovi eto razloga
 
Kapiram da PL TV i NBA TV neće Telekom da im da jer su ta dva kanala zaista ekskluzive, ali AS9 i AS10 su dva redovna kanala o zaista očekujem da se uskoro nađu i Yettelovoj TV ponudi.
 
Slika na Areni zavisi i od kamera koje koriste na stadionima. Ne znam da li ima nekog standarda to, ali sad slika utakmice Mačva-Komšinica je zaista dobra!
 
Uspeo sam i ja da se uključim u to, i slazem se ok je.
E sad ono što mi se ne svidja:
Još uvek diskutujemo o kvalitetu slike, što ne bi trebalo da je upitno (razumete, da ne objašnjavam slovo A u rečenici), nego
Da je moja supruga kojim slučajem ljubitelj fudbala i da je u prenos ušla iz "izbora dana" i kojim slučajem htela da prenos nastavi uživo ne bi znala da izadje iz učitavanja "Teme do arene" (premotavanjem u desno, PROBAJTE DA LI VAM SE SVIDJA)....pa bih morao da joj objasnjavam kako se koristi Televizija U NASEM SLUČAJU
 
Nazad
Vrh Dno