Šta je novo?

Diablo IV

Nazalost samo se pravi, jel wodijo izjavio da dosao do 80-tog lvl dok je testirao igru izjavio u videu sto je okacen ovde. O cemu dalje da pricamo, svi sa sajta maxroll su u tom testu ucestvovali i garantujem da imaju minimalno 500 sati ubijeno za to vreme a mozda i duplo vise.

Tako da su u daleko vecoj prednosti nego bilo koji igraci.
 
ma iskreno ionako nisam imao nameru da se trkam sa njima, idem da uživam, a verovatno cu jednog lika kasnije na hc da odigram
 
Mislim da je Rob prešao kampanju samo jednom na najlakšoj težini. Ako je i to slučaj.

Ovakvu izjavu može da da samo neko ko je raskačen od igre ili se samo zajebava.
 
Za sve ove godine gejmerskog staza ni u jednoj igri gde je bilo moguce igrati hardcore nisam igrao i ne mislim menjati svoj stav ni sada. Po meni je to gubljenje vremena.
 
dođe trenutak kad poželiš da vidiš kolko si stvarno dobar, pogineš na 20 lvlu i kažeš isto to što si ti rekao :)
ja to probao na POE i na D2R
ovde sam odigrao necra na drugom beta vikendu i došao do 23 lvl na žalost sa zakašnjenjem jer se server zatvorio
 
@KovacTibor Istog sam mišljena.
Drugo je bilo 2000-te kad sam igrao D1 i tamo u suštini imaš Save Game, ali ako dugo nisi sačuvao igru a ubiju te onda možeš da izgubiš dobar item koji si našao a sledeći put ga ne nađeš.

D2R i D4 da igram HC nema nameru da jedna greška me košta da izgubim lika, drugo su rogue-like igre gde umiranje je sastavni deo progresije u Diablo je to za mene samo izvor frustracije.

Znam da bi poginu na najgluplji načim jer ovakve igra ponekad igram sa mozgom na leru.


Ne znam da li je Rod bezobrazan ili samo glup : )

Pravi se da ne konta.
Kako neko ko je dobio punu igru da igram nedelju dve ranije da nema prednost a ima najveću prednost sa znanjem i poznavanjem igre.

Ali, ajde da ne dižemo prašinu ima mesta za 1000 nickova na toj statui pa jedno 20-30 što bude za ove veterane streamere i nekog novinara koji zna da igram ovakve igre (ima ih premalo koji generalno znaju da igraju igre) biće još dovoljno mesta i da se neko odavde upiše.
Mada mrtva trka pored azijata oni uzimaju 600+ mesta lagano kolko su ludi.
 
@zokocx

Upravo sto si napisa, poginuo bi na neki glup nacin a onda bi se samo iznervirao. Ajde to nego utroseno vreme, itemi, trud da grindas... ne ne jednostavno nije preporucljivo za moj nervni sistem a bojim se da bih nesto nesvesno polomio ili razbio.

Tako da drzim se ja roverenog recepta.

Cak ni PVP ne volim ali ovde cu okusati srecu ali vec vidim da ce u pvp da bude najvise strelaca i carobnjaka.
 
Screenshot (140).jpg

Posto me je @niki999 prozvao odlucio sam da zatrazim povrat para. :devilish:

Ali svakako igram 6tog sa vama, odustao od ove kupovine a uzeo jeftinije igru.
 
Poslednja izmena:
@KovacTibor već sam se ponadao da si išao na Deluxe upgrade :D da igraš ranije ☺️
 
Jok, nedam pare da bih igrao 4 dana ranije. Uzeo sam Standard verziju za 45 evra tako da je to to.

Ako pogledam da sam Diablo 3 i kasnije Reaper of Souls igrao do 2015 i od onda cekam mracniji nastavak mogu jos 4 dana da se strpim.
 
Zakačih malo Raxx-ovog strea-a gde je pravio tier listu ali na osnovu endgame gameplaya pošto su oni (maxroll) imali pristup igri duži period. Naravno to je samo njegovo iskustvo bez first day balance patch-a. Najbolja ocena je 1.
Ono što bih istako su endgame monsteri koji su poprilično bufovani pa je samim tim Rogue dobio ocenu 5 pošto ga često one-shot-uju.

Raxx tier list v2.jpg
 
20 godina čekam odgovarajući nastavak D2 LoD, ne bi ga nazvao mračniji nego nastavak kakav treba da bude. Ako je bilo potrebno da izbace D3 da D4 bude bolji onda mislim da je to vredelo.
Zašto ne jedno 22 godine jer sam prvi put pošteno igrao D2 tamo negde 2003. kad sam nabavio tada neki PC u rangu Pentium 4 (mada bio AMD).

I onda 2012. igrao D3 betu, igrao početak mučio se stotinak sati i onda do izlaska RoS pauzirao, krenuo da radim pa negde kad RoS izašao znam da sam ga kupio i igrao jednu ili 2 sezone malo, bio mi mnogo zabavniji od vanile D3 - ono je bila katastrofa.

Jedino mi Grim Dawn pružio onu atmosferu kao D2, ali ipak igra je bila ograničena jer bila napravljena u dosta zastarelom Titan Quest enginu.

PoE i D3 su bili tu napredniji, ali D3 podbacio u drugim sferama.

A po ovome što sam iskusio u betama i čitao o endgame sadržajima D4 je taj pravi nastavak.
Tako da što ne bi utrošio slobodne dane na D4, 3 dana od prošle godine koje i onako bi moram da potrošim do kraja juna i 3 od novog i uživancija.

Evo ko se još oprašta od D3 i sumira 11 godina igranja:



@Alex tačno sam znao da Barb ili Druid nisu nikako greška za početak. :geek:
Rogue će 100% morati dosta toga da žrtvuje da bi preživeo endgame, ili dok mu ne padnu određeni unique itemi.

Sorc. mislim da je sigurica, za igranje svega, možda će čak i u PvP da dominira.
 
Poslednja izmena:
Zakačih malo Raxx-ovog strea-a gde je pravio tier listu ali na osnovu endgame gameplaya pošto su oni (maxroll) imali pristup igri duži period. Naravno to je samo njegovo iskustvo bez first day balance patch-a. Najbolja ocena je 1.
Ono što bih istako su endgame monsteri koji su poprilično bufovani pa je samim tim Rogue dobio ocenu 5 pošto ga često one-shot-uju.

Pogledajte prilog 391019

s*eba nas raxx totalno, tek sad ne znam koju klasu ću početi : )
 
Gledao sam i wudijo-evu tabelu . Mislio sam da počnem sa Ranged Rogue al' se sad malko predomišljam.
 
s*eba nas raxx totalno, tek sad ne znam koju klasu ću početi : )


Pogledaj njegov klip pa pokusaj da odlucis. (Meni nije pomoglo :ROFLMAO: )

Ja idalje imam dilemu kojeg prvo krenuti posto mi se igra Barb i Druid i koliki sam ****** verovatno da cu krenuti oba da igram istovremen, i znam to nikako nije dobro jer onda necu uraditi nista ni sa jednim likom ali kada mi se igraju oba karaktera posto imaju podpuno razlicite bildove i stil igranja sa njima.

U jednom trnutku sam ma idem Druida da pravim a onda se setim Barba i WW bilda i onda u glavi problem sta igrati.
 
što bre gledate tuđe klipove za šta bi igrali, pa valjda igraš ono što ti se sviđa, pa ako ti ne štima u toku igre napraviš drugog lika pa igraš njega, jesu igrali više od nas ali mislim da su svi ti klipovi precenjeni
ja ne menjam mišljenje idem sa barbom od starta :D

raxxa cenim
wudjo mi ide na .u... isto ko onaj hack kako beše
 
Prvu betu sam igrao Barba, drugi vikend Necro-a, i onda server slam Wizzicu.
Nekako mi najprivlacnija ona za prvi prelazak, i customizovanje builda u skladu sa onim sta mi padne. :)
Za sezonu verovatno napravim Barba.
 
što bre gledate tuđe klipove za šta bi igrali, pa valjda igraš ono što ti se sviđa, pa ako ti ne štima u toku igre napraviš drugog lika pa igraš njega, jesu igrali više od nas ali mislim da su svi ti klipovi precenjeni
ja ne menjam mišljenje idem sa barbom od starta :D

raxxa cenim
wudjo mi ide na .u... isto ko onaj hack kako beše
Ja licno gledam ne da bi mi neko reko sta da igram nego volim da cujem i druga misljenja o nekim karakterima. Kako budu isle sezone tako cu i ja menjati klase, cisto da mi jedna klasa i build ne dosade a svakako cu isprobavati druge stilove i bildove za razlicite klase.

To mi je ostalo jos od Diabla 3 da igram razlicite klase i bildove a kasnije izdvojim klase koje mi najvise leze a onda samo menjam bild i prilagodjavam se istome.

Da u D4 postoji Witch Doctor nema tih para koje bi me naterale da 6tog krenem nekog drugog a ne WD-a.
 
hahah da, a oni sto odigrase do max lvla nekolko puta i znaju zmureci gde da idu i sta da rade to nikom nista
Uvek je to bilo za igre, samo sto su to pre bili prijatelji od developera itd (nepotizam), i srecni ljudi sto su testirali, a sad su influenceri pa se prica i vise zna vise (populizam) xD

Kao i dosta stvari sto izgledaju kao da su losije danas nego u proslosti, nisu stvari stvarno losije, nego se pre vise cutalo i manje se znalo sta se desava xD

Kao na primer veoma early/full game access za League of Legends i Heroes of Newerth, koji nisu bas pojedinci mogli da dobiju, al zato preko igraonica odredjenih ispod Vuka, uz malo kreativnosti + insider ljudi/rane podrske igrama xD I onda nekolicina ljudi u Srbiji je imala poprilicnu prednost da se upozna sa igrom i sa herojima i sa itemima :cool:


ili ko je bio jedan od prvih nekoliko ljudi da podrzava i prati Path of Exile globalno i imao insider informacije da uleti u onaj raffle, nagradnu igru za izvlacenje alpha access-a za Path of Exile :cool:

Ili Guild Wars 1 alpha vikendi, i ne-fer prednost za PvP :cool: (Koja nocna mora su bili Guild Wars 1 alpha i beta testiranja sa 56k dial-up-om majko mila)

Ili 100% win rate prvih nekoliko nedelja u Rift MMO carry the flag/item PvP-u (sa rogue teleport dexterity/void/evasion tank klasom), zbog koriscenja slabo-poznatih mehanika koji nisu nerf-ovane pri prelasku iz beta faze u launch
 
Poslednja izmena:
Igra gubi čar ,čim se vi nećkate s kojim likom bi igrali

Pogledat tonu klipova,isto ko pogledat pola filma u trajleru...i onda zaključuješ pogrešno(Sisu)

Kreneš sa jednim,jer je tako rekao neki xy influencer,dojde pač,nerfuju ga,razoćaran batališ igru

Počnite da budete svoji a ne da vas neko usmerava kroz život,intuicija mora da vam bude najbolja osobina
 
Nisam znao da Grindind Gear Games (Path of Exile), zabranjuju svima koji ucestvuju u alpha fazama/servirima da se takmice.
 
u poe nije postojao nikakav world first race kada je izasao
 
u poe nije postojao nikakav world first race kada je izasao
Ne za ime na statui kao ovo, ali od pocetka za popularne trke nisu primali nikog ko je dobio early access, a trke su bile uber popularne kad je izasao PoE:

Sta vise prva trka je krenula cak pre nego sto je igra izasla zvanicno, nego izmedju open bete-e i launch-a

 


Dozvali se pameti. Što je dobar znak da još uvek slušaju igrače.
 
Dobro je da slusaju ali da li ce znati da procene kada da poslusaju a kada ne.

Jer sigurno nece proci dugo od izlaska igre a da neki nece krenuti sa jadikovanjem kako je slab drop rate legendarnih ili da ce pojedincima igra biti teska.

Mene samo to zabrinjava sto ljudi nemaju strpljenja za uspeh, nego bi sve da je pojednostavljeno i da odmah na 15 lvl vec imaju 2-3 legendarna. Jednostavno nece da se potrude i da uloze trud i vreme u nesto sto ne izlazi svakih godinu dve dana.

Sto je neko napisao za D3, mogo si da igras Act I i bilo je super imas brzinu snagu da ubijas mobove, predjes u Act II i svatis da nisi ni priblizno dovoljno jak da ga igras a ne da ga farmas za bolje iteme... pa onda nazad u Act I da farmas bolje iteme.

Edit: pitanje za one koji su mozda radili nekada povrat novca sa blizzardovog sajta, koliko vremena je potrebno dok ne uplate pare nazad na racun? U poruci koju sam dobio pise do 72 sata a sada vidim na sajtu da pominju 3-10 radnih dana, vikendi se ne racunaju pa sve do 6 nedelja. Za koje vreme je vama vracen novac?
 
Poslednja izmena:
Naleteo sam juče na odličan video koji objašnjava damage mehaniku. Zanemarite naslov videa. Sve ostalo je odlično.

 
Nazad
Vrh Dno