Šta je novo?

Diablo IV



Kad nece ljudi da budu sve klase viable pa to ti je. xD
 
Ne znam... U moru ovakvih mikrotransakcija teško da ova igra ikad može biti nešto zaista dobro.
 
šta se igra u Season 2 ? milsim na one koji će da igraju :D
 
Predstojeću sezonu igram Druida
 
Vrv Necro, to je klasa koju sam najmanje igrao
 
ja se dvoumim između nekra i rogua
 
 
 
lol pa omg
 
Više me ništa ne može iznenaditi kad je Blizz u pitanju.
 
Mislio sam da pikam malo danas ali sad odustajem, neću čekati start. I sutra je dan.
 
Bacili je na 25% popusta xD
 
 
Ja krenuo druida jedino njega jos nisam igrao, svidjaju mi se noviteti pogotovo lvlovanje u open world da ne moram da igram jednu te istu tamnicu po milion puta :D bar za sada, videcemo na nightmare dungeon, konj konacno fino radi. (zvuk kad se popnem na konja me podseca na vrisak witch king iz lotr-a :D) Kao da su poradili i na grafici radi fluidnije, za sada +
 
Poslednja izmena:
Ja krenuo rogua, naravno ne twist blade za kojim svi lude od pocetka nego flurry build, Nikad ne igram OP bildove, mada kod rogua je sve OP izgleda lol
Konj je zaista bolji slažem se.
Nisam ga puno igrao sinoć, imao problema sa lagovima prevelikim pa sve ostavio za danas :D
Mada ako se smorim eto mene na novom barbu pa koliko god ga pljuvali, meni odgovara
 
Ja sam planirao baš Barba da igram. Nisam u toku, ako su ga nešto upropastili onda ću Druida. Nisam igrao ni jednog, ni drugog. Necro mi više leži nego rogue, igrao sam obe klase.
barb je uvek jak ko zemlja ali ima tu manu da se jako sporo leveluje u odnosu na druge klase, ako hoćeš da žuriš i što pre stigneš do maxa onda bolje rogue, sorc ili necro, a ako ti nije brzina toliko bitna (kao što nije meni) onda je barb uživancija :D
 
Ozbiljan fejl u najavi...
Screenshot_20231018_194508_YouTube.jpg
Ne pamtim kada se jedan AAA naslov tako brzo "raspao" i smislu da ga niko živ ne igra... Zaradu na stranu, prvog su mene ogulili day one na konto nostalgije... ;) Kad ono veći fejl od trojke...
 
Igrao sam malo juce i danas. Gomila gluposti jos uvek nije ispravljena. Onaj altar world quest se jos uvek izbuguje kad je neko drugi u blizini. Konj je jos uvek retardiran. Pre je zapinjao na barikade, coskove, sad zapinje bez razloga. Lag u igri je prisutan, ocekivano, nova liga je tek krenula. Za sada mi je sve isto kao i u prosloj sezoni. Igracu jos par dana, nabuzdicu lika do 85-90 lvl, ako bude interesantno produzicu dalje, ako ne, zabatalicu kao i do sada i cekacu novu sezonu. Sve u svemu za sada, nova liga niti smrdi, niti mirise.
 
konj mi je bolji nego pre, ali imam lagove u nekim zonama, pre ih nisam imao, to je jedino na šta sam naišao do sada od problema
 
Napišite da li su poradili šta oko itema.

Ako je na tu temu sve isto ko iz orginala i S1, bukvalno me ne zanima igra jer neću ponovo da vreme provodim u inventaru brbajući između gomile sličnih, a u 99% slučajeva neupotrebljivih itema...

Takođe što neko reče svaki ARPG je repeat grind u nekoj meri, ali ovi stvarno preteraše, u nedostaku ideja...

Pogotovo kad se dosegne 50lvl i krene sa rasporedom paragon poena, a pogotovo budženjem Glyphs, koje je potpuno obesmišljeno količinom ponavljanja jednih te istih tamnica i sl...
 
pa s'obzirom da sad i res igra neku ulogu, jos je veci grind za perfect rolls :)

lakse se grinda exp, to sto mogu da zapazim za ovo malo sto sam igrao, tek sam lvl 46, jos nisam presao na T3
 
Ja sam uzivao u levelingu do WT4, bas je nekako islo laganica. Ovakva je igra trebala biti kad je izasla, po pitanju expa i quality of life.
Konj je napokon upotrebljiv ( i dalje nekad ume da iznervira, ali mnoooogo redje), kovcezi inventara su na svakom koraku (svaki trgovac sada ima po jedan u svojoj radnji), i curiosity vendor je napokon na "dohvat ruke".

Imao sam srece pa mi je prvi WT4 world boss bacio max power level oruzje, pa sada sve ostalo ide lako. :)

Dao sam sebi cilj da napravim lvl 100 chara ovu sezonu, i ubijem Duriela i Lilith.
 
Napišite da li su poradili šta oko itema.

Ako je na tu temu sve isto ko iz orginala i S1, bukvalno me ne zanima igra jer neću ponovo da vreme provodim u inventaru brbajući između gomile sličnih, a u 99% slučajeva neupotrebljivih itema...

Takođe što neko reče svaki ARPG je repeat grind u nekoj meri, ali ovi stvarno preteraše, u nedostaku ideja...

Pogotovo kad se dosegne 50lvl i krene sa rasporedom paragon poena, a pogotovo budženjem Glyphs, koje je potpuno obesmišljeno količinom ponavljanja jednih te istih tamnica i sl...
Instaliraj pa dođi do 50lvl pa vidi :D
 
Nazad
Vrh Dno