Šta je novo?

Diablo 3

dodacu te veceras ako budem igrao, imam neku opremu da mi ne treba
 
Dokopao sam se 50 lvl i Hell težine.
Šta mu znači ovaj izbor ispod težine
Monster slaying (na ovom sam igrao do sad),brawling i key warden?
 
Cepaj uvek Monster Slaying, brawling je ako hoćeš da probaš pvp, a key warden ako juriš ključeve za Hellfire prsten kasnije...
 
key warden ti ne vredi ako nisi lvl60

prvo skupis 5 nephalem valors na infernu i onda ubijes wardena koji dropuje key
 
Prebacio sam opremu sa Monka na DH i kupio oruzije i jos neke sitnice i 361k dps nabacio selfbuffed.
 
Sutra gledamo novine na Blizzconu

 
bice opening besplatan ali bice sve na youtube vrlo brzo :)
 
da zajebu one sto su pukli 40$ na virtual ticket :D
 
Sutra gledamo novine na Blizzconu



yeah baby im rdy :d

d8zu.png
 
ja sam odavno zakucan na 249.xx
jedino sto mogu da prodajem da ne predjem 250 su marquize planovi, pa cim se prodaju 2 kupim 50mil golda.

nadam se da ce uskoro da puste preorder, da malo rasteretim balance za nove prodaje :)
 
Kakve su ovo torbice? Ima ih baš dosta.

pojma nemam :)
a verovatno nece sve ovo zavrsiti u igri. Ipak je samo beta za RoS, ima gomilu stvari da izbace i ubace do izlaska.
Bar je tako bilo za D3 kad je izlazio.
 
Hoce li na ovom vasaru dati neki info o tom famoznom loot2 ?
 
aj torbice, ali sta su sad ovi scrollovi :)
 
mislim da nije bilo:

 
njemu oprastam :D
 
realno super novosti će biti u expanziji. a još realnije i u stvari tužno je to što je sve to trebalo da dođe u prvoj igri, a ne da naplaćuju ponovo.

****te ako oće pare, samo pare, daj PARE nek naprave da izlaze content patchevi , tipa nov act na svake pola godine, i da se plaćaju jedno 10 evra, kao neki dlc i nek se nose više. ako plaćam da znam šta plaćam

sve to naravno kad bi taj d3 radio na linuxu što naravno nije slučaj, samo sam ga uzeo za primer. mada ako zaživi priča doći će i blizzard na linux, već su napravili port za macos
 
A ladderi? Ne spominju se na ovom traileru, a to je mozda i najpotrebnija promena od svih...
 
strpi se jos par sati :)
ja verujem da ce biti ladder 100%, iako mi taj mod uopste nije interesantan i ne verujem da cu ga igrati.
 
Yep, ladder je confirmed, imaju blue postovi koji pricaju o tome... :)

A iskopano je i ovo:
ClS0tzL.jpg
 
Taj ladder je izuzetno bitan zbog "reseta" koji ce doneti igri i ekonomiji...

Jos 2 sata do pocetka Blizzcona... :)
 
Nazad
Vrh Dno