Šta je novo?

Diablo 3

Btw, da li je neko dobio poruku da mu je grafička kartica nepodržana, iako zvanično jeste? Rešenje je magično dugme ESC, nikako klik na OK.
 
Sta mislite da li ce sutra ujutru, kad se otvore radnje, da bude guzve, tipa dosli ljudi jos u 7 i cekaju?
 
Ovo je strasno.Kada pokrenem instalaciju,on mi spominje da izbacim disk(koji naravno nemam,digitalna je verzija),ili da skinem digitalno sa battlenet-a.Da li neko zna sta da radim?
 
Probao sam da se logujem na sa nalogom podesenim na aziju i dobio sam poruku da nemam D3 prikacen za nalog... Mislim da mozemo da idemo na spavanje... :S: No sacekacu jos 15 min pa da proba jevropu.

EDIT: Zaboravio sam da je D3 region locked dok se igra ne lansira u svim regionima.
 
Poslednja izmena:
sad kad igra ispadne njesra i pola ljudi se smori :d

edit , citajuci vase postove i sam sam se nalozio vise nego sto sam mislio :))
 
Blizz blue post

Bashiok
Community Manager
Not all of the Error 12 issues are resolved for Asia, I jumped the gun a bit. Due to some account complexities that affect Korea and Taiwan accounts we're running into some very specific issues that are producing this error.

Knock on wood but these specific account complexities are unique to the Asia region, and shouldn't affect the Europe or Americas launches. We'll know, at least for EU, in a few minutes.
 
Bas lepo on predpostavlja, al dok ne krene EU launch i nas iskoriste kao jos jednu test grupu nece znati sigurno :D
 
ko prvi udje nek baci SS da se hvali i bude glavni baja na forumu :smoke:

inace i mene drma 37 pa 75
 
znao sam da ce da u.......
 
Još niko nije ušao ??
 
Eh koje ludilo mogu da zamislim kako se muce login serveri sada, gore nego kada oni anonymous rade ddos napade :D
 
Vrh Dno