Šta je novo?

Devil May Cry 5

Ja sam jedan od retkih koji je ovo uvek izbegavao ranije i nisam odigrao nijedan deo, ali eto slucajno probao ovo i zakucao se za monitor. :D Akcija i muzika naterali su me da zanemarim cheese karaktere i pricu i uzivam u igri...
 
Poslednja izmena:
Muzika je stvarno odlicna to sam odmah rekao. Svaka cast za Noisia-u i Combichrist!
 
Ladno su likovi nekog demona u DMC nazvali DREKAVAC :D Hahah odakle im to pade na pamet... Drekavac :D
 
Ukrali iz Diablo III :D
 
Haha ja sam crkao od smeha kad mi je skocio drekavac.
 
Malopre odigrah treci deo za pc. Petica treba da bude ekstremno dobra da bi bila bolja od ovog.
 
Nije bolja.
Ali je zato port mnogo bolji. DMC 3 SE je lose odradjen za pc.
 
U pravu si. Gameplay tj. borba je razbijacka na 3, ne secam se da sam skoro ovako uzivao igrajuci neki h&s, i ona kula je bolesno odradjena. Masterpiece po meni.
 
Poslednja izmena:
Devil May Cry V problem

Jel neko uspeo da resi problem sa Devil Trugger-om, posto kod mene c+z ne radi a na guglu ne uspevam da nadjem valjan odgovor, inache nije pomogla ni promena kontrola niti sta slicno.....molim pomoc....hvala unapred. :wave:
 
Meni je pomogla promjena kontrola. Sad mi stoji X+C i funkcionirt.
 
Meni ni to, skoro predjoh celu igru bez Triggera, negde sam video cak ukljucis vsynk pa iskljucis i........ nista.....cak ni kad udjes u meny sa abilities, ne mogu da ga isporbam, jer je ugasena opcija try, inace Reloaded je u pitanju.
 
To je neki ruzni bug. Probaj da spamujes kombinaciju dugmadi nekom je pomoglo.

Ja malopre predjoh sve. Nije lose, dobra je zabava ali je moglo MNOGO bolje. Ovo je u sustini remake prvog dela od pre hiljadu godina, pokusali su da modernizuju malo stvari. Bolo mi je oci sto su Vergila napravili mnogo mekanog, da ne upotrebim drugu rec, i sto su promenili da im je keva andjeo (kako su onda nephilim?) jer to do sada nije bila. Ali najvise su Vergila us*ali, da nije poslednjeg nivoa ostao bi potpuna zenica.
 
probaj pritiskaj u isto vreme c+z par puta

ja sam tako uspeo da aktiviram devil triger
 
Moraces da se potrudis da aktiviras nekako taj Devil Trigger jer ce ti na kraju biti potreban. Mislim da bez njega neces moci da zavrsis, ali mozda gresim. Znam da sam se ja patio pola sata i onda ukapirao da mi treba Devil Trigger i odmah resio problem. :)
 
Poslednja izmena:
Evo bas se sada peglam protiv blizanca, i dovedem ga na dve kockice, aki ona iluzija me smara dok se on hiluje, verovatno bi je triger malo usporio.
 
Mislis na ono selo gde ljudi prosipaju nasumicne psovke tipa "****ga" "jedi govna" i ostalo?
 
jedno pitanje za one sto igraju DMC Devil May Cry...
tokom igranja preskocio sam jedan filmic izmedju nivoa, gledam u meniju, nigde nema opcije da se puste svi do sad otkljucani filmici...
jel se dobija takva mogucnost, kad se predje igra?
 
nebitno, ponovio sam misiju i pogledao propusteno :)
 
predjoh igru, dobra je, ali ne na nivou 3 i 4og dela... filmici izmedju nivoa takodje nisu ni priblizno lozacki i ne pumpaju adrenalin kao sto su u trojci i cetvorci...
no dobra je igra, uzeh najvise da je igram zbog Combichrist-a...
Virgila su bas slabo odradili i igra je malo nelogicna i neuverljiva, ali nadam se da ce neki buduci deo biti na nivou najboljih iz serijala...
 
Nazad
Vrh Dno