Šta je novo?

Devil May Cry 4

Ugffff, al' igrica pocinje da mi ide na zivce to nije normalno... :mad: OK, sve sam pokusao, iskjlucio SLI mode u config.ini fajlu, stavio isti refresh rate kao na desku, defragmentovao sam drive-ove, ocistio od virusa i gluposti i nista... :mad: I dalje redovno, na istom mestu ( cut scene sa onim naucnikom u 6. fazi ), izbacuje na desktop... Ne znajuci od nemoci vise sta da radim, iznervirano i potpuno banalno iskljucim AA u igri i ukljucim ih u driverima. Iz potpuno nepoznatog razloga problematicni cut scene se zavrsi bez problema, i nastavim igru najnormalnije...

Aj' nek mi neko ovo objasni??!! :wave:

@GX-X: Nije OC u pitanju, cisto iz razloga sto nisam juce overklokovao racunar, vec mi ovako radi skoro dve godine. Plus, uporedo sa DMC4 picim i onu drogu WOW, bar 2-3 sata dnevno ( nekad i vise :d ), i nikad do sad nisam imao slicnih problema. :)
 
Ugffff, al' igrica pocinje da mi ide na zivce to nije normalno... :mad: OK, sve sam pokusao, iskjlucio SLI mode u config.ini fajlu, stavio isti refresh rate kao na desku, defragmentovao sam drive-ove, ocistio od virusa i gluposti i nista... :mad: I dalje redovno, na istom mestu ( cut scene sa onim naucnikom u 6. fazi ), izbacuje na desktop... Ne znajuci od nemoci vise sta da radim, iznervirano i potpuno banalno iskljucim AA u igri i ukljucim ih u driverima. Iz potpuno nepoznatog razloga problematicni cut scene se zavrsi bez problema, i nastavim igru najnormalnije...

Aj' nek mi neko ovo objasni??!! :wave:

@GX-X: Nije OC u pitanju, cisto iz razloga sto nisam juce overklokovao racunar, vec mi ovako radi skoro dve godine. Plus, uporedo sa DMC4 picim i onu drogu WOW, bar 2-3 sata dnevno ( nekad i vise :d ), i nikad do sad nisam imao slicnih problema. :)
A jesi probao neke druge drajvere???:smash:
 
Ja sam je obrnuo sa 175.19 jednom ali samo jednom mi je izbacila u win.I Cpu i Gpu su OC.
 
A jesi probao neke druge drajvere???:smash:

Odlicno razmisljanje. Ja sam se ulenjio i ostao na starim 175.16 driverima. Instalirani 175.19, predjene jos 3 faze i to bez ikakvih problema. :D Nadajmo se da ce potrajati...
 
Meni odlicno radi sa 94.24.Znam da su matori drajveri ali jedini koji mi normalno rade sa tv-out-om.Dobra je igra,ali tortura je igrati bez gamepad-a.
 
Poslednja izmena:
Jel neko probao u Dx10 igru jel se primecuje razlika na Dx9???
 
Ja sam probao, i igram u DX10, ali ne vidim neke razlike u odnosu na dx9. Pustao sam i na dx9 , cisto da vidim razlike. Ili su razlike jako male, ili ja ne vidim dobro.
 
Predjoh danas igru i bas mi se svidela,gameplay je totalna ludnica,grafika je jako dobra kontrole su dobre jedino glupi pogled kamere po nekad kvari ugodjaj,mada s obzirom da je port,da se oprostiti.Nikada do sad nisam igrao niti video i jedan deo serijala DMC tako da je moj prvi sustret sa ovom igrom vise nego dobar,sa zadovoljstvom sam prelazio svaki nivo.Prisetila me je na stara vremena dok sam u "Staklencu" sa ortacima pikao igre na automatima.Topla preporuka.
 
Topla preporuka da odigras i treci deo, jer je isto dobar. Grafika mu nije kao na DMC4, ali sta da ocekujes od PS2 porta ;)
 
Topla preporuka da odigras i treci deo, jer je isto dobar. Grafika mu nije kao na DMC4, ali sta da ocekujes od PS2 porta ;)

da da dmc3 odigraj ja nikako da nadjem vreme da pochenm dmc4 a znam da cu da se zarazim kao sa dmc3 a njega sam preshao 7 puta 4puta sa danteom i 3 puta sa vergilom na svim tezinama na dante must die sam odlepio ali vredelo je :)
 
da da dmc3 odigraj ja nikako da nadjem vreme da pochenm dmc4 a znam da cu da se zarazim kao sa dmc3 a njega sam preshao 7 puta 4puta sa danteom i 3 puta sa vergilom na svim tezinama na dante must die sam odlepio ali vredelo je :)
Svaka cast Dmc3 je bar 2 puta tezi od Dmc4.Inace probao sam danas tezinu Legendary Dark Knight na Dmc4 da odlepis koliko je tesko ako to neko obrne skidam kapu:smash:
 
Ja obrcem polako... Kasniji nivoi su ubica... Ako hoces istina da premotas, moras da ovladas Max-Act i V-Act tehnikom... TJ. punjenje exceed bara posle napada!
 
Poslednja izmena:
Jaaaakkkkoooo dobra igra sa uzasnim kontrolama. Bez dobrog gamepad-a ne pokusavajte, unisticete tastaturu a sigurno necete uspeti da predjete igru. Zato ChillStream u ruke i udri! :)
 
Zar nemas jos jedan iznad tog za koji mozes da se uhvatis?
 
E ljudi treba mi pomoc...Zapeo sam ovde,i ne znam kako da se izvucem,a ni da preskocim taj zid..blah..To je onaj nivo pod nazivom,ne dozvoli radjanje boga...
http://img214.imageshack.us/img214/1618/zapeomj0.jpg
Znaci odavde treba preskociti,al jbm li ga,ne uspe da preskoci pa upadnem dole i onda nemerem da se popnem nazad...http://img255.imageshack.us/img255/6879/zapeo2oj6.jpg
Znaci pokusavam sa onim devil bringerom jel..uhvati se za ovo prvo,za drugo,al udari u zid i padne dole..
skoci dole,nacentriraj onaj kristal blizu zida uhvati ga devil bringerom u letu u datom mometnu (znaci pre nego sto budes poceo da padas)pritisni skok kako bi se on dodatno odbacio i naskocio na ivicu zida,i to je to

ps kontrole u opste nisu lose i sasvim je opusteno igrati i na tastaturi
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa ovom igrom desava mi se da neki predmeti trepere menjaju boju itd...
Graficka je 4850 a drajveri 8.7. Jel ima neki patch za ovu igru?
 
Imam problem sa ovom igrom desava mi se da neki predmeti trepere menjaju boju itd...
Graficka je 4850 a drajveri 8.7. Jel ima neki patch za ovu igru?

Da li ti je klokovana grafika?ako jeste smanji klokove,flikuje ti kartica.
 
to je normalno za ATI karte koje rade na "przenje jaja" temperaturi, ubrzaj ventilator pomocu riva tuenra ili nekog drugog programa, ima par tema o tome.
 
Ubrzao sam vent ali i dalje se ovo desava. Jao kakve muke imam sa ATi-jem sa prethodnom 9600GT nisam razmisljao o problemima sa drajverima, i anomalijama u igrama.
 
Jao kako je ovo divna igra...
Prosle nedelje sam instalirao,i sad sam negde oko polovine (valjda, nashibao sam onog burazera sto postaje "andjeo"). Zasad mi je dosta bolji ovaj deo nego DMC3, pre svega zbog malo raznovrsnijih nivoa (zamak u trojci je bas umeo da smori povremeno), a i komboi su mi nekako bolje legli...Jedino ne znam da li cu moci da otpikam sve modove, a da ne poludim ko sto bese sa trojkom...
 
Jeste bolje od 3. dela. Ja sam hteo da predjem 3. deo cim sam zavrsio 4. ali mi je skroz bio sugav.
...a i 3. deo je dosta tezi od 4.
 
Ne znam, meni 3jka deluje krace, ali fajtovi jesu malo tezi, pogotovo bossovi...
 
3 je mnogo, mnogo teza... Dante ne moze da menja stilove u toku borbe, moze da koristi samo par devil arms-a. Trojku nisam premotao na svim tezinama, cak i sa beskonacnim DT-om... Dok sam 4 premotao i otkljucao sve achievmente...
 
Jel ima neko ideju kao da nateram DMC da promeni rezolucij/refresh rate van igre ?
Nesto sam se glupirao sa podesavanjima i sad mi monitor govori romanticno "out of range" kad udjem u igru...
Uninstalirao sam je, obriso iz registry-ja, obrisao sve sem sejvova, instalirao ponovo a i dalje isto...
 
Sto se mene tice, DMC4 je prelaka igra, posle DMC3 koji je bas bio OK. DMC je bas zbog svoje tezine i izazova bio popularna igra, a sada se to pomalo izgubilo.
 
Mislim da bih mogao da ispravim refresh rate ako mi neko napise tacno kako da stiskam dugmad (tj koje je po redu podesavanje za opcije itd...) :d
 
Nazad
Vrh Dno