Šta je novo?

Devil May Cry 4

ShaX_91

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
445
Poena
320
dmc4_logo.png


Gledam forum, i sve ne mogu da verujem da ova igra nema svoju temu a u februaru izlazi.
Izasao je novi, poslednji trailer za ovu igru, skinuo sam HD verziju od 720p i mogu vam reci da ce igra da rula!
Cak ima malo i gameplaya u klipu. Moze da se odgleda na gametrailers ili da se skine na PSN.:D

devil-may-cry-4-20070604115522564.jpg
devil_may_cry_4_1.jpg


Igra izlazi za next gen konzole PS3 i XBOX 360, i naravno za PC nas voljeni. Ako bude bila dobra kao DMC 3 ako ne i bolja, skidam kapu. Samo malo kontrole da dovedu u red i da nam ne daju neki sugavi port,)
U igri cete moci da budete u ulozi Dantea, i novog lika koji se zove Nero.
 
Poslednja izmena:
Nikada nisam kontao ovaj DMC serijal! Ni jedan deo mi nije prijao! Posebno taj cudni humor i trula prica u igri... BTW, cini mi se da prvo izlaze PS3 i X360 verzije, a potom PC verzija!
Ne verujem da ovde ima mnogo PC korisnika koji sa nestrpljenjem iscekuju novi DMC! :D
 
Poslednja izmena:
Pa humor i nije poenta igre. Ni meni se humor ne svidja. Bitne su cutscene, gameplay, tabanje, non-stop akcija. :D
Nemas vremena da dises u ovoj igri:)
 
Upravo... Prvi deo kada je izasao na PS2-ci, bio je revolucija. 4ti deo je evolucija!

@chava

Da ne mesas mozda Anime i igru?
 
Kec je bio zakon, nije mi bio tako smesan i za detinjast...
 
Da dodam da izlazi na leto, ima DirectX 10 podršku, veće rezolucije nego na konzolama, turbo mod i još jedan nivo težine (kao da nije dovoljno postojećih 6).

Opisao sam verziju za PS3 i šta ja znam - OK je, grafika je lepa i sve to, ali se jako malo razlikuje od prethodnika. Lično sam očekivao više, makar da se konačno reše onih statičnih kamera.
 
Najavljeni izlazak DMC4 za Windows je 2. jun. Iskreno, ne mogu docekati...:D
 
Ne verujem da ovde ima mnogo PC korisnika koji sa nestrpljenjem iscekuju novi DMC! :D

Ni ja ne mogu da poverujem :( Pokusao sam par puta da igram ali me smori posle 10-15 minuta neprestanog tabanja. No brain igra.
Pre cu uzeti neku staru igru sa Sege ili Nintenda pa cu je strebati i igrati sa nonstop akcijom nego igrati ovu kolji-pucaj-skaci-prdi igru. I medjuscene su previse detinjaste. Lame.
 
I ja jedva cekam DMC4, samo sto mi se trojka na PC-u nije svidjala, a na PS2 sam je igrao sa uzivanjem....da kupim dobar kontroler i bice ok valjda. :)

Definitivno jedna od igara koje nisu za tastaturu.
 
Poslednja izmena:
We learnt from game.ali213.net that CAPCOM will release the Devil May Cry PC Demo at 6:00AM GMT on June 6

-- Devil May Cry PC Demo will have DX9 and DX10 models, the game engine has special optimization, the efficiency of the engine will be 10 times higher than t the engine of Lost Planet, the mainstream 8800 GT graphics cards can run at 60 FPS with effects setting at high and anti-aliasing on. 9800GTX graphics card can steadily run at 110 ~ 120FPS. Even the low end 7300 GT graphics card can also fluently run with effects setting at middle.

-- Devil May Cry PC Demo will have all graphics setting options seen in the retail version.

-- Devil May Cry PC Demo passed Games for Windows certification. It supports Windows LIVE unlock achievements.

-- Devil May Cry PC Demo adds new game scenes and hidden roles.

-- Devil May Cry PC Demo adds new game modes, compared with Xbox 360 version , and Devil May Cry PC Demo has enhanced Turbo mode, and even continuous hits and the new play mode .

-- The Model and texture quality of Devil May Cry PC Demo will be 2.5~ 3.6 times higher the 360 version, to get better screen effect.


Demo izasao, pa koga zanima...
http://www.gamershell.com/news_52200.html
 
Poslednja izmena:
Upravo svlacim Demo.Al kazu nesto kao "10min igranja" Javljam kad testiram.
 
Testirao Demo.Utisci su naspram Dmc3 mnogo bolja grafika al iskreno dok sam gledao slike po raznoraznim sajtovima ocekivao sam i bolju graviku al boze moj nije to bitno igra je super i jedva cekam full izdanje.Da demo moze samo da se igra 10min tako da nemojte da ga skidate jer ce te se smoriti.Na kraju i neke slikice.
 

Prilozi

  • DevilMayCry4_Trial_DX9 2008-06-06 01-29-57-89.jpg
    DevilMayCry4_Trial_DX9 2008-06-06 01-29-57-89.jpg
    263.2 KB · Pregleda: 207
  • DevilMayCry4_Trial_DX9 2008-06-06 01-11-51-59.jpg
    DevilMayCry4_Trial_DX9 2008-06-06 01-11-51-59.jpg
    194.3 KB · Pregleda: 165
  • DevilMayCry4_Trial_DX9 2008-06-06 01-23-14-00.jpg
    DevilMayCry4_Trial_DX9 2008-06-06 01-23-14-00.jpg
    244.9 KB · Pregleda: 187
  • Dmc4.JPG
    Dmc4.JPG
    96.4 KB · Pregleda: 125
I ako je po svim sajtovima koje sam ja pogledao igra trebala da izadje danas Capcom je opusteno odlucio da odlozi igru za 11.Jul bole njih sto sam ja hteo da se igram.
 
Po gamespotu, ovo stize danas :)

Kad li ce kod nas..... :D
 
upravo isprobao demo... jedwa cekam punu version! :D
 
ja sam pre neki dan "igrao" trojku, znaci, ono je tesko do zla boga. Treba tri stvari da uradim da bi blokirao udarac, kamera je uzas (ili ja ne umem da je namestim, a rotiranje kamere pecurkom je jednostavno ... pa , nema vremena za to :D)
Jel cetvorka makar malo laksa ? U trojci me je ubio prvi boss, za pola minuta :wall:
Mozda sam samo vec mator za ovakve igre :S:
 
Trojka teska? (prvi boss je svima tezak :))Hmm, pa sta znam ja sam je odigrao laganica. Onako fina igra, ima i tezih od DMC3, nadam se da ce DMC4 da bude malo tezi i da ima save unutar nivoa, a ne ako se pogine da mora celo ponovo.
 
Zavisi na cemu je igrao. Igra na PS2 zaista jeste teska, na PC se opusteno predje.
 
ja sam pre neki dan "igrao" trojku, znaci, ono je tesko do zla boga. Treba tri stvari da uradim da bi blokirao udarac, kamera je uzas (ili ja ne umem da je namestim, a rotiranje kamere pecurkom je jednostavno ... pa , nema vremena za to :D)
Jel cetvorka makar malo laksa ? U trojci me je ubio prvi boss, za pola minuta :wall:
Mozda sam samo vec mator za ovakve igre :S:

Pa igra je uradjena da trebas da provalis poteze svake kraljice(bossa) i tek onda mozes da je ubijes neminovno je da kad prvi put se suocis sa bossom da ces biti ubiven.Slicno ko na starim Sega mega igrama. E sad nekoga drzi igra a neko nema zivaca.
 
Da zaboravih igra se pojavila svuda 7.43gb malo je mnogo za moji ubogi 512k net.
 
Zavisi na cemu je igrao. Igra na PS2 zaista jeste teska, na PC se opusteno predje.

Ja je presao na PS2, mnogo mi lepse bilo :) Za PC je laka jer posle nekoliko izginuca se otvara easy mod koji je stvarno prelak. Da napomenem da je grafika na PC-u nesto slabija od one za PS2 , samo sto je veca rezolucija. Vrsili smo poredjenje, pa otud znam, pogaseni su neki graficki efekti.

Nadam se da ce DMC 4 da bude isti kao za PS3 ako ne i bolje :)
 
pa igrao sam je sa logitec rumble padom, dakle gamedom. Blok je : drziz neko dugme, stisnes jos jedno i onda vuces pecurku na unazad, dakle tri stvari odjednom...Mislim, komplikovano je, kontam da je ok, ali mator sam ja za to, ocu blok stiskanjem na JEDNO dugme, previse hocu ocigledno...
 
Koliko se secam , blok ne postoji imao si samo style trickster u kome si mogao da izbegavas udarce. Prilicno efikasno, izbegnes pa uzvratis :) Neznam mozda u nekim drugim stilovima borbe ima i blok.....

Meni je bila bas lagana igra, God of War je vec malo zeznut , tu tek imas da kombinujes udarce i razne tastere. Steta sto je nema za PC.....fali takvih igara :)
 
Poslednja izmena:
Probao sam igru i izbacio je error pri startu (na slici), kome se ovo desi, problem je do osvezavanja, kod mene je stojalo 59Hz za 1680x1050, cim sam stavio na 60Hz igra je proradila bez problema.
 

Prilozi

  • error.gif
    error.gif
    8.4 KB · Pregleda: 70
Poslednja izmena:
Koliko se secam , blok ne postoji imao si samo style trickster u kome si mogao da izbegavas udarce. Prilicno efikasno, izbegnes pa uzvratis :) Neznam mozda u nekim drugim stilovima borbe ima i blok.....

Meni je bila bas lagana igra, God of War je vec malo zeznut , tu tek imas da kombinujes udarce i razne tastere. Steta sto je nema za PC.....fali takvih igara :)

pa ima blok i ima dodge u smislu da umesto jednog dugmeta (drugog u nizu) stisnes skok onda odskoci unazad...Sta ja znam, bilo je button mashing dok nije dosao taj prvi bos na ulici.
 
Probao sam igru i izbacio je error pri startu (na slici), kome se ovo desi, problem je do osvezavanja, kod mene je stojalo 59Hz za 1680x1050, cim sam stavio na 60Hz igra je proradila bez problema.

chini mi se da te direct x zeza skini najnoviji pa probaj :wave:
 
Poslednja izmena:
chini mi se da te direct x zeza skini najnoviji pa probaj :wave:

To sam prvo uradio, instalirao june 2008 verziju i isto se desilo, onda sam se setio da je Battlefield 2 pravio slicnu gresku kada refresh rate nije bio na 60Hz, otiso u nV CP video da stoji na 59Hz...
 
Nazad
Vrh Dno